18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dobry zwyrol
~Angel • 2018-01-26, 12:35








Cytat:

19-letni rosyjski uczeń Artem Iskhakov zadźgał swoją byłą dziewczynę Tatiane Strakhov a następnie uprawiał seks ze zwłokami. Wszystko opisał na portalu społecznościowym.

Daily Mail poinformowało, że Artem Iskhakov powiedział rodzicom Tatiany Strakhov iż zazdrość i ​​obsesja seksualna na punkcie ich córki doprowadziła go do jej zabicia. Później w poście przeprosił za popełnienie okrutnego morderstwa.

Rosyjscy studenci mieszkali nadal razem rozpadzie ich związku. Według policji Iskhakov był zazdrosny o związek jego dziewiętnastoletniej byłej dziewczyny z innym mężczyzną. Strakhova, która uczęszczała do prestiżowej Wyższej Szkoły Ekonomii na Moskiewskim Narodowym Uniwersytecie Badawczym, była w związku z człowiekiem o imieniu Igor ze St Petersburga.

Iskhakov, student elitarnego Uniwersytetu Baumana, napisał, że jego działania były "straszne - ale zrobiłem to, co chciałem".

W poście, nastolatek podobno przyznał, że "zmęczył się słuchaniem jej objaśnień, dlaczego nie chce ze mną pić - i widząc, jak flirtuje z moim przyjacielem".

Opisując, jak ją zabił, napisał: "Wróciła do domu, siedziałem w kuchni, poszła do swojego pokoju."

"Uderzyłem ją w twarz, upadła na podłogę, uderzyłem ją jeszcze kilka razy, krew zaczęła wypływać z jej ust, a ona poprosiła, żebym odszedł."

"Nie odszedłem, LOL, zacząłem ją dusić, w pewnym momencie wyraźnie straciła przytomność, ale serce nadal biło, a ja postanowiłem ją przelecieć zanim zrobi się zimna Po skończeniu zorientowałem się, że serce wciąż bije - dodał nastolatek, według brytyjskiego dziennika.

Powiedział też, że poderżnął jej gardło, próbowałc udusić a następnie "dźgnął ją dwa razy między żebra po lewej stronie", aż serce przestało bić, gdy krew płynęła z jej gardła. "Następnie znowu ją zerżnąłem i postanowiłem to opisać" - napisał.

Wspomniał w poście, że w pewnym momencie wypchał jej usta rajstopami, ponieważ nie mógł znieść widoku krwi. Chciał także powstrzymać dziwne dźwięki, które wydawało jej ciało.

Zgodnie z opisem Arrem, zrobił sobie przerwę na kanapki i uciął sobie drzemkę a po przebudzeniu ponownie uprawiał sex ze zwłokami swojej byłej dziewczyny.
"Jest tak zimna, jak jej uczucia do mnie", napisał później w wiadomości, ale wkrótce uświadomił sobie, co zrobił i powiedział, że "się wstydzi" i dodał: "Przebacz mi, że zabrałem wam jedyne dziecko. W tej chwili uświadomiłem sobie, co zrobiłem, czuję zimno, a moje dłonie zaczęły się trząść jeszcze bardziej.

Powiedział im także, że czuje się oburzony tym, że uprawiał seks ze zwłokami Tatiany, mówiąc: "Teraz nie mogę nic zrobić poza zabiciem siebie, zrujnowałem szczęście kilku ludzi, i na co? W końcu jest tylko jedna pustka to pochłonie mnie.

"Czego się obróciłem?" Przepraszam, nie mogę odpokutować za moje grzechy, pójdę pocałować Tanyę (Tatianę) na jej zimne czoło i przygotuję się (na moją śmierć), leży tam martwa i zimna bez ruchomych palców - żegnaj, dobranoc słodka księżniczko. "

Zakończył stanowisko, w którym powiedział rodzicom, że "nie ma dla niego powrotu" i poprosił, aby pamiętali o nim "coś dobrego".

Zgłoś
Avatar
d................a 2018-01-26, 15:27 10
"Dobranoc słodka księżniczko"
Romantyk
Zgłoś
Avatar
Gellu 2018-01-26, 15:27 14
Zrobił, co zrobił. Ale w sumie przeprosił, to ja bym mu odpuścił.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-01-26, 15:29
Wąska w pasie dobrze pcha się.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-01-26, 15:29 6
Koleś wygląda jak typowa sfrustrowana życiowa pizda która nie wie nawet czego chce- być może dziewczyna szybko się na nim poznała i nie chciała się ruchać z kimś tak emocjonalnie rozchwianym. Kolo w akcie desperacji gdy nie udało się jej upić i wyruchać przeszedł do planu b.
Gardzę takimi osobnikami. Dobrze że się zajebał bo świadomość że takie stworzenie oddycha tym samym powietrzem co normalni ludzie to jest zgroza. Laski szkoda ale chyba wiedziała z kim się zadaje.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-01-26, 16:21 3
Haha dobry wariat, swój chłop, zimne piwo dla niego!
Zgłoś
Avatar
maddog77 2018-01-26, 16:35 3
Zjebana emopizda w rurkach.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2018-01-26, 16:50 1
Jak widzę tatuaże - to już wiem, że mam do czynienia z 100% patologią.
Więc ta opisana sytuacja mnie nie dziwi widzą ich pobazgrane ciała.
Zgłoś
Avatar
karakal 2018-01-26, 17:05 2
Żywa by mu nie dała, co poruchał to jego
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2018-01-26, 19:14
nie czaje tego... to cos niby "powieszone" wyglada jak ten typ co ją zajebal... niby zajebał laske a wiśi jakiś pojeb z kutasem bez cycków?
Zgłoś
Avatar
haber6666 2018-01-26, 20:18 6
jej insta

instagram.com/inthecarbehind/

Typowa kasiasta pizda z dobrego domu. Uduchowiona, zatroskana, nieszczęśliwa itd. Żyje z dnia na dzień, jara fajki, pije alkohol, ma nowego iphona, rucha się kiedy chce i z kim chce. Szuka sobie na siłę problemów, internet i portale społecznościowe w nim zawarte dyktują jej warunki, istnieje dla nich, na pokaz. Starzy wszystko finansują i każdy jest zadowolony. Jebać ją i cały jej świat. Nie żal mi.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2018-01-26, 20:19
Blat na ścianie w kuchni to tylko w Rosji, tak jak dywany.
Zgłoś
Avatar
WoleMerce 2018-01-26, 20:54
Na fejsie nic ciekawego nie ma.
Zgłoś
Avatar
e................s 2018-01-26, 21:03
Dwudziestopierwszowieczni romeo i julia
Zgłoś
Avatar
wortor 2018-01-26, 22:52
Ma ktoś więcej fotek? Fajna sucz
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2018-01-27, 0:18
Zajebali Gonciarza?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie