18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
SpirytusSalicylowy 2014-03-03, 7:37 1
Zawsze powtarzałem i powtarzać będę, pitbulle i amstaffy do odstrzału, a teraz nasza lista rośnie i dodajemy doga argentyńskiego Na chuj takie obrzydliwe bydle trzymać w domu?
Zgłoś
Avatar
Clematis 2014-03-03, 8:39 2
SpirytusSalicylowy napisał/a:

Na chuj takie obrzydliwe bydle trzymać w domu?



Powiedział na twój widok sąsiad
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-03-03, 11:27 3
SpirytusSalicylowy, Do odstrzału bo? Wyjaśnij mi proszę swój tok rozumowania.
Rozumiem, że ludzie mogą się takich ras bać. Sam czułem się niepewnie, gdy taki obok mnie przechodził dopóki nie zacząłem mieć z bullami styczności na co dzień dzięki narzeczonej i nie poznałem lepiej tych ras. Ale od tego są nakazy zakładania kagańca i prowadzenia na smyczy. A co kogo obchodzi kto jakie bydlę trzyma w domu, tego nie potrafię pojąć.
Zgłoś
Avatar
Arysto 2014-03-03, 15:12
SpirytusSalicylowy, Starzy Cię jakoś trzymają i sąsiedzi nie narzekają
Żeby nie było, że się tylko czepiam...
dogoargentinoclub.pl/info/artykuly/morocho-de-la-cocha-prawdziwy-dogo/
Zgłoś
Avatar
Lu666 2014-03-03, 17:11
weynrob napisał/a:

super rasa - ja mam owczarka srodkowoazjatyckiego - tez zajebisty skurwiel



Zajebista rasa, zazdroszczę.
Zgłoś
Avatar
magikp1 2014-03-03, 20:07
Ekspertem napisał/a:

Pies jednej z najgroźniejszych ras



xts napisał/a:

a ile ludzi rozjebały takie psy



Wy chyba nigdy nie mieliście do czynienia z psami tej rasy. Po prostu należycie do tego typu ludzi, którzy jak widzą jakiegokolwiek psa w typie budowy amstaffa to od razu krzyczą zabójca dzieci. Chodź w życiu nie mieli styczności z takimi psami.
Zgłoś
Avatar
TymoOon 2014-03-04, 16:41 2
wiesiors4 napisał/a:

Ale kretyni nie znający się na wychowaniu i rasach psów i tak będą pierdolili o psach zabójcach KAŻDY pies +30 kg jest w stanie zabić człowieka, różnica polega na tym, że pitki czy argentyńczyki nie odpuszczają jak już zaatakują. Ich szczęki zaciskają się coraz bardziej z potworną siłą i szarpią głową powodując groźne obrażenia. To, ze jakiś pitbull kogoś zagryzł, to wina wychowania, zachowania właściciela i braku lub nieprawidłowego szkolenia, ale co tam. Znafcy wiedzą lepiej.

Podobają mi się rhodesien ridgebacki, które kiedyś były psami gończymi na... lwy



Cześć,
a tak się składa, że mam młodego Rhodesiana wabiącego się Paco. Ma 13 miesięcy więc to młoda, ale SILNA (41kg) psina. Nie wiem czy tutaj się przyznawać ale mój przywędrował do mnie z Rosji

Wstawiam zdjęcie ze sobą, tylko po to żeby pokazać wielkość psa, ja ważę 103kg







Zgłoś