18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Dokumenty do kontroli
Pener • 2011-07-19, 1:26
poczekajcie, zaraz przywiozę


bo to złe stringi były
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-07-19, 8:22 2
Drugi film Dual Fail.
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-07-19, 10:29
Pierwszy zajebisty
Zgłoś
Avatar
ZeD 2011-07-19, 12:19
za podpis 1 filmiku masz piwko
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2011-07-19, 12:38 5
Teraz to piwko, ale wpierdoli ci się kiedyś takie zjeb pod samochód albo potrąci kogoś z rodziny (zapierdalają tacy dawcy u mnie pod domem, na Żwirki i Wigury...) to się skończy sympatia do tych cweli.

Ale mam też miłą i sadystyczną anegdotkę. Ojciec jest lekarzem i raz rozmawiał z jakimś chirugiem, ordynatorem czy kimś takim (to nie jest najważniejsze) i w pewnym momencie wszedł ktoś niższy rangą i informuje, że rodzina pana X jest załamana i nie wie co ma zrobić, bo brakuje jakiejś nerki dla ich syna po wypadku. Lekarz oparł na to z zupełną powagą, jakby to wiedza medyczna była:
"niech będą spokojni, od wczoraj leje deszcz, ma padać jeszcze kilka dni, będzie tyle wypadków, że na pewno niejedną nerkę uda się wyciągnąć w całości z motocyklisty".

______________

“Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma większego znaczenia” — George Orwell
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-07-19, 12:52 14
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-07-19, 13:28 2
contour.com/stories/nice-wheelie kolega czuly_barbarzynca wraca z Bydgoszczy

______________

4.8L V8
BMW Klub Polska member
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2011-07-19, 13:55
@1 filmik

Kierunkowskazu nie wlaczyl :/

______________

"Czas, Polsko, wystawić rachunek twych ran,
Niech płaci czerwona hołota"

"Biały człowiek powinien pracować trzy godziny dziennie. Przecież Bóg po to stworzył inne rasy – Żydów, Cyganów, aby pracowały za niego." A.Sapkowski
Zgłoś
Avatar
Fidiasz 2011-07-19, 14:05
aleś się popisał!
Zgłoś
Avatar
ZeD 2011-07-19, 15:11
@Magik2501
Nie chce zaczynać żadnej nowej wojny szpeco-sadystów ale.. mam nadzieje że nie mówisz tak o każdym motocykliście :]..
p.s.
A ty oddałeś nerkę jak wyskoczyłeś ?..
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-07-19, 15:18 1
Magik2501 napisał/a:

Teraz to piwko, ale wpierdoli ci się kiedyś takie zjeb pod samochód albo potrąci kogoś z rodziny (zapierdalają tacy dawcy u mnie pod domem, na Żwirki i Wigury...) to się skończy sympatia do tych cweli.

Ale mam też miłą i sadystyczną anegdotkę. Ojciec jest lekarzem i raz rozmawiał z jakimś chirugiem, ordynatorem czy kimś takim (to nie jest najważniejsze) i w pewnym momencie wszedł ktoś niższy rangą i informuje, że rodzina pana X jest załamana i nie wie co ma zrobić, bo brakuje jakiejś nerki dla ich syna po wypadku. Lekarz oparł na to z zupełną powagą, jakby to wiedza medyczna była:
"niech będą spokojni, od wczoraj leje deszcz, ma padać jeszcze kilka dni, będzie tyle wypadków, że na pewno niejedną nerkę uda się wyciągnąć w całości z motocyklisty".


"Z zupełną powagą"... Teraz włączmy myślenie i pomyślmy ilu motocyklistów jeździ w deszcz... Zwłaszcza tych co popierdalają?
Być może właśnie dlatego opowiadający "anegdotkę" jest ordynatorem twojego ojca a nie odwrotnie...

______________

4.8L V8
BMW Klub Polska member
Zgłoś
Avatar
Biszkopt 2011-07-19, 19:39
Prze kozak
Zgłoś