18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
Błażej Parda bierze udział w konkursie pewnego banku a nagroda z ów konkursu pomoże mu zrealizować
swoje marzenie by zostać profesjonalnym lektorem i posiadać swoje studio. Facet jest naprawdę utalentowany.

Enjoy



Dla zainteresowanych wrzucam link jego kanału na yt :
youtube.com/user/blparda
Zgłoś
Avatar
lisu777 2013-01-18, 0:26
Płeć Glugsti
he, a ja z nim grałem w kosza :p
he,he a ja nie:p
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-01-18, 0:27
Na koniec nawet potrafii zagrać rolę magika
Zgłoś
Avatar
StaryDzolero 2013-01-18, 0:31
Aż ciary człowiek ma.
Ogółem koleś z filmiku też ma świetny głos, w dodatku poleca Błażeja.
Zgłoś
Avatar
Estarriol 2013-01-18, 1:11
piwo za Optimusa
Zgłoś
Avatar
monto 2013-01-18, 1:42
zajebiscie pozytywny gosc
Zgłoś
Avatar
komandoklucha 2013-01-18, 8:53
chuj mnie to boli
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-01-18, 10:10
ogolnie bardzo utalentowany gosc ale jest idiota poczytajcie sobie jego bloga lub obejrzyjcie inne filmiki z kanalu debil na potęge jego podejscie do rzeczywistosci jest komiczne smiem nazwac go retardem
Zgłoś
Avatar
Pietraso 2013-01-18, 10:59
@pika nie zauważyłeś, że te filmy są dla prowokacji, albo dla beki kręcone ? Czy naprawdę jesteś już taki popierdolony Zawsze trzeba zmieszać z błotem, a jakby inaczej !
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2013-01-18, 12:54
kurwa jak widze jakas pizde proszaca o cos to od razu mam wrażenie ze to jakis niepelnosprawny. dopiero w polowie filmiku zaczailem ze chyba to normalny czlowiek. ok wiem ze w Polsce jest dosyc ciezko ale na serio - ciezka praca da sie do czegos dojsc. ale nie , kurwa lepiej pojsc udawac niepelnosprawnego debila i prosic o lapki w gore to wtedy bank mi postawi studio.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-01-19, 19:33
Sorry jestem tępy... Nie wiem co to "odkłył"...
Zgłoś