18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wenezuelski gang Tren de Aragua złożony z nielegalnych imigrantów oskarżony m.in o przemyt ludzi, przemoc, pranie pieniędzy i handel narkotykami postanowił przejąć blok mieszkalny. Chodzą od mieszkania do mieszkania i wypraszają lokatorów.

Aurora, Colorado, USA





Władze przymykają oko.
Zgłoś
Avatar
Domwol3108 2024-09-01, 10:03 4
Usafryka już upadła, jeszcze eurokołchoz
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-09-01, 12:03
Domwol3108 napisał/a:

Usafryka już upadła, jeszcze eurokołchoz



Trampek wygra wybory i skończy sie planeta małp w USA w trybie turbo
Zgłoś
Avatar
turbonekro 2024-09-01, 13:35
Ta małpa ma mordę i manierę ryja jak, nasza pewna gówno aktorka, Foremniak, tylko, że ujebana gównem
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-09-01, 13:55 1
krzylo napisał/a:

Chlopcy od Maduro wpadli przez dziure w plocie do USA i zaprowadzaja swoje, wenezuelskie zwyczaje.
I sluszne jest wzburzenie malpy, bo oni sie z malpami pierdolic nie beda. Skonczy sie blm i inne gowno i trzeba bedzie wrocic pod batogiem na pole bawelny, czy innej marychy.



Ja to widzę tak, że białym w USA od opierdalania czarnego i pedalskiego penta tak odjebalo, że aż czarnuchy im muszą mówić że są pojebani.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-01, 14:09
Przejmują jedną kamienicę.

U nas w Krakowie przejmowało się dzielnicę po dzielnicy. I kto tu jest debeściakiem?
Zgłoś
Avatar
Marris 2024-09-01, 15:10
Fejk jak chuj małpy nie potrafią mówić !
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-09-01, 17:58 2
Z tego co zrozumiałem. Banditos wpadli na chatę i zażądali od niej,dokumentów poświadczających legalności zamieszkania.Meldunek,opłacone rachunki itd.
Nagrywała w chacie.Znaczy nie wyjebali jej.

Ja to widzę tak. Właściciel bloku miał problem ze skłotersami. Wpływy do kasy słabe. Ciężko w dzisiejszych czasach wyjebać na bruk czarnuchów.Więc wpadł na pomysł jak Mireczek i zorganizował deratyzację.A że Latynoska firma miała najlepsze wyniki w takich akcjach. Cóż kapitalizm w Usa-style.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-02, 8:17
Siriuz napisał/a:

Wenezuelski gang Tren de Aragua złożony z nielegalnych imigrantów oskarżony m.in o przemyt ludzi, przemoc, pranie pieniędzy i handel narkotykami postanowił przejąć blok mieszkalny. Chodzą od mieszkania do mieszkania i wypraszają lokatorów.


To teraz jebnięta czarna laska jest dla ciebie wiarygodnym źródłem informacji?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 9:50
bishfinger napisał/a:

To są biedni ludzie, którzy szukają swojego miejsca na ziemi



Szkoda, że w czyimś mieszkaniu znaleźli ten eden
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-09-02, 9:55
DonaldDown76 napisał/a:

Snajperka idealnie sprawdza się w ciasnych pomieszczeniach



Albo się nie zna i wziął co mu dali, albo nie ma nic innego, a lepsza taka broń niż pięści
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-02, 10:53 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

To teraz jebnięta czarna laska jest dla ciebie wiarygodnym źródłem informacji?



A ma być? To jest komentarz lokalsa w temacie. Uważasz, że jest jebnięta i kłamie? Przytocz swoje źródło, które twierdzi inaczej. Clistwood przytoczył materiał z kolekcją wypowiedzi dotyczących tematu z różnych kanałów.
Zgłoś
Avatar
zn506 2024-09-06, 1:04
wojtas09999 napisał/a:

się za rządzących al



Raczej rządzący za Amerykanów
Zgłoś