18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
SharpSe 2013-11-11, 8:37 4
Zrozumcie jedno, że im więcej wrzucacie tego gówna w internetach tym bardziej nabijacie im kabze. Tylko o to im chodzi żeby ogłupiać i tak już powoli skrzywione społeczeństwo. Wiem, że trudno obejść się obojętnie obok takiej głupoty ale proszę nie publikujcie filmików z tego skurwysyństwa. A MTV już dawno wypierdoliłem z kabla.
Zgłoś
Avatar
1................0 2013-11-11, 9:21
Jakim to trzeba byc degeneratem zeby to ogladac?
Zgłoś
Avatar
Murawka 2013-11-11, 9:30
Najlepsze albo najgorsze jest to ze Warszawa wygrała konkurs z innymi krajami na to zeby zrobić 4 serie na świecie ekipy z... Ja po cichu liczę na to ze jednak nie bedą tego puszczali w stacjach zagranicznych...
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-11-11, 10:21 3
acidiusz napisał/a:

Jakim to trzeba byc degeneratem zeby to ogladac?


Mylisz się, ja tam lubię filmy o zwierzętach. To tak samo interesujące jak obserwacja stada szympansów.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-11-11, 15:49
lewacka spierdolina w tej tv się szerzy. spalić rozstrzelać i jeszcze raz spalić i jeszcze raz rozstrzelać. szczególnie szwabskich pomysłodawców - bo niby kurwa kto inny by takie lewackie gówno pchał na polską TV...
Zgłoś
Avatar
K................s 2013-11-11, 16:54 1
@Voit Jebłem przy twoim komentarzu
Zgłoś
Avatar
hanteran 2013-11-11, 18:47 1
Może im wpierdzielą na podczas marszu niepodległości
Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-11-11, 21:25
LOL to będą oglądać smutni ludzie którzy nigdy na imprezie nie byli. O ruchaniu nie wspomnę. pozdro platfusy
Zgłoś
Avatar
Kashero007 2013-11-12, 17:30 2
Program o debilach, stworzony dla debili.
Zgłoś
Avatar
tmaster20 2013-11-12, 21:33 1
Puste tępe d*py i pedałów cała masa gra w tej szmirze , boshe oglada ktos takie gówna ?>
Zgłoś
Avatar
Stix2511 2013-11-12, 22:50
Kurwa jaka wieś. Jak na imprezę tylko z widłami
Zgłoś
Avatar
Jemkoty 2013-11-12, 22:50 2
Problem z dzisiejszym społeczeństwem - uważając siebie za mądrzejszych, pokazują sobie wzajemnie debilizmy, mówiąc "Zobacz jakie to głupie! Haha co za idioci to muszą oglądać!" - i sami oglądają. Prawdziwie mądrzejszy nawet tego nie włącza.
Także nie wiem czy wiecie, ale sami to nakręcacie. Gratuluję.
(tak tak, teraz będzie że nie, a tak na prawdę "Pamiętniki z wakacji" czy inne "Trudne sprawy" każdy uważa za skraj debilizmu i wyśmiewa, a jednocześnie co druga osoba zna większość odcinków)

Tak to jest, bo masy przesiadujące na internetach takie jak tutaj na przykład (chociaż tutaj można spotkać więcej inteligentnych osób niż na... innych znanych stronach gdzie jest to jedynie znikomy promil, osoby które zbłądziły ) chętnie oglądają głupotę tym samym podnosząc samoocenę i podbudowując siebie - "oh, ale to debile, a ja jestem taki mądrzejszy!". Ale gapi się w to pudło. To dzięki milionom debili, którzy oglądając debilizmy wydaje im się, że nie należą do "głupoty" narodu, debilizm się sprzedaje i łatwiej jest się sprzedać takiemu np. Gracjanowi albo temu, jak on był, o, LUNTKOWI, niż komuś na przykład utalentowanemu, kto robi coś wartościowego.
Zgłoś
Avatar
303 2013-11-12, 22:51
Maczo Sraczo El Banano i lampucery które skończą jako samotne matki (współczuć dzieciom) lub stare kurwy z gachem co im będzie dawał na fajki i piwo za dawanie dupy, jak bym takie dzieci miał to w testamencie wszystko bym dał na np ratowanie koni z rzeźni.
Zgłoś
Avatar
tool006 2013-11-12, 23:03
Mógłby to ktoś stąd wypierdolić? Milion pięćset postów typu "jakie to chujowe", "wiocha" etc. i tona polemiki. A im tylko pieniążki lecą i słupki oglądalności. Tu nie ma się nad czym rozczulać tylko olać to gówno sikiem prostym. Nie wiem który to już post na ten zjebany temat, ale uświadomcie sobie, że pchając ten syf gdzie popadnie ktoś zarabia suby i napierdala się z Waszych wypocin. Jak koniecznie chcecie dyskutować na temat tego czegoś to wjebcie to harda, przynajmniej będzie mniej wyświetleń. Więc
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2013-11-12, 23:05
im więcej szumu robicie wokół tego gówna, tym więcej much się będzie do niego zlatywać, także zróbcie sobie "dobrze", a im "źle" i po prostu przestańcie pisać o podobnych guano.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie