18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
mazga50 2023-07-18, 17:51
dgfdfg napisał/a:

czyli jak mam ograniczenie do 50 i jadę przepisowo i ktoś mi wybiegnie pod maskę (nie mówię o pasach, ścieżce itp.) i go jebnę jadąc 50 to go nie jebnąłem jadąc jednak? czy jebnąłem?



Dyskutujesz z niedojebem z kilkoma multikontami na sadolku. To jakiś gówniarz bez prawka, który "myśli", że jak bierze w dupę i jeździ na rowerku to jest już taki nowoczesny i w ogóle "sól tej ziemi". A to młotek jakiś tylko.
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2023-07-18, 17:55
zamknij morde grazyna , wracaj do kuchni.
Zgłoś
Avatar
RobertRadocha 2023-07-18, 21:40
Antypolak666 napisał/a:

Kurwo blada w gównowozie, po pierwsze nie możesz nikogo jebnąć jadąc przepisowo, chyba że masz niesprawny szambowóz to jest primo.
po drugie primo kurwa ultimo, masz szmato obowiązek zwalniać lub zatrzymywać się przed przejściami i pokazywać cycki rowerzystom, bo to święci ludzie.
Więc chuj z Twoim apelem.
Więzienia pełne sa cebulowych dorobkiewiczów, co mieli piękne plany na życie, ale chcieli hamowanie i rozglądanie się zostawić innym, w szczególności tym co nie muszą robić PRAWA DO JAZDY!



Smutna prawda, ale prawdopodobnie czytamy tutaj komentarz zakompleksionego zjeba, pedalarza (nie mylić z rowerzystą).
Pedalarze myślą, że skoro nie trzeba mieć uprawnień do prowadzenia roweru, to jest to równoznaczne z tym, że nie muszą Oni znać, a tym bardziej stosować się do przepisów. A później zdziwienie. Łeb rozjebany, cały połamany, a Policja jeszcze Mu mówi, że to Jego wina.
Zgłoś
Avatar
Tymonek 2023-07-20, 21:08 1
Antypolak666 napisał/a:

Kurwo blada w gównowozie, po pierwsze nie możesz nikogo jebnąć jadąc przepisowo, chyba że masz niesprawny szambowóz to jest primo.
po drugie primo kurwa ultimo, masz szmato obowiązek zwalniać lub zatrzymywać się przed przejściami i pokazywać cycki rowerzystom, bo to święci ludzie.
Więc chuj z Twoim apelem.
Więzienia pełne sa cebulowych dorobkiewiczów, co mieli piękne plany na życie, ale chcieli hamowanie i rozglądanie się zostawić innym, w szczególności tym co nie muszą robić PRAWA DO JAZDY!



primo ultimo rowerzysci nie maja pierwszenstwa tylko piesi
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-08-15, 9:21
Antypolak666 napisał/a:

Kurwo blada w gównowozie, po pierwsze nie możesz nikogo jebnąć jadąc przepisowo, chyba że masz niesprawny szambowóz to jest primo.
po drugie primo kurwa ultimo, masz szmato obowiązek zwalniać lub zatrzymywać się przed przejściami i pokazywać cycki rowerzystom, bo to święci ludzie.
Więc chuj z Twoim apelem.
Więzienia pełne sa cebulowych dorobkiewiczów, co mieli piękne plany na życie, ale chcieli hamowanie i rozglądanie się zostawić innym, w szczególności tym co nie muszą robić PRAWA DO JAZDY!



Cycki ma pokazywać? Po co? Przecież na tych jebanych rowerach, co to notorycznie na nich trąbię, jeżdżą same pedały! Ich cycki nie interesują matole!

spoon17 napisał/a:

zrobiłbym tej pani z dupy garaż moim zajebistym rowerem ( ͡º ͜ʖ͡º)



Najpierw musiałbyś zdjąć majty z pampersem
Zgłoś
Avatar
jan__kowal 2023-09-24, 21:40
No mała korekta w najlepszym przypadku nie na wózku a po drugiej stronie życia i h.j z tego że miałeś pierwszeństwo...
Zgłoś