18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
wrzesin602 2024-04-14, 16:27 6
Ja pierdole co za ciota, na prostej drodze.....
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-04-14, 16:27 28
Uroki dużej mocy w zestawieniu z napędem na tylną oś i niedojebaną kocówką kierownicy
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-04-14, 16:30 4
Czepiacie się.
Gość tyle razy oglądał Szybkich i wściekłych, że na pewno (w swoim przekonaniu) umiał.
To tory i szyny były złe...
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-04-14, 16:33 3
SkoPio1 napisał/a:

To tory i szyny były złe...



No tak. I podwozie. Podwozie też było złe.

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-14, 16:47 17
Ponoć to auto jest w chuj surowe, tam nic nie ma, żadnych systemów kontroli trakcji, nic. Przynajmniej ten oryginalny z '92. Nie wiem czy zmienili podejście w nowych modelach. Na pewno coś musieli dodać bo nie dopuszczono by tego do ruchu.
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-04-14, 17:05
To zaimponował kolegom
Zgłoś
Avatar
cigano777 2024-04-14, 17:09 5
500 koni na zimnych oponach to możesz mieć prostą drogę a i tak zerwiesz ta przyczepnosc, szczególnie jak na skręconej kierownicy to robisz. Czy byłoby to lambo czy taki dodge, taki marny koniec pałowania przy takiej mocy, systemy nie uratują.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-14, 17:19 3
Ciekawe, gdzie Anżej taki błotnik dostanie...
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-04-14, 18:36 7
Wszyscy zazdrośnicy podpuszczali go, żeby na koniec mieć bekę że rozwalił furę. Po co zadawać się z takim ścierwem, które życzy wyłącznie źle i czeka na czyjeś podknięcie? Kij takim w dupę!
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-04-14, 18:49 6
Siriuz napisał/a:

Ponoć to auto jest w chuj surowe, tam nic nie ma, żadnych systemów kontroli trakcji, nic. Przynajmniej ten oryginalny z '92. Nie wiem czy zmienili podejście w nowych modelach. Na pewno coś musieli dodać bo nie dopuszczono by tego do ruchu.



Nie nie zmienili, to auto jest dla nielicznych potrafiących coś takiego okiełznać.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-04-14, 18:59 4
Siriuz napisał/a:

Ponoć to auto jest w chuj surowe, tam nic nie ma, żadnych systemów kontroli trakcji, nic. Przynajmniej ten oryginalny z '92. Nie wiem czy zmienili podejście w nowych modelach. Na pewno coś musieli dodać bo nie dopuszczono by tego do ruchu.


Twoi bracia Sergiej nic nie zmienili, a do ruchu w twoim kraju dopuścili.

Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-04-14, 19:01 2
Siriuz napisał/a:

Ponoć to auto jest w chuj surowe, tam nic nie ma, żadnych systemów kontroli trakcji, nic. Przynajmniej ten oryginalny z '92. Nie wiem czy zmienili podejście w nowych modelach. Na pewno coś musieli dodać bo nie dopuszczono by tego do ruchu.



Na niedojebanie mozgowe kierownika nawet najlepszy system nie pomoze. Bo wiekszosc mozna wylaczyc, ruska malpo.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-14, 19:38 9
KosmatyHui napisał/a:

Na niedojebanie mozgowe kierownika nawet najlepszy system nie pomoze. Bo wiekszosc mozna wylaczyc, ruska malpo.



Poprawna forma to "kierowcy", chyba że jesteś lewackim zjebem, którego motoryzacja i postęp techniczny kłują w oczy. Mimo to całkiem dobrze skleiłeś to zdanie jak na Ukraińca.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-04-14, 20:10
Heliar napisał/a:

Nie nie zmienili, to auto jest dla nielicznych potrafiących coś takiego okiełznać.



No, ten okiełznał nieźle. Więcej zapłaci za naprawę niż ja za wszystkie samochody jakie miałem w życiu.
Zgłoś