18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Człapi 2009-10-16, 12:22 3
czyli w skrócie- lepiej umierać na zapyzialej wiosce przy głównej drodze przelotowej z trzema domami na krzyż i bez psa w domu
Zgłoś
Avatar
guan0 2009-10-16, 13:32
ale trzeba przyznać, że krótko, zwięźle i na temat- dla tych wszystkich, którzy narzekają na służby medyczne.
a swoją drogą to porządnemu ratownikowi żadne przeszkody nie straszne gdy trzeba "skórkę" zebrać
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2009-10-16, 21:37
mieszkam w 6-tysiecznym mieście, pewnego wieczora miałem silny krwotok z nosa i moja mama wezwała pogotowie (jechało z sąsiedniego miasta odległego o 12 km), zanim owe pogotowie dojechało krwotok ustał oO 12 km zajęło debilom 30-40 minut! na dodatek mieszkam przy głównej ulicy, warunki na drodze były zajebiste. Chuj mnie strzela gdy pomyślę co by było gdyby ktoś dostał ataku serca w mojej chacie i karetka jechałaby tak samo zajebiście wolnym tempem.
Zgłoś
Avatar
kolka 2009-10-17, 0:43
nie wiem jak facet mógł to powiedzieć w jednym tempie, ale takiego zbiegu okoliczności to się spodziewać raczej nie można
Zgłoś
Avatar
Krzysztof 2009-10-17, 11:04 4
kicolek - To se tampon powinieneś wsadzić a nie naszą Polską służbę zdrowia zawalać jakimiś pierdołami .
A potem się dowiadujemy, że karetki nie wyślą bo wszystkie już pojechały zmieniać pieluszki na wsi...
Zgłoś
Avatar
DAGFEN 2009-10-17, 11:21 2
kicolek napisał/a:

mieszkam w 6-tysiecznym mieście, pewnego wieczora miałem silny krwotok z nosa i moja mama wezwała pogotowie (jechało z sąsiedniego miasta odległego o 12 km), zanim owe pogotowie dojechało krwotok ustał oO 12 km zajęło debilom 30-40 minut! na dodatek mieszkam przy głównej ulicy, warunki na drodze były zajebiste. Chuj mnie strzela gdy pomyślę co by było gdyby ktoś dostał ataku serca w mojej chacie i karetka jechałaby tak samo zajebiście wolnym tempem.



Hahah silny krwotok z nosa. Nie powinni nawet jechać do Ciebie- a co dopiero na sygnałach- ciesz się, że w ogóle się pojawili. Później ludzie się dziwią, ze karetki wszystkie zajęte jak ludzie potrafią wzywać pogotowie do sraczki Maminsynek
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-10-18, 14:12 1
kicolek napisał/a:

pewnego wieczora miałem silny krwotok z nosa i moja mama wezwała pogotowie


ale z Ciebie mięczak...
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2009-10-18, 22:31
jea, mamisynek :* mialem kurwa z 7, czy 8 lat... przepraszam DAGFEN, że w tym wieku nie byłem taki zajebisty jak Ty

jeżeli młotki z góry nie wiecie jakie są konsekwencje dużego ubytku krwi z organizmu to doradzam skończyć podstawówkę krew mi napierdalała z nosa blisko z godzinę i przestać nie zamierzała, a "tampon" dostałem od ratowników (na następny raz)

gdyby krwotok z nosa był pierdołą to karetka nie byłaby wysłana
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-10-19, 9:26 1
kicolek napisał/a:

krew mi napierdalała z nosa blisko z godzinę i przestać nie zamierzała

przez tą godzine zdążył bys z mamą trzy razy na to pogotowie zajechać
a karetka mogła jechac do poważniejszej sprawy

kicolek napisał/a:

mieszkam w 6-tysiecznym mieście, pewnego wieczora miałem silny krwotok z nosa i moja mama wezwała pogotowie (jechało z sąsiedniego miasta odległego o 12 km), zanim owe pogotowie dojechało krwotok ustał oO 12 km zajęło debilom 30-40 minut! na dodatek mieszkam przy głównej ulicy, warunki na drodze były zajebiste. Chuj mnie strzela gdy pomyślę co by było gdyby ktoś dostał ataku serca w mojej chacie i karetka jechałaby tak samo zajebiście wolnym tempem.


Cytat:

jea, mamisynek :* mialem kurwa z 7, czy 8 lat...

to ile masz teraz że tak dobrze to pamiętasz???
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2009-10-19, 17:25
Cytat:

przez tą godzine zdążył bys z mamą trzy razy na to pogotowie zajechać
a karetka mogła jechac do poważniejszej sprawy


mogłem, ale skoro wysyłają do takich rzeczy to nie musiałem...
Pierdolicie, że potem wolnych karetek nie ma - otóż nie mieszkam na Syberii i nie było jeszcze takiej sytuacji, żeby zabrakło karetek.

Cytat:

to ile masz teraz że tak dobrze to pamiętasz???


18. Ludzka pamięć jest zajebiście dziwnie skonstruowana - pamiętam sytuacje, gdy miałem 4 lata, a czasami nie pamiętam co było na obiad
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-10-19, 17:47
kicolek napisał/a:

mogłem, ale skoro wysyłają do takich rzeczy to nie musiałem...

no w sumie to nie wiadomo co tam Twoja mama naściemniała im przez tel bo wątpie żeby do zwykłego krwotoku z nosa przyjechali
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2009-10-19, 20:04
Cytat:

no w sumie to nie wiadomo co tam Twoja mama naściemniała im przez tel bo wątpie żeby do zwykłego krwotoku z nosa przyjechali


zwykłego? zwykły to jest, gdy wystarczy odchylić głowę i po kilku minutach powstaje skrzep i masz problem z głowy, mi farba leciała o wiele dłużej i o wiele mocniej, pamiętam że chusteczki nie dawały rady to się tamowało ręcznikiem nic dziwnego, że to zapamiętałem
Zgłoś
Avatar
DAGFEN 2009-10-27, 9:11 1
kicolek napisał/a:


zwykłego? zwykły to jest, gdy wystarczy odchylić głowę i po kilku minutach powstaje skrzep i masz problem z głowy, mi farba leciała o wiele dłużej i o wiele mocniej, pamiętam że chusteczki nie dawały rady to się tamowało ręcznikiem nic dziwnego, że to zapamiętałem



I idź jebnij se w łeb Bo tak się składa, że przy okresie z Twojej głupiej łepetyny nigdy nie powinno się odchylać głowy do tyłu Bajkopisarzu
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-10-28, 1:30 3
DAGFEN napisał/a:



I idź jebnij se w łeb Bo tak się składa, że przy okresie z Twojej głupiej łepetyny nigdy nie powinno się odchylać głowy do tyłu Bajkopisarzu



heheh, exactly. nigdy nie do tyłu, tylko pochylić do przodu i czekać chyba że chcesz się zadławić własną krwią
Zgłoś