18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Sova30 2014-03-19, 18:58 10
Jestem na NIE, znaczy TAK. Łap browar
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2014-03-19, 20:07 2
Czy jesteś za budową elektrowni?
TAK NIE

Czyli jeśli jestem za budową to skreślam nie, jeśli jestem przeciw to skreślam tak.

Dobrze kobieta mówi! tempe chuje.
Zgłoś
Avatar
olsen22 2014-03-19, 20:11
Z jednej strony się śmieje, a z drugiej leci mi łza z oka.
Ps: żartuje to nie z oka
Zgłoś
Avatar
sidian 2014-03-19, 20:17 11
Jak ktoś nie kuma określenia "niepotrzebne skreślić", to najwyższy czas go skreślić, bo jest niepotrzebny.
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2014-03-19, 20:34 9
U mnie w okolicy tez chca wybudowac elektrownie wiatrowa i jest dużo przeciwnikow tego, bo jak mówią, nie chca wiatrakow bo im krowy w depresje wpadna i nie bedzie mleka, oraz mowia ze z okolic wietrakow wszystkie dzdzowniece i inne robale uciekna i wtedy ziemia umrze i nic tam nie wyrosnie... i ja musze mieszkac w tej zjebanej wsi miedzy tymi kretynami
Zgłoś
Avatar
adam_one 2014-03-19, 20:43
To jest po prostu tak mocne, że chyba trzeba po prostu z tej Polski spierdolić. Nie wiem co mam napisać.
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2014-03-19, 20:47 5
Jak kurwa Janusz nie zdobędzie przynajmniej cząstkowej władzy po nadchodzących wyborach to znaczy, że Polacy zostali zniszczeni przez komunę i trzeba spierdalać czym prędzej
Zgłoś
Avatar
xBaker 2014-03-19, 20:57
samo spojrzenie masaktuje, ale z jaką gracją
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-03-19, 21:05 3
Nie wiem o co wam się rozchodzi?
Na karcie ma TAK/NIE

Na karcie ma pozostać jedno słowo. I teraz dla debili co nie rozumieją słowa mówionego:
Jeśli jesteś na TAK skreślasz NIE -> efekt na karcie zostaje tylko TAK
Jeśli jesteś na NIE skreślasz TAK -> efekt na karcie zostaje tylko NIE

Ale widać głąby są na filmiku i tutaj, tacy ludzie potrafią zakreślić krzyżykiem obok nazwiska i to jest poważny problem w Polsce, szczególnie że na takiej zasadzie opierają się wybory.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-03-19, 21:10 3
Do tych debili wyżej.

Przecież w tym filmiku chodzi o to, że ci ludzie, którym ta babka tłumaczyła nie zrozumieli, Wy tępe głąby.
Zgłoś
Avatar
Pierdek 2014-03-19, 21:21
Czy ja wiem... A potem jak większość była na Tak, to zaznaczyła Nie. Potem mogą podać, że wszyscy są przeciwni. I maja to zaznaczone na kartkach, a jak wiadomo wybory są przeważnie tajne wiec nikt nikomu nie udowodni że było inaczej i tutaj jest główny problem. Ale mogę się mylić ^^.
Zgłoś
Avatar
solteck 2014-03-19, 21:28
wideo miesiąca! a może nawet i roku
Zgłoś
Avatar
gajowy9909 2014-03-19, 21:38
Co do gównoburzy odnośnie budowy wiatraków, to śmieszy mnie ta głupota i ciemnogród ludzi nie znających w ogóle tematu ... W mojej miejscowości jest 20 wiatraków i jedyne co się zmieniło, to krajobraz, (ale widoczków tak czy tak nie mieliśmy świetnych, także nic nikt nie stracił). Od tych pseudo ultra ponad hiper dźwięków też nikt nie oszalał (jeszcze ) także jest dobrze Słychać jedynie lekki szum wiatru, który te śmigła napędza. A do kasy gminy będzie wpływało rocznie koło mln złoty z dzierżawy. Co najlepsze i co najbardziej mnie zdziwiło to to, że nawet nie było w mojej miejsowości najmniejszego prostestu.. Może to i dobrze i znaczy to, że mieszkam wśród w miare ogarniętych ludzi..
Zgłoś
Avatar
Pablo_OPC 2014-03-19, 21:51
Diggerx i gajowy9909

Ostatnio mój tata był na spotkaniu w sprawie elektrowni wiatrowych i ponoć tak różowo nie jest. Długo by mógł (czyt. mój tata) debatować o tym co się dowiedział, więc przytoczę to co najbardziej zapamiętałem (zakładam iż jest to prawda co usłyszał). Mianowicie, po wypełnieniu umowy dotyczącej dzierżawy, zostawiają Cię (czyli osobę, która wynajęła teren) z fundamentem pod elektrownie wiatrową i martw się sam o to co z tym zrobić. Ponoć rozchodzi się (jak zresztą przy każdej umowie) o dokładne czytanie tego co mamy przed nosem i by pochopnie nie składać podpisu. Jeśli ktoś wie więcej na ten temat i uważa, iż jest to "gówno prawda", to chętnie poczytam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie