18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dokument nt breivika i dzieci
x................s • 2012-10-30, 12:41
Teraz podczas karmienia córki (16 miesięcy) włączyłem dokument na national geographic o zamachach breivika. Po karmieniu przełączyłem i córa zaczęła płakać. Włączyłem z powrotem i siedzi teraz sama zadowolona wpatrzona w telewizor.

my girl
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-10-30, 12:49 6
zazdroszczę ci bądź z niej dumny i ucz ją strzelać z karabinu maszynowego

and remember JEWS SUCK!!!
Zgłoś
Avatar
Stygmat 2012-10-30, 15:29 20
Karmiłeś piersią?
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-30, 19:32 11
Stygmat napisał/a:

Karmiłeś piersią?


yapp, nie słyszałeś o tym?
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2012-10-30, 21:03 5
puść jej dokument o fritzlu, jak jej się spodoba to wiesz co robić
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2012-10-30, 21:05 9
@up, w Twoim nicku jest zawarta podprogowa instrukcja?
Zgłoś
Avatar
Jaanek 2012-10-30, 21:06 3
Zgłoś
Avatar
salgado 2012-10-30, 21:10
no prawie gotowy scenariusz HIT'A
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-10-30, 22:32
zajebiscie, na dobranocke jej harda pokaz. Tatus na plus
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-10-30, 23:04
o to je dobre! pokaż jej babe z fujarką, niech się uczy życia
Zgłoś
Avatar
eligurf 2012-10-30, 23:39
Wyślesz ją kiedyś na jakiś obóz? 'Bohaterzy' co potrafią strzelać do dzieci nie rosną tylko z prawej strony. Rozjebanie jakieś pielgrzymki może też dla kogoś być powodem do dumy. Albo dowolnie innego zlotu. Córką bym się zresztą nie chwalił. Szybko zleci jak ci ją jakiś pryszczaty wyrostek wydyma w kiblu gimnazjum. TWOJĄ dziewczynkę. Śmieję się bo mam dwóch synów, a na religie ich nie posyłam więc im raczej nikt dupy nie rozkalibruje.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-31, 0:11 1
eligurf napisał/a:

Wyślesz ją kiedyś na jakiś obóz? 'Bohaterzy' co potrafią strzelać do dzieci nie rosną tylko z prawej strony. Rozjebanie jakieś pielgrzymki może też dla kogoś być powodem do dumy. Albo dowolnie innego zlotu. Córką bym się zresztą nie chwalił. Szybko zleci jak ci ją jakiś pryszczaty wyrostek wydyma w kiblu gimnazjum. TWOJĄ dziewczynkę. Śmieję się bo mam dwóch synów, a na religie ich nie posyłam więc im raczej nikt dupy nie rozkalibruje.



kolej rzeczy, a ty z dupy się nie urodziłeś i matkę miałeś/masz, nie jedna akcje w kiblu tez kiedyś miała
Zgłoś
Avatar
b................z 2012-10-31, 1:19
Dobra córeczka tatusia Chwała !
Zgłoś
Avatar
eligurf 2012-10-31, 21:47
@xts
Nie wiem jak ty, ale z dupy się nie urodziłem. Matka chodziła do szkoły w czasach podziału na klasy jednopłciowe (i seks na poziomie podstawówki był rzadkością), a potem do technikum żeńskiego. Tak ze mam przekonanie graniczące z pewnością, że nikt jej w szkolnym kiblu nie przeleciał. Nie sądzę, aby Twoja matka miała takie przygody, bo to dopiero ostatnio jest trendy.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-31, 21:57
eligurf napisał/a:

@xts
Nie wiem jak ty, ale z dupy się nie urodziłem. Matka chodziła do szkoły w czasach podziału na klasy jednopłciowe (i seks na poziomie podstawówki był rzadkością), a potem do technikum żeńskiego. Tak ze mam przekonanie graniczące z pewnością, że nikt jej w szkolnym kiblu nie przeleciał. Nie sądzę, aby Twoja matka miała takie przygody, bo to dopiero ostatnio jest trendy.



nikt nie napisał, że się urodziłeś z dupy. Przy podziałach na klasy płciowe dzieciaki były jak wulkany energii, dymały się po krzakach i w klubowych kiblach
Zgłoś