18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
inzGamon 2024-09-22, 17:04
Geniusz napisał/a:

Chłop jest "w mylnym błędzie" to żeś dojebał inteligencją 😆 Wiesz co to jest "pleonazm" czy trzeba ci wytłumaczyć? Takiego błędu logiczno-językowego, jaki odjebałeś, to nawet na tym portalu ze świecą szukać 🤣



Zgłoś
Avatar
Janko 2024-09-22, 17:21
Łapy ujebać przy samej dupie
Nie wiem czy chciałbyś być przez takiego chuja okradziony ty lub twoja najbliższa rodzina
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-09-22, 18:26
Geraldinio napisał/a:

Wydaje mi się, że dziadkowie tej kobiety już raczej nie żyją, ale dzieci i wnuków spokojnie można wyjebać za chujowe opiekowanie się nad babcią.



W uk tak to wygląda.. wartość rodziny na 0 poziomie, jak się zlituja dzieci to moze połowę mamie do najtańszego domu opieki dorzuca. Ale to rzadki przypadek.
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows 2024-09-22, 19:01
Mega mi się podobają takie starsze szmule.
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2024-09-22, 23:46
Geniusz napisał/a:

Chłop jest "w mylnym błędzie" to żeś dojebał inteligencją 😆 Wiesz co to jest "pleonazm" czy trzeba ci wytłumaczyć? Takiego błędu logiczno-językowego, jaki odjebałeś, to nawet na tym portalu ze świecą szukać 🤣



Skąd się urwałeś że oczekujesz że tutaj ktoś rozumie co to pleonazm? Napisał byś walenie konia to by zrozumieli

______________

I bóg stworzył kobietę 669226292
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-09-23, 0:28
Pani Doubtfire została zrobiona w chujaaa

Zgłoś
Avatar
Toooomek 2024-09-23, 15:48
Murzyn... I tak cywilizowany bo nie zakatował babci na śmierć. Pewnie inżynier albo lekarz.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-09-24, 3:55
Dziwny świat ale cama ma
Zgłoś
Avatar
Vm4x 2024-09-24, 13:07
No co katalog jej przecież dał 😁
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów