18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Borsuk126 2024-04-14, 20:43
Przyjedzie do Polski jako bezwypadkowe
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-04-14, 21:23
tak prosty manewr przy niewielkiej mocy na starcie spierdolic.... (jestem certyfikowanym kierowcą subaru de)
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-04-14, 21:26
Dziwny pojazd. Cała moc na tylną oś na której właściwie siedzi kierowca i ma przed sobą ten cały fhuj długi przód ze skrętnymi kołami daleko przed sobą. Nie chciałbym takim czymś jeździć.
Zgłoś
Avatar
Pepewatch 2024-04-15, 0:10 2
Siriuz napisał/a:

Ponoć to auto jest w chuj surowe, tam nic nie ma, żadnych systemów kontroli trakcji, nic. Przynajmniej ten oryginalny z '92. Nie wiem czy zmienili podejście w nowych modelach. Na pewno coś musieli dodać bo nie dopuszczono by tego do ruchu.



Dlatego dodge vipery są nazywane widowmaker robią, a raczej robiły często żony wdowami, jak dobrze kojarzę to już ich nie robią (w sensie samochodów nie produkują). Ja lubię sobie czasami pozap.. troszkę szybciej pojeździć, ale jaka była przyjemność jazdy w lekkim, małym samochodzie z 8l silnikiem, tak umiejscowionymi osiami, napędem na tył, bez systemów (poza torem) tego nie rozumiem i nawet nie chciałbym zrozumieć
Zgłoś