18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Dom boży
~Velture • 2019-08-07, 0:22
Lubicie małych chłopców ale ilekroć się do nich zbliżacie to uciekają szybciej niż biegacie?
Czy zdarzyło ci się, że molestowany przez ciebie kolega okazał się silniejszy i ci uciekł?
Przechodząc przy szkole masz ochotę zwalić gruchę oglądając lekcję wfu małych chłopców ale się srasz bo jesteś pizdą?

To bardzo częste problemy jakie spotykają facetów takich jak ty.
Aby wyjść na przeciw twoim oczekiwaniom zapraszamy na spotkanie z siłą wyższą.

Zgłoś
Avatar
P................7 2019-08-11, 12:08
KKuubbaa napisał/a:

Aż mi się przypomniał pewien filmik z typowym sadolem
Właściwie jesteście mniejszością i nie dalibyście rady z większością Polaków aha jeszcze bym zapomniał, że nawet nikt by nie wyszedł z nory. Cytując klasyk "kozak w necie pizda w świecie" nikomu byście nie powiedzieli twarzą w twarz (powiedział byś komuś w rodzinie np mamie, że byś ją zastrzelił? No pewnie nie.



Wiem, że was zabobonnych,katolickich ścierw jest dużo,ale na pewno nie większość.I nie strzelałbym do swojej matki,bo ona nie wierzy w waszą katolicką nmitologie i mnie też wychowała tak, żebym nie wierzył w takie bzdury.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-08-12, 14:00
kopuczini napisał/a:

I Ci sami cywilizowani ludzie którzy przestają wierzyć w takie bajeczki zaczynają wierzyć w to, że miliony szmatogłowych których naspraszali do swoich krajów będzie żyło zgodnie z tradycjami i normami życia w danym kraju. Toś przypierdolił logiką.



Nie wiem naprawdę w jaki sposób twój mózg zdołał w dyskusji o chrześcijaństwie i ateizmie znaleźć zależności z imigracją szmatołgowych i akceptowaniem ich barbarzyńskiej kultury?

Żaden normalny racjonalny człowiek nigdy nie uwierzy, że można nazwozić do Europy miliony brudasów a oni tak po prostu z dnia na dzień zasymilują się, zaczną przestrzegać prawa i szanować kulturę gospodarzy.

Jeśli ktoś tak uważa to jest po prostu idiotą. Naprawdę na zachodzie są tabuny ludzi, którzy nie dają żadnej wiary w multi kulti i wkurwia ich, że ich kraje są niszczone.
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2019-08-17, 16:45
Dziwne, że nikt nie zwrócił uwagi na penisa na wejściu.

Zgłoś