18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kamilarz 2018-06-14, 0:10
wasyl88 napisał/a:

Odkąd zostałem ojcem to mega wkurwa łapie jak takie coś widzę


A ja jutro zostanę ojcem, mnie też to wkurwia
Zgłoś
Avatar
czachson 2018-06-14, 0:21
W głębi duszy czekam na filmik z LiveLeak jak ojciec dziecka rozprawia się z matką po obejrzeniu filmiku
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2018-06-14, 0:47 2
Cytat:

ogladam jak sie w manaus zabijaja ale tego nie moge ogladac ....nie moge ...nie potrafie



Nie pierdol, klaunie, obejrzałeś całe.
Zgłoś
Avatar
Zlewek 2018-06-14, 2:05 1
bartoszbarto napisał/a:

Straszne, tyle cierpienia i bólu od osoby która powinna być najbliższa sercu. Kiszka trochę że na tym świecie dzieją się takie rzeczy. Możemy się tylko pomodlić za ofiary przemocy i za napastników żeby się opamiętali i zmienili swoje postępowanie. Pozdrawiam!



To ja się pomodlę za tego kotka którego pewien pudel jebał w dupę na poczekalni
Zgłoś
Avatar
Pan_Diabeł 2018-06-14, 2:20 1
uho82 napisał/a:

kroić po kawałku taką kurwę i każdym plasterkiem posypać solą na świeżą ranę.



Nie sądzisz że już swoje dostała?

Argeusz napisał/a:

Kurwa przygarnąłbym taką azjatycką dziewczynkę. Szkoda mi jej.



Ja też. Szczególnie że już jest związana
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-06-14, 6:05
no kurwa mi też jej żal mimo że to dziewczynka i nie jest zwierzęciem, aż się sam sobie dziwie.
Zgłoś
Avatar
adamus0684 2018-06-14, 7:43
Ale nie rozumiem, po co ta histeria ? Przecież to już od małego szkolenie do BDSM. No spójrzcie na wiązanie - idealnie, wdg instrukcji. Nie będzie potem taka sztywna.
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2018-06-14, 9:35 1
kurwa mac takie filmy nie powinny tutaj byc...

fajnie jak amerykanin sie wyjebie na deskorolce, albo czarni sie bija, ale takie cos jest poprostu smutne...
Zgłoś
Avatar
Kubasu 2018-06-14, 15:22
bartoszbarto napisał/a:

Straszne, tyle cierpienia i bólu od osoby która powinna być najbliższa sercu. Kiszka trochę że na tym świecie dzieją się takie rzeczy. Możemy się tylko pomodlić za ofiary przemocy i za napastników żeby się opamiętali i zmienili swoje postępowanie. Pozdrawiam!



Kurwa, następny myśli, że modlitwą coś zdziała. Jak kto umie to szukać tej szmaty po IP
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2018-06-14, 15:44 1
Chetnie bym w takich przypadkach zajmowal sie karaniem takich ludzi ktorzy w ten sposob katuja swoje dzieci.
Jakim trzeba byc smieciem zeby w ten sposob wyzywac sie na wlasnym dziecku... Malo co mnie rusza, ale w mlodosci tez bylem bity czesto gesto za nic, ale jak uroslem duzy i silny to najpierw tak wpierdolilem ojczymowi ze sie zeszczal i zesral a pozniej pokazalem kobiecie ktora osmielala sie nazywac moja matka jak to jest dostawac wpierdol ot tak... Kurwa mam dziecko i w zyciu mi nawet do glowy by nie przyszlo zeby podniesc na nie reke a takim kurwom jak ta "mamusia" bym te lapska ucinal za takie znecanie. Echh kurwa , dzien zjebany ....
Zgłoś