18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
s................r 2013-01-22, 0:42
Takim bezdomnym to sam bym rzucił pare groszy, widać, że głodni zmarźnięci

a nie to co u nas cygan chce na złoto

albo najebany żul chce na piwo bo kierowniku wyszedłem właśnie z wytrzeźwiałki mam delirke tylko browarek mnie uratuje, a wytrzezwialke tez pan oplaci nie bezposrednio, ale pana podatki odegraja tutaj duza role panie kierowniku.

Jebane polskie zakłamane ŻULE
Zgłoś
Avatar
Halibut 2013-01-22, 0:52 1
Ścierwo powinno się zabijać a nie dokarmiać. Nie pierdolcie, że im się nie poszczęściło. Toż to sami alkoholicy menele i inna banda nieudaczników, którzy nie zasłużyli na to by żyć.
To jest sadistic a nie portal dla kobiet i pedałów.
Zgłoś
Avatar
goolman 2013-01-22, 0:59 10
StaraSzafa napisał/a:

kurwa a ja myślałem że będzie coś w stylu rzucania w bezdomnych kawałkami chleba jak do kaczek .. :/



w ten sposób to ci stara jeść daje
Zgłoś
Avatar
pauauek 2013-01-22, 1:10 42
Halibut napisał/a:

Ścierwo powinno się zabijać a nie dokarmiać. Nie pierdolcie, że im się nie poszczęściło. Toż to sami alkoholicy menele i inna banda nieudaczników, którzy nie zasłużyli na to by żyć.
To jest sadistic a nie portal dla kobiet i pedałów.



Odezwał się pan życia i śmierci... Pierdolisz jak potłuczony- nie każdy bezdomny jest menelem, ćpunem, pasożytem itd. Sam mam "znajomego" bezdomnego, któremu zginęła cała rodzina w wypadku i został sam. Sam przeżył wypadek, ale nie był w stanie spłacać kredytów mieszkaniowych oraz innych długów(renta oraz uraz powypadkowy nie pozwolił dorobić do tej renty). Komornik wsiadł na wszystko co możliwe i dochodzimy do sedna sprawy... Masz 26 lat według informacji z profilu, a rozum jak 9 latek "Sadistik" "Sadistikiem", ale Ci ludzie nie zawsze wybrali tą drogę życia- tylko zmusił ich los...
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-01-22, 1:19 1
@pauauek dzieki za przypomnienie muszę sobie ściągnąć "Pan życia i śmierci"
Zgłoś
Avatar
Leexo 2013-01-22, 1:26
@Proximate
W sumie to jest sens w tym co piszesz, ponieważ tu jest filmik dokładnie taki sam (zresztą mówią też o tym na początku filmu ,,Tom Mabe once again'') sadistic.pl/jak-powinno-traktowac-sie-bezdomnych-vt74092.htm , a wiadomo, że skoro coś raz się sprzedało, to jest możliwość, że sprzeda się i drugi raz.
Zgłoś
Avatar
hienamas 2013-01-22, 1:43
Bym się uśmiał gdy w środku było gówno
chociaż sumienie by mnie gryzło. hmm nie jednak nie
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-01-22, 2:01
Nie no, piwko za uczynek, ale jak ten koleś za to zapłacił? Bo nie mogę się dosłuchać.
Zgłoś
Avatar
Artos 2013-01-22, 3:08
@Światłocień
Za to, że bezdomni wg. dzwoniącego są tajnymi agentami, to dostali pizze za darmo.
Zgłoś
Avatar
Powell 2013-01-22, 3:22 2
@Światłocień - nie zapłacił. Gość chciał podać numer karty kredytowej ale najwyraźniej w odpowiedzi usłyszał "na koszt firmy"
Zgłoś
Avatar
snik0 2013-01-22, 9:13
Od razu przypomniał mi sie bumhunter z bumfights on tez pomaga bezdomnym
Zgłoś
Avatar
asomdai 2013-01-22, 9:32
To kto zamawia pizze dla chlopakow na centralnym? BTW: mega akcja i soundtrack jak z "Przeminelo z wiatrem"
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-01-22, 11:26
Panowie ściągnęli to bo już takie akcje były na YT
Zgłoś
Avatar
mazitbg 2013-01-22, 13:22
Jak by tam było nasrane to by było dopiero sadystyczne, ale piwko leci za trochę pozytywnych wibracji wprowadzonych na sadola
Zgłoś
Avatar
C................y 2013-01-22, 23:14
Oby więcej takich dobrych ludzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie