18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
🔥 Muka - teraz popularne
🔥 U kosmetyczki - teraz popularne
Avatar
Madzia123 2024-09-12, 1:03
Poproszę o namiary gdzie można nabyć ten kask.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-09-12, 4:56
Geraldinio napisał/a:

wow, pierwszy filmik na tym portalu, w którym kask zadziałał i na coś się przydał



Nie zawierzam temu, gdyż butki spadły.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-12, 6:51 1
Geraldinio napisał/a:

wow, pierwszy filmik na tym portalu, w którym kask zadziałał i na coś się przydał



i tak w domu pewnie zmarł z powodu natychmiastowej pionizacji i obrzęku mózgu
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-09-12, 7:11 2
Chuja by mu dał ten kask gdyby kierowca autobusu nie zahamował
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-12, 9:51
Chuj z kaskiem, żyje tylko dlatego, że buty nie spadły.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-09-12, 10:14
No, ale nadal się śmiać z kasków
Mam na myśli poważnych kasków, na plastiku z biedronki.
Zgłoś
Avatar
Michal1970 2024-09-12, 11:03
Klin pod koło😉
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-09-12, 13:48
OldMann napisał/a:

w tym tygodniu widziałem kilka filmików które na bank juz tutaj były na tym portalu (pewnie nie jeden raz) ten film tez do nich należy , i sobie pomyslalem ze moze to zgłosić ale patrze w komentarzach: wszyscy sie cieszą i nikt nie ma pretensji że " już było" wiec pomyslalem sobie "a huj z tym zgłaszaniem, skoro reakcja jest pozytywna i w sumie nikomu to nie szkodzi )
...i poczułem się troche jak w tym sucharze o gosciu co szedł sam ulicą coś mamrocząc pod nosem śmiejąc się do siebie i co jakiś czas machając ręką. (na pytanie dlaczego sie smieje odpowiedział: , a na pytanie dlaczego czasami macha ręką odpowiedział - )



Może i było, ale ja np. jestem stosunkowo od niedawna i tego nie widziałem. Czasem coś dobrego warto odświeżyć
Zgłoś
Avatar
AlanOgórek 2024-09-12, 14:02
OldMann napisał/a:

w tym tygodniu widziałem kilka filmików które na bank juz tutaj były na tym portalu (pewnie nie jeden raz) ten film tez do nich należy , i sobie pomyslalem ze moze to zgłosić ale patrze w komentarzach: wszyscy sie cieszą i nikt nie ma pretensji że " już było" wiec pomyslalem sobie "a huj z tym zgłaszaniem, skoro reakcja jest pozytywna i w sumie nikomu to nie szkodzi )
...i poczułem się troche jak w tym sucharze o gosciu co szedł sam ulicą coś mamrocząc pod nosem śmiejąc się do siebie i co jakiś czas machając ręką. (na pytanie dlaczego sie smieje odpowiedział: , a na pytanie dlaczego czasami macha ręką odpowiedział - )



Lepiej było od razu przyznać że na moderatora się nie donosi
Zgłoś
Avatar
P4GER 2024-09-12, 14:59
Geraldinio napisał/a:

wow, pierwszy filmik na tym portalu, w którym kask zadziałał i na coś się przydał



Widzisz dziecko, to nie pierwszy taki film na 100%, był raz gość, któremu kask zrobił się w jajko po przejechaniu po nim i też przeżył
Zgłoś
Avatar
Kowal. 2024-09-13, 9:54
Byloby smiesznie jakby kask ocalal a glowa jebla 😆
Zgłoś
Avatar
Msciwyczosnek 2024-09-17, 1:12
Ale by to mogłabyć reklama dla tego kasku
Zgłoś