18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Budrys2000 2024-06-26, 17:29 3
OldMann napisał/a:

następny "yntelygenty inaczej" , dalej nie kumacie o co chodzi? naprawde? ja prdl



Pannom zdjęcia kutasa też wysyłasz nieswoje?

😁
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-06-26, 17:38
następny "geniusz" , więcej was matka nie miała?

nie wierzylem jak mozna być tak tępym , i nie kumać oczywistej ironii i żartu a jednak okazuje sie ze na sadolu pełno jest cięzko kapujących osobników wiedziałem że ich troche jest ale nie sądziłem że są aż tak inteligentni

- zdjecie jest celowo "nie moje " i celowo jest wybrane takie żeby to sie bardzo rzucało w oczy.
- zdjęcie jest celowo obrócone żeby telewizor był pionowo

Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-06-26, 18:03
Tym razem kamerzysta to kurwiszon. Mam nadzieje ze potem sie jebali długo i szczęśliwie. Kutas
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-06-26, 18:49
OldMann napisał/a:

następny "geniusz" , więcej was matka nie miała?
nie wierzylem jak mozna być tak tępym , i nie kumać oczywistej ironii i żartu a jednak okazuje sie ze na sadolu pełno jest cięzko kapujących osobników wiedziałem że ich troche jest ale nie sądziłem że są aż tak inteligentni
- zdjecie jest celowo "nie moje " i celowo jest wybrane takie żeby to sie bardzo rzucało w oczy.
- zdjęcie jest celowo obrócone żeby telewizor był pionowo



To chyba jakiś nastolatek jest, który wszystko dosłownie odbiera.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-06-26, 19:46 2
OldMann napisał/a:

następny "geniusz" , więcej was matka nie miała?
nie wierzylem jak mozna być tak tępym , i nie kumać oczywistej ironii i żartu a jednak okazuje sie ze na sadolu pełno jest cięzko kapujących osobników wiedziałem że ich troche jest ale nie sądziłem że są aż tak inteligentni
- zdjecie jest celowo "nie moje " i celowo jest wybrane takie żeby to sie bardzo rzucało w oczy.
- zdjęcie jest celowo obrócone żeby telewizor był pionowo



Taaa... ironia, żart, co jeszcze, może sarkazm i szydera?
no nie pierdol. Nie z nami takie numery czereśniaku bez szkoły. Tłumaczysz się za gęsto i nieudolnie. Głupio ci, bo zdemaskowano twoją głupotę. Wyjdź z tego z resztką honoru i usuń konto.

😉
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-26, 20:12
Auto chyba nie widział dobrego zooma
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-06-26, 20:15 1
AlbertoNihilo napisał/a:

To chyba jakiś nastolatek jest, który wszystko dosłownie odbiera.



jak zapewne większość na tym portalu

[ Dodano 2024-06-26, 20:17 ]
Budrys2000 napisał/a:

Taaa... ironia, żart, co jeszcze, może sarkazm i szydera?
no nie pierdol. Nie z nami takie numery czereśniaku bez szkoły. Tłumaczysz się za gęsto i nieudolnie. Głupio ci, bo zdemaskowano twoją głupotę. Wyjdź z tego z resztką honoru i usuń konto.
😉



chłopcze ty już lepiej nic nie pisz bo się pogrążasz coraz bardziej
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-06-26, 21:30 1
Caanonierka napisał/a:

Czytam i..nie wierzę..Może TO ma wpływ na Polaków ..i ich poziom ,we wszelkich dziedzinach życia?😨😨😨



Niestety, nie da się zrzucić winy na inne narody, czy jakieś urządzenia. Średni "poziom" nas, Polaków, był niski, zanim powstał LOFAR, HAARP, a nawet zanim społeczności plemienne na świecie, zyskały tożsamości narodowe. Wystarczy zapoznać się z polską historią, by sobie uświadomić, że już za czasów Piastów, nasz "poziom" był chujowy, w porównaniu z wieloma innymi społeczeństwami na świecie. I, tak nam pozostało, po dzień dzisiejszy.
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2024-06-27, 0:32
jak kobieta opierdala w taki sposób gałke , to musi go naprawde kochac
Zgłoś
Avatar
rzepaq 2024-06-29, 7:08
mlecz1323 napisał/a:

jak kobieta opierdala w taki sposób gałke , to musi go naprawde kochac



Normalnie opierdala, może poza tym że public. O co ci chodzi?
Zgłoś