18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
JohnnyStick 2013-11-12, 23:11
słoiki z warszawy....
Zgłoś
Avatar
Hemoglobina24 2013-11-12, 23:18 1
ja czegoś nie rozumiem? po chuj to dziadostwo tu promujecie? własnie dzieki takim frajerom robią sobie darmową reklame... jeden powie ale gówno a drugi chuj moge obejrzec ;/
Zgłoś
Avatar
Szarlej_ 2013-11-12, 23:25
Nie nabijać im wyświetleń!
Zgłoś
Avatar
michaelangelo666 2013-11-12, 23:32
są ostro powaleni ....i tyle
Zgłoś
Avatar
markross 2013-11-12, 23:32
Oglądałem większość z tych serii i miałem fun, o to tutaj chodzi. Nie trzeba się bać o psychikę, i tak bardziej się nie wypaczy. Nasza ekipa trochę żenująca ale jaki kraj....
Zgłoś
Avatar
cob_ya 2013-11-12, 23:41 3
Szron napisał/a:

Whore's



chyba raczej "whores"
Zgłoś
Avatar
gwizdus 2013-11-12, 23:59
Obejrzycie sobie film god bless america, o ile są tu jeszcze tacy co nie widzieli. Tam pokazane jest idealne jak należało by potraktować twórców jak i odbiorców tego typu show.
Zgłoś
Avatar
KroQQQ 2013-11-13, 0:23
Najgorsze że taki program oglądają ludzie w wieku 11-16 lat, skoro leci na mtv (obok kupy innego odmóżdżającego chłamu) to znaczy że jest przecież ok. Wiem bo siostra mojej dziewczyny też oglądała
"Co na to tato?" - po krótce program polegał na tym że rodzicie nie lubili chłopaka/dziewczyny swojej pociechy i szukali nowego/nowej, a kończyło się na przelizaniu z tym nowym - bo przystojniejszy i uroczy. Taka młodzież dostaje wzorce i rośnie pokolenie tak puste że próżnia jest zawstydzona...
Zgłoś
Avatar
stearate 2013-11-13, 0:35
no cóż, powiem tak: kurestwo, pedalstwo, chujostwo. Czy o czymś zapomniałem?
Zgłoś
Avatar
pitt 2013-11-13, 0:42
Ta Ania to całkiem fajna dupa .
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2013-11-13, 1:27
Po prostu Warszawa.
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-11-13, 3:18
I ktoś to kurwa będzie oglądać ? Ja pierdolę ...
Zgłoś
Avatar
Keravnos 2013-11-13, 8:35
ja po cichu liczę, że zamysł programu naprawdę wygląda tak:
"zbierzmy kilku osobników z IQ o poziomie doniczki, wpuśćmy ich do domu a po jakimś czasie pod prysznicem zagazujmy na amen oczyszczając społeczeństwo"
ehh, rozmarzył się człowiek tylko....
Zgłoś
Avatar
rhundz 2013-11-13, 9:01 1
hehe

kolejny "pomysł" bezmyślnie skopiowany z zachodu, co jest w zasadzie czystym biznesem: bierze sie ludzi z łapanki, ktorzy nie maja za chuja talentu ani wyksztalcenia aktorskiego, daje im sie scenariusz, ktory maja zagrać, nawet kamerzysta nie musi byc profesjonalny i moze sie obstukiwać sprzetem (niby scena domowa etc), za scenarzystę też nie musza placic, bo nagrywane jest w domach i lokalach, a pieniądz z reklam leci!

nie rozni sie to wiele od "trudnych spraw" czy "ukrytej prawdy"
Zgłoś
Avatar
thefanatic 2013-11-13, 9:53
Qrwa Ludzie litosci !!!!
nie robicie z sadistica pudelka, no ja jebie !!!
Nie po to opierdalam kazdego dnia kobiety za czytanie tego zjebanego plotkarskiego gowna zeby to samo czytac na sadisticu ....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie