18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
eMCeONe 2013-11-13, 9:56
wstyd dla całej Polski -'.'-
Zgłoś
Avatar
chujjebanypizda 2013-11-13, 10:00
nie myślą dwa razy? chyba nie myślą wcale.
Zgłoś
Avatar
k0zi 2013-11-13, 10:28
Po cholerę to tutaj wrzuciłeś? Chcesz to promować?
Zgłoś
Avatar
r................l 2013-11-13, 10:50
tylko dlaczego banda debili i alkohol? lepiej zebrać ekipe ogarnietych hedonistów i dać im dostęp do różnych substancji imprezowych, a program byłby znacznie ciekawszy, bardziej atrakcyjny i napewno bardziej dochodowy
Zgłoś
Avatar
Yamissek 2013-11-13, 13:28
Jak dobrze, że w ogóle od kilku lat nie oglądam telewizji. Ostatnio u kumpla podpatrzyłem reklama jakaś leciała, co za gówno puszczają, to nie mogłem uwierzyć.
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-11-13, 13:37
Wiecie co jest najsmutniejsze? W pierwowzorze tj. New Jersey cała ta ekipa była że tak powiem "uroczo pierdolnięta",laski były głupiutkie ale miały jakieś ograniczenia a kolesie trochę pogrzani ale poszedł bym z nimi na piwo. Serio dało się ich polubić.

Dalej tj.Ekipa z Newcastle i angole - Typowy angielski plebs,jednak zabawny na swój sposób,debile ale nie traktują tego wszystkiego w zasadzie do końca serio,można było się pośmiać ale niespecjalnie ich lubić.

No i "nasza"(tfu) ekipa z wiosek - Kurwa zlitujcie się...Specjalnie czekałem z dziewczyną na premierę aby trochę się pośmiać (jak to było w przypadku wersji z angolami) ale nie...nie wytrzymaliśmy do połowy...Ani to kurwa śmieszne ani nic,ci ludzie nie mają w sobie niczego pozytywnego a najzwyczajniej w świecie kurewsko drażnią.
No i jak przewidziałem prawie od początku zacznie się "kozaczenie" kto jest lepszym "fajterem" kiedy jeden zjeb z drugim trenowali jakieś rzuty...ja pierdole
A kiedy ten misiek z mordą jakby oberwał dzień wcześniej cegłą zaczął bajerować jakiegoś paszkwila to po prostu odpadłem...kurwa dzieciaki w podstawówce zapodały by lepsze teksty na podryw ale czego oczekiwać po typie i szmacie z IQ równym temperaturze pokojowej.

Reasumując... po prostu postawić pod ścianą i odpierdolić
Zgłoś
Avatar
endziu 2013-11-13, 16:32 1
"Nigdy nie myślą dwa razy" Po obejrzeniu zwiastunu, wydaje mi się, że w ogóle nie myśla
Zgłoś