18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
orzechcccc 2023-07-17, 15:16 1
Nie mogę patrzeć na ten ryj
Zgłoś
Avatar
Angevil 2023-07-17, 15:21 3
Miała do napisania jedno słowo na nagrywaniu swojego apelu

Wpisała APLEL
Zgłoś
Avatar
bananowyNihilista 2023-07-17, 15:27 3
Jakiś pedał rowerzysta musiał tej kobicie strasznie zajść za skórę Nawet se nie potrafię wyobrazić co tam się działo
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-07-17, 15:45 2
Moja droga, następnym razem daj po pół ampułki na górę i dół, a nie walnęłaś po całej i poszło w karpia. Okulary trochę mniejsze, bo staro w tych jest.
I co tam za problem masz z rowerami? Skoro się wjebie pod auto, no to się wjebie, będzie na wózku czy tam w kostnicy, my obejrzymy filmik i po chuj drążyć?
Zgłoś
Avatar
quark 2023-07-17, 16:06 3
Racja, nie racja ale brzydka kurwa jak nie wiem. Chyba jakiś pedalarz ją wyjebał, że tego wytrzeszczu dostała i teraz ma wąty.
Zgłoś
Avatar
keisats 2023-07-17, 16:12 2
Przecież na rowerach to same słoje jeżdżą.

Przyzwyczajenia z wioski
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2023-07-17, 16:14 1
Ja jeżdżę na rowerze szybko ale bezpiecznie. Ale współcześni kierowcy i kierownice , odmóżdżeni przez smart-auta, które za nich
myślą nie potrafią ogarnąć rowerzystów, bo kurwa, w jebanym menu nie można wybrać paluchem "tryb jazdy: uważaj na rowerzystów".
Nie ma i chuj. Fabryka nie dała. Ojej. Co zrobić ? Zesrała się bida i płacze w filmiku na TikToku. Hemoroidziarze jebani
Zgłoś
Avatar
2ic 2023-07-17, 16:42 9
Antypolak666 napisał/a:

Kurwo blada w gównowozie, po pierwsze nie możesz nikogo jebnąć jadąc przepisowo, chyba że masz niesprawny szambowóz to jest primo.
po drugie primo kurwa ultimo, masz szmato obowiązek zwalniać lub zatrzymywać się przed przejściami i pokazywać cycki rowerzystom, bo to święci ludzie.
Więc chuj z Twoim apelem.
Więzienia pełne sa cebulowych dorobkiewiczów, co mieli piękne plany na życie, ale chcieli hamowanie i rozglądanie się zostawić innym, w szczególności tym co nie muszą robić PRAWA DO JAZDY!



Co ty pierdolisz ???

Derma napisał/a:

Zlot pedalarzy w komentarzach których nie oburzyło napierdalanie dziecka na hardzie ale uruchomili się jak ktoś powiedział coś na temat ich legginsów i pedalarstwa.



Brawo kurwa !!
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-07-17, 16:47 3
Antypolak666 napisał/a:

Kurwo blada w gównowozie, po pierwsze nie możesz nikogo jebnąć jadąc przepisowo, chyba że masz niesprawny szambowóz to jest primo.
po drugie primo kurwa ultimo, masz szmato obowiązek zwalniać lub zatrzymywać się przed przejściami i pokazywać cycki rowerzystom, bo to święci ludzie.
Więc chuj z Twoim apelem.
Więzienia pełne sa cebulowych dorobkiewiczów, co mieli piękne plany na życie, ale chcieli hamowanie i rozglądanie się zostawić innym, w szczególności tym co nie muszą robić PRAWA DO JAZDY!



Oczywiście że można szczególnie jak gówniak za zaparkowanego auta wyskoczy już miałem 2 takie akcje naszczęście jechałem wolno bo to było już przy domu podczas zbliżania sie do parkingu ale równie może być to na między miastowych na wsiach też ludzie przy głównych ulicach czasem robią niezłe sznury dzikich parkingów na chodniku..
Zgłoś
Avatar
Trolik1 2023-07-17, 17:08 3
Wytrzeszczałka powinna zacząć rozróżniać pedalarzy od rowerzystów. Bo to zasadnicza różnica.
Zgłoś
Avatar
AberChaos 2023-07-17, 17:17 4
mam proste remedium na wszystkie problemy
zakazać ruchu samochodowego, wystarczą dostawczaki, pociągi i rowery
jebać samochodziarskie bydło

hejt na rowerzystów na tym serwisie daje tylko informację o nadmiarowej wadze użytkowników
Zgłoś
Avatar
mkmkmk2 2023-07-17, 17:35 1
a co to za piździunia wstała rano z ciotą?
Zgłoś
Avatar
Nakwasowanyy 2023-07-17, 17:44 5
Śmieszna jest ta wojna puszkowców i pedalarzy, a fakt jest taki, że każdy z nich często łamie przepisy i utrudnia innym jazdę. Codziennie widzę jednych i drugich łamiących przepisy i stwarzających zagrożenie.
Zgłoś
Avatar
Miloszek88 2023-07-17, 18:18 1
Wyruchałbym ją w ten okular

Zamknij kureo morde
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2023-07-17, 18:26 2
Nakwasowanyy napisał/a:

Śmieszna jest ta wojna puszkowców i pedalarzy, a fakt jest taki, że każdy z nich często łamie przepisy i utrudnia innym jazdę. Codziennie widzę jednych i drugich łamiących przepisy i stwarzających zagrożenie.



Dokładnie ! jedni warci drugich !
Zgłoś