18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
Parker 2011-03-26, 22:38
1:35 Tego pana ostatnio w tarnowie widzialem
Zgłoś
Avatar
Zygfryd1 2011-03-27, 0:07
Gdzie nie pojadą to kurwa wstydu narobią...
Zgłoś
Avatar
koras94 2011-03-27, 0:08 1
Ja pierdole żal mi was... Tych ktorzy mowia ze oni przynosza wstyd Polsce!!!
to co oni przynosza polsce to dume... Lepiej byc taki niz grac w tibie i walic konia na redtube... wiec okreslenie "bydlo" pasuje baedziej to maniakow komputerowych!!!!!
Zgłoś
Avatar
Skowyjec 2011-03-27, 1:18
Już lepiej zmówcie się na ustawkę w tej tibi niż przynosić wstyd (tudzież dumę w wypaczonym słowa znaczeniu: leczyć się na nogi bo na głowę to już za późno) polskiej piłce chociażby nie wiem jaka ona by nie była
Zgłoś
Avatar
Pralkosuszarka 2011-03-27, 3:34
Jaka Legia? Przedzieć to Broń Radom
Zgłoś
Avatar
Voland 2011-03-27, 10:35 3
Pizdy atakują policję (nieważne polską czy inną) mając na swoich parszywych ustach słowa "Polska". To że w lesie czy gdzieś się ustawiają to spoko, niech nawet tam giną - rozrywka dla nizin. To ma przynosić dumę Polsce? No bez jaj za taką głupotę powinna być odsiadka... 1000x bardziej wolę policję i niż tych pojebów. Tak jestem społeczniakiem, sprzedawczykiem i wale sobie konia przy redtube a wy jesteście prawdziwymi Polakami i patriotami... życzę powodzenia w życiu.
Zgłoś
Avatar
sawbur 2011-03-27, 10:41 2
kultura przede wszystkim

Zgłoś
Avatar
Marian Paździoch 2011-03-27, 10:50 2
Voland napisał/a:

Pizdy .



napisał typ, spinając się przez neta

Ja też uważam, że wstyd, Wstyd, że nie wjechali na murawę i nie przerwali tego widowiska. Wstyd, że nie dojebali Litwinów którzy parę dni przed meczem robili anty Polskie manifestacje

A dewoty niech się nie wpierdalają. Nie wystarczy wam, że pierwsi z dupy strzelacie, że ktoś na osiedlu pije piwo? Jebane frajerstwo się panoszy, ale tylko z ukrycia
Zgłoś
Avatar
Flov 2011-03-27, 14:10
Mecz Polska-Litwa zawineli mojego ziomka tego na początku RKS
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-03-27, 16:02
edgar_2 napisał/a:


Wstyd Polsce? Uliczny fajterze po 500 walkach w klatce, patrz lepiej na swoje podwórko, to co Ty sobą reprezentujesz, co Ty robisz żeby w tym kraju było lepiej, jakim jesteś człowiekiem, patrz na kurwy w rządzie, patrz jaki oni wstyd na międzynarodowej scenie politycznej polakom robią, patrz na piłkarzy, kluby, stadiony a potem oceniaj ludzi którzy jeżdżą setki kilometrów mimo tego burdelu. A że się biją to chuj Cie to powinno obchodzić, biją się bo lubią się bić, ty w tym czasie siedzisz na sadolu albo konia przed redtube walisz więc nie powinieneś mieć prawa głosu. Chuj tobie i wszystkim społeczniakom do tego że 20, 50, 100, 1000000 chłopa umawia się w lesie i się biją nawzajem, chuj wam do tego jeśli ktoś tam zginie, są to sprawy które w żadnym stopniu was nie dotyczą więc wasza opinia, zdanie na ten temat jest o chuj rozczaś.


dokładnie, niech się leją jak lubią, ale niech nie wyłażą na miasto z maczetami czy chuj wie czym do reszty ludzi.
Zgłoś
Avatar
Voland 2011-03-27, 16:10
Wiem wiem, dostałbym od nich aż bym się złożył.
To że litwini zachowują się jak debile to nie znaczy że nasi debile muszą ich pod tym względem przebić -.-

Ustawki nie zmienią tego że nasza reprezentacja przynosi wstyd gdziekolwiek pojedzie.
Zgłoś
Avatar
Marian Paździoch 2011-03-27, 18:31
spiepszaj_dzbanie napisał/a:


dokładnie, niech się leją jak lubią, ale niech nie wyłażą na miasto z maczetami czy chuj wie czym do reszty ludzi.



widzisz tam maczety?
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-03-28, 9:03
do tych wszystkich co piszą że to wstyd ogromny... popatrzcie kurwa jak gra nasza kadra kurwa gorszego wstydu być nie może...
Zgłoś
Avatar
paniczmateusz 2011-04-02, 0:09 1
się dziwić później że Polska jest w innych krajach postrzegana tak a nie inaczej
wstyd mi osobiście za nich , to by było na tyle
Zgłoś