18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
giabic 2013-06-03, 0:06 1
W takich czasach tęsknię za Adolfem
Zgłoś
Avatar
Abdullah-Al-Haddad 2013-06-03, 0:11
no tak, kolejny temat typu muslim-attack...
Zgłoś
Avatar
Snoon 2013-06-03, 0:13
w sobotę poszedłem na stary rynek w poznaniu a tam, ku memu zdziwieniu, na schodach ratusza siedzieli kozojebcy z tabliczkami " help for london" i inne gówna. Muszę przyznać, że dzień mi spierdoliła ta sytuacja ale paczka z bron.pl już jedzie
Zgłoś
Avatar
aaaaaa1111 2013-06-03, 1:47 1
pierdolicie, ze jest bezpieczna, dzis widizlaem nad woda w swoim miescie. muslima ze swoja kobieta? nie iwiem byla cala w tej swojej szacie tylko ocy bylo widac, wczesniej tot tylko w kebsie widzialem turasow, dorobili sie i sprowadzaja sie, ja juz przejma niemcy to beda prowadzic ekspansje na wschod, na innowiercow,
Zgłoś
Avatar
MrAdamovSky 2013-06-03, 2:40
Ej No Kurwa trochę taktyki.
muslimków troche jeszcze mao,
z czasem małe kozojebciątka dorosną, do wojska pójdą, kurwa zaczną się bunty, potem takie pacany mogą iść do tamtejszych sejmów czy chuj wi co, Przewroty, zmiany w prawie na jebany szariat, nagle z niemców robi sie kozojebcoland. francja i Ang to samo - w przeciągu 30-50 lat. A Że żony brzydkie, nie ma co Robić no to Jeeeb na wschód - Na nas! Wsparcie mają - budki z kebabami staną sie centrami buntu i bojówek. Poza tym niedługo 1/5 wojsk ruskich będzie w muslimach i jeb - ciach w plecy od ruskich. (bo trzeba dołączyć do koleżków tworzyć nowe Emiraty - Ciach 3 Wojna Światowa - bo kiedy capaci spokonie gadali o terenach, jak miedzy sobą się zapierdalają o kawałek śmiesznej pustyni??)

Panowie i Panie - To będzie nasz Biblijny Koniec Świata. za mniej niż 100 Lat :/

Ja pierdole Jestem szczęśliwy że mogę nie dożyć tych czasów gdy resztę katoli będą dobijać popierdoleni kozojebcy w imie AnalLacha
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2013-06-03, 6:02
artur_sz13 napisał/a:

Na pochybel;)



Na jaki kurwa "pochybel"?
Na pohybel.
Zgłoś
Avatar
fakesamurai 2013-06-03, 9:00
Tusk miał niezły pomysł na walkę z kozojebcami, zrobić biede tak żeby jako jedyny z krajow w europie uniknie islamizacji.

Jebać Koran jebać kozojebców
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-06-03, 9:31
RockyWood napisał/a:

Szwaby szwabami ale ja się im kurwa dziwię!!! ja yebie.. gdybym zobaczył jakiegoś szmatogłowego na polskiej ziemi z flagą w ręku która miałaby taki księżyc i gwiazdę a w tle polskie barwy to bym się nie zastanawiał. Telefon, 20 chłopa i napierdalanka. A flaga w ogień.



sadistic.pl/powrot-zydostwa-do-polski-vt185289.htm

masz dzwoń. bo nie tylko ciapaci sie tu wpraszają.

MrAdamovSky napisał/a:

Ja pierdole Jestem szczęśliwy że mogę nie dożyć tych czasów gdy resztę katoli będą dobijać popierdoleni kozojebcy w imie AnalLacha



jakich katoli ?? nam ateistą dostanie się tak samo jak nie gorzej ale itak najbardziej chyba żydzi oberwą od nich po dupalu. co jak co nielubią się za bardzo. Przynajmniej oficjalnie. ja chce zobaczyć jak w jednym okopie stanie żyd, ateista i Katolik ramie w ramie ;p to będzie największa ironia tej wojny religijnej.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-06-03, 10:45
twisternh napisał/a:



Oby te szmatogłowcy nigdy nie weszły do Polski



Oni do Polski nie wejdą, tacy głupi nie są. Wybierają kraje pod kątem polepszenia swoich warunków bytowych, a nie pogorszenia
Zgłoś
Avatar
sisco 2013-06-03, 11:17 1
hitler sie w grobie przewraca
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-06-03, 16:46
sadistic.pl/xxvii-zjazd-muzulmanow-polskich-vt203284.htm
Zgłoś
Avatar
m4tekt 2013-06-03, 17:01
Aż się serce łamie jak czytam co sie dzieje z nasz Polską. Niestety takie czasy, że patriotyzm na wymarciu a klepanie sie po dupach z wrogami jest git Nie o taka Polskę walczyli...
Zgłoś
Avatar
klinton20 2013-06-03, 21:35 1
jeżeli w Polsce dojdzie do ingerencji w flagę lub godło to podejrzewam ze to kwestia godziny po wywieszeniu takiej flagi jak do domu wpakują się ludzie wierni swojemu krajowi
Zgłoś
Avatar
klejpax 2013-06-03, 23:29
Nie jestem rasistą ale tego islamskiego gówna nie zniose. Mam nadzieje że Polska będzie jedynym państwem który skutecznie z tym zawalczy.
Zgłoś