18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
SizzleMyDizzle 2024-06-26, 9:22 3
to pierwszy lodzik kamerzysty na żywo
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-26, 9:29 13
Złote Tarasy, jak widać, kupił jej jeansy
Zgłoś
Avatar
Ciekawy_Zycia 2024-06-26, 10:27 2
Dobry Zoom - człowieku o fotoggrafi masz pojecie jak swinia na pieprzu! Jakby ustawił swoją komóreczke poziomo to by wykadrował odpowiednio w pionie wszystko oddala! Dlatego wiekszosc filmow w pionie to debine ujecia - czy masz TV ustaiowny poziomo czy jakis nowy model telewizora HujaŁej w PIONIE?
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2024-06-26, 10:47 2
Chuja widać
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-06-26, 11:34 3
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Dobry Zoom - człowieku o fotoggrafi masz pojecie jak swinia na pieprzu! Jakby ustawił swoją komóreczke poziomo to by wykadrował odpowiednio w pionie wszystko oddala! Dlatego wiekszosc filmow w pionie to debine ujecia - czy masz TV ustaiowny poziomo czy jakis nowy model telewizora HujaŁej w PIONIE?



ale oddychaj, spokojnie, wiesz że masz słabe serce

a jesli chodzi o telewizor to chyba kazdy ma telewizor pionowo, ty masz pioziomo?
poniżej wrzucam zdjęcia mojego salonu na dowód:

Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-06-26, 11:56 24
OldMann napisał/a:

poniżej wrzucam zdjęcia mojego salonu na dowód:


Twojego salonu powiadasz.

Poniżej masz swój salon oszuście:

LINK

Zgłoś
Avatar
Kutazz 2024-06-26, 12:46 8
Zulu-Gula napisał/a:

Twojego salonu powiadasz.
Poniżej masz swój salon oszuście:



Przypierdalasz się, może ma sławny salon?
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-06-26, 12:47 15
Zulu-Gula napisał/a:

Twojego salonu powiadasz.
Poniżej masz swój salon oszuście:



ja prdl , nie wierzyłem że można być tak ciężko kapującym , a jednak



i jeszcze paru głąbów zaplusowało jego wpis, o huj ale tutaj na tym portalu "śmietanka intelektualna" hahahahaha
Zgłoś
Avatar
Krzysztof1988 2024-06-26, 13:02 4
Kobieta robi mężczyźnie loda xd. Coś kosmicznego dla przegrywa co nagrywa xd
Zgłoś
Avatar
kumak3 2024-06-26, 13:46
OldMann napisał/a:

ale oddychaj, spokojnie, wiesz że masz słabe serce
a jesli chodzi o telewizor to chyba kazdy ma telewizor pionowo, ty masz pioziomo?
poniżej wrzucam zdjęcia mojego salonu na dowód:



Ładnie masz w tej piwnicy 😆
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-06-26, 13:47
Czytam i..nie wierzę..Może TO ma wpływ na Polaków ..i ich poziom ,we wszelkich dziedzinach życia?😨😨😨

odkrywamyzakryte.com/stacje-lofar/
Zgłoś
Avatar
JonJon 2024-06-26, 14:58 4
OldMann napisał/a:

ja prdl , nie wierzyłem że można być tak ciężko kapującym , a jednak
i jeszcze paru głąbów zaplusowało jego wpis, o huj ale tutaj na tym portalu "śmietanka intelektualna" hahahahaha



Hahaha jebany debilu to po co pisałeś że to Twój salon, trzeba było dać informację że tak może coś wyglądać, chwalenie się na Sadolu nie swoimi rzeczami szybko wychodzi na jaw, ale jesteś przyjebany xD
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-06-26, 16:12 3
JonJon napisał/a:

Hahaha jebany debilu to po co pisałeś że to Twój salon, trzeba było dać informację że tak może coś wyglądać, chwalenie się na Sadolu nie swoimi rzeczami szybko wychodzi na jaw, ale jesteś przyjebany xD



następny "yntelygenty inaczej" , dalej nie kumacie o co chodzi? naprawde? ja prdl

Zgłoś
Avatar
JonJon 2024-06-26, 16:15
OldMann napisał/a:

następny "yntelygenty inaczej" , dalej nie kumacie o co chodzi? naprawde? ja prdl



Idź się salonem pochwal u Szelągowskiej albo u Doworowej
Zgłoś