18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
szilaa 2022-07-06, 16:27
najebali tych bilbordów z cyklu "gdzie są te dzieci?" więc się wzięli szybko do roboty i nie było czasu do domu wrócić.
Zgłoś
Avatar
garota 2022-07-06, 17:14 9
grudzin7 napisał/a:

Tak kurwa, bo niby wcześniej to się nie jebali i nie srali na ulicach... Kamer nie było i tyle.
Z resztą chyba sam zapomniałeś w jakim kraju żyjesz. Według statystyk w Polsce żyje blisko dwa miliony osób poniżej "minimum egzystencji" tj. 640zł/os lub 1727zł/4os. rodzinę (kurwa, ja więcej rocznie płacę za wywóz śmieci...). 410 tysięcy z nich to dzieci. Myślisz, że z nich to jakiś kwiat inteligencji wyrośnie? Mają przepierdolone już na starcie i przerwą naukę w podstawówce, albo najdalej w liceum bo będzie trzeba zapierdalać w byle jakiej robocie (najczęściej fizycznej) aby schorowanych rodziców utrzymać. Masa z nich będzie ćpała albo chlała wódę do odcinki aby zapomnieć w jakim gównie siedzą. A ten numerek pod wiaduktem to może być jedyna rozrywka na jaką ich stać...
W takim kurwa świecie żyjemy.



Chłopie, podróżowałem po świecie i wiem że w Polsce nie jest tak źle. Jasne że ludzie srali i się jebali na ulicach ale w porównaniu do innych miejsce jak np. Paryż to u nas jest jeszcze wyższa kulturka. Tak jak z morderstwami. W Polsce też się zabijamy ale nie ma co porównywać do USA. W Polsce też można dostać kosę ale porównując do UK to też jest kulturka.

Spacerowałem nie raz nocą po Warszawie gdzie mnóstwo osób jest najebanych, ale widywałem ludzi którzy przynajmniej próbowali się ukryć podczas szczania. W UK to najebusy szczają w gacie leżąc na środku chodnika. Ogólnie to co napisałeś jest smutne, szydzisz z biedoty która ma mnie kasy od ciebie. Ale to nie ma sensu. Ja nie piszę że jesteśmy idealni. Tylko że nie jesteśmy JESZCZE tak zjebani jak zachód.
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2022-07-06, 17:40
Driver19cm napisał/a:

Patologia na maxa. Dla takich akcji, zero tolerancji
Gosc zasługuje na porządny wypierdol i tyle
Jest setka miejsc, gdzie może sie jebac dowoli
Jeśli na takie zachowania, będzie zgoda społeczna, to co
będzie następne ? Na porządek dzienny przejdzieny do
srania na ulicy, jebania się ? Jak ludzkosc mamy się
rozwijać, iść do przodu, a nie kurwa cofać się w rozwoju,
do epoki kamienia łupanego



Driver czy jak ci tam stulejarzu z gimnazjum co zazdrościsz?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-07-06, 18:09 9
No w tej dyskusji garota ma rację... Kto nie pukał w plenerze... Ale ludzie nie upadajmy do walenia się wszędzie jak jebane malpy z "bronksu"... Można jak już iść w krzaki, za jakiś budynek, żeby nie narzucać całemu światu swojej gołej dupy. No kurwa wszędzie się da walic, ale nie wszędzie się powinno. Może najlepiej pozwólcie na swoim podwórku albo przed domem jak dzieci będą wracać ze szkoły i z miejsca nich laske oczyszcza biednej degeneracji... A tłumaczenie, ze maja ciężko ze startu zawsze mnie kurwa śmieszy... Bo jak chce to może z tego wyjść i coś zmienić. Przykładów z własnego podwórka mam pelno... Jednemu sam pomagałem więc tak wystarczy chcieć. Sprawa jest prosta łatwiej jest nic nie robić i brac zasiłki niż cokolwiek zmienić bo trzeba pracować. Teraz budowlaniec zarabia elegancko, kierowca tira, baaa na kasie kazdy dostaje powyżej granicy "ubóstwa", baaaa drugi raz masz minimalna więc w każdej robocie dostajesz więcej niz ta granica. Dwoje pracuje z minimalna 3tys to jest 6tys na 3-4 osobowa rodzinę z 500+ to daj sobie spokój... Nie żałuję żadnej leniwej kurwy bo na nich trzeba klas ciągle kase! Ostatnio jakiegoś pajaca pokazywali co ma 50lat i w mieszkaniu socjalnym siedzi brat zmarl (ktory najmowal) i chcą go wykopać... niech zapierdala pracować! Bo są samotne matki, które tej pomocy potrzebują naprawdę i chodzą do roboty czasem nawet do dwóch i dzieci starsze uczą młodsze a nie takie pieprzone chlory z pokolenia na pokolenie bo stary tak żył i było dobrze. W dobie przenośnych komputerów operowanych jedna reka nie mam litości, ze innego świata nie znają... I teraz ja mam akceptować to, że on się jebie pod wiaduktem bo to jego jesyna rozrywka? Niech rzuci palenie i chlanie kupi bilet do kina. Powiedz mu tak to sie kurwa dowiesz co sądzi na ten temat. W USA maja czarne malpy u nas są albinosy... Nie przestrzegamy ogólnie przyjętych jakis tam norm to dlaczego ktoś ma mu nie wyjść polać bena i rzucić zapałki? Gdzie kończy się ta nowa norma, ze jest ok? uwazam, że powinien albo dostać spory mandat albo parę razy przez pala na komisariacie i wracać z buta skoro chce fiuta pokazywać światu tak ostentacyjnie. Wolność jednych kosztem drugich to na chuj nam ta "demokracja".

Ps. jak wspomniał garota zapraszam na zachód. Gdzie pedały np walą się na balkonie i całe osiedle widzi kilku cweli walących sie i skrzeczących.

Sie kurwa rozpisałem, ale pies to jebał czasem trzeba jasno powiedzieć słowa prawdy nawet jeśli ma Cie zlinczować garstka ludzi. Miłego dnia
Zgłoś
Avatar
brylski11 2022-07-06, 19:47
.... fajna dupa.
Zgłoś
Avatar
tomeko07 2022-07-07, 22:25
grudzin7 napisał/a:

Tak kurwa, bo niby wcześniej to się nie jebali i nie srali na ulicach... Kamer nie było i tyle.
Z resztą chyba sam zapomniałeś w jakim kraju żyjesz. Według statystyk w Polsce żyje blisko dwa miliony osób poniżej "minimum egzystencji" tj. 640zł/os lub 1727zł/4os. rodzinę (kurwa, ja więcej rocznie płacę za wywóz śmieci...). 410 tysięcy z nich to dzieci. Myślisz, że z nich to jakiś kwiat inteligencji wyrośnie? Mają przepierdolone już na starcie i przerwą naukę w podstawówce, albo najdalej w liceum bo będzie trzeba zapierdalać w byle jakiej robocie (najczęściej fizycznej) aby schorowanych rodziców utrzymać. Masa z nich będzie ćpała albo chlała wódę do odcinki aby zapomnieć w jakim gównie siedzą. A ten numerek pod wiaduktem to może być jedyna rozrywka na jaką ich stać...
W takim kurwa świecie żyjemy.


Trzeba im 500+ dać czy jakieś inne ++++
Zgłoś