18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


trochę zamortyzowały....

2024-03-29, 09:13
Ale lampy solidne mają :-)

2024-03-29, 09:16
Słupek nawet nie drgnął. Solidne budownictwo jak na tamte rejony

2024-03-29, 09:29
Prawa ćwiartka prawie nie ruszona. W kolorze, nie malowana. Tel. 78076578

2024-03-29, 10:05
Ciekawe czy miał poduszki boczne :roll:

2024-03-29, 10:17
O jak ładnie się zawinął. Takich słupków trzeba więcej przy drodze postawić, moment nauczą się jeździć ostrożnie i prawidłowo.

2024-03-29, 10:20
Veni_Vidi napisał/a:

O jak ładnie się zawinął. Takich słupków trzeba więcej przy drodze postawić, moment nauczą się jeździć ostrożnie i prawidłowo.



myślisz że jeździsz prawidłowo?

2024-03-29, 10:55
Pawehan napisał/a:

myślisz że jeździsz prawidłowo?



Ja to wiem...

2024-03-29, 11:50
Prawo jazdy powinno być wydawane terminowo . Nowy kurs co pięć lat.

2024-03-29, 14:36
Pawehan napisał/a:

Prawo jazdy powinno być wydawane terminowo . Nowy kurs co pięć lat.



Prawo głosu powinno być wydawane terminowo. Kursy i testy co pięć lat.

2024-03-29, 15:41
Pawehan napisał/a:

Prawo jazdy powinno być wydawane terminowo . Nowy kurs co pięć lat.

Tak. To by zrobiło porządek z naszymi miszczami kierownicy, bo 100% kierofcuf myśli że umi jeździć, 40% faktycznie potrafi.

I także rozwiązałoby jeden z niewielu problemów z ukraińcami: otóż wskutek sowieckiej okupacji, u nich standardem jest, zamiast iść na kurs, kupować prawo na lewo (zresztą łapówkę musieliby zapłacić i tak).

Ale Siriuz odpowiadając tobie nie zorientował się z możliwej wrzuty: otóż szef kazał mu lizać tyłek wszystkiemu co jest związane z samochodami. I widzę że wziął sobie ten prikaz tak bardzo do serca, że tak jak co niektórzy sfilmowani na Sadolu kochają pojazdy w rurę wydechową, Siriuz tą rurę liże.

2024-03-29, 18:54
majeńka napisał/a:

Tak. To by zrobiło porządek z naszymi miszczami kierownicy, bo 100% kierofcuf myśli że umi jeździć, 40% faktycznie potrafi.
I także rozwiązałoby jeden z niewielu problemów z ukraińcami: otóż wskutek sowieckiej okupacji, u nich standardem jest, zamiast iść na kurs, kupować prawo na lewo (zresztą łapówkę musieliby zapłacić i tak).
Ale Siriuz odpowiadając tobie nie zorientował się z możliwej wrzuty: otóż szef kazał mu lizać tyłek wszystkiemu co jest związane z samochodami. I widzę że wziął sobie ten prikaz tak bardzo do serca, że tak jak co niektórzy sfilmowani na Sadolu pojazdy w rurę wydechową, Siriuz tą rurę liże.



Serduszkowa księżniczko, ja zwyczajnie jestem miłośnikiem techniki, nauki i postępu cywilizacyjnego. Mam w dupie Twoją płonącą planetę, moja ma się dobrze.

2024-03-29, 19:01
Było jeszcze szybciej zapie**alać

2024-03-29, 19:11
Z kierownika to chyba marmolada została...