18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Halman 2022-01-02, 6:19 2
Macx83wwww napisał/a:

Dokąd zmierza Ameryka..



do afryki
Zgłoś
Avatar
Macx83wwww 2022-01-02, 6:26 7
Halman napisał/a:

do afryki



Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2022-01-02, 6:28
Jaki kraj, takie Julki
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2022-01-02, 8:48
Z drugiej strony...
Kurwa kto z nas nie chciałby komuś wpierdol zpuścić?
Mnie i sąsiadów lekko terroryzuje pewna okoliczna babcia.
Straszyła mnie kogo to ona nie zna i kim to ona nie była.
Gdyby nie moja żona to dawno by lapsa na ryj wyłapała (jest za co uwierzcie mi).
Człowiek się powstrzymuje ale za każdym razem jak ją widzę to mnie w środku gniecie.
I kto tu jest przegrywem? Ja który chce się zachować jak biały?
Czy czarnuch, który by jej strzała zajebał i nauczył moresu? Wszyscy dokoła by mu podziękowali ...
Zgłoś
Avatar
Daniel01 2022-01-02, 9:22 1
włosy poprawiła jak moja do opierdolenia torpedy sąsiadowi.....
Zgłoś
Avatar
Martynart 2022-01-02, 10:38 1
Myślałam, że jej głowa odpadła.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-02, 10:47 2
Jak by to ojcowie założyciele USA widzieli…
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-01-02, 11:13
Też powiedziała nigger?
Zgłoś
Avatar
kukasz79 2022-01-02, 11:18
Nikt sie nie martwil, ze sie udusi jak Pink Floyd?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-01-02, 11:40
sami tu specjaliści od polityki. "Jak nie Trump to wielbiciel czarnuchów i chuj!". Chuj z tym co Biden całe życie sobą reprezentował i co dla swojego kraju przez długie lata zrobił, ośmielił się wystąpić pierdolony lewak przeciwko Kaczy... tfu Trampowi to znaczy, że śmieć społeczny. Tyle!
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2022-01-02, 12:49
ra0mir napisał/a:

Z drugiej strony...
Kurwa kto z nas nie chciałby komuś wpierdol zpuścić?
Mnie i sąsiadów lekko terroryzuje pewna okoliczna babcia.
Straszyła mnie kogo to ona nie zna i kim to ona nie była.
Gdyby nie moja żona to dawno by lapsa na ryj wyłapała (jest za co uwierzcie mi).
Człowiek się powstrzymuje ale za każdym razem jak ją widzę to mnie w środku gniecie.
I kto tu jest przegrywem? Ja który chce się zachować jak biały?
Czy czarnuch, który by jej strzała zajebał i nauczył moresu? Wszyscy dokoła by mu podziękowali ...



Czarnuch. Albo ten co wpierdoli słabszemu, znajdź na nią inny sposób i nie mam na myśli bycia mściwym

Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-01-02, 13:17 1
Najgorsze jest to, że biała młodzież bierze przykład z małpiszonów i uczy się zachowan pierwotnych.
Oczywiście przyklaskują temu mainstreamowe media. Ja bym się w stanach bez klamki nie bujał. Przecież tam niedługo bedzie gorzej niż w Brazylii. Ale w sumie w Europie lepiej nie jest. Kozojebcy z automatami się w europejskich stolicach strzelają, a te pizdy nikogo nie potrafią zatrzymać. Ehh piękne były czasy segregacji rasowej.
Zgłoś
Avatar
Uriael 2022-01-02, 17:02 1
Ma nauczkę żeby się z czarnuchami nie zadawać
Zgłoś
Avatar
Silentlog 2022-01-02, 21:17
nowynick napisał/a:

sami tu specjaliści od polityki. "Jak nie Trump to wielbiciel czarnuchów i chuj!". Chuj z tym co Biden całe życie sobą reprezentował i co dla swojego kraju przez długie lata zrobił, ośmielił się wystąpić pierdolony lewak przeciwko Kaczy... tfu Trampowi to znaczy, że śmieć społeczny. Tyle!



Widzisz, na szacunek pracuje się całe życie i bardzo łatwo go stracić mimo wcześniejszych zasług, facet pozwala by w kraju którym zarządza działy się takie rzeczy więc nie szanuje własnych rodaków, dlaczego w takim razie ktoś ma szanować jego...
Zgłoś