18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Zulu-Gula 2023-02-25, 11:53 8
Halman napisał/a:

Dom spokojnej starości w chinach...


Chyba nigdy w życiu nie wsiadł na skuter, że doczekał się spokojnej starości
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-02-25, 11:54 61
Jako ktoś kto był długo w szpitalu (zarówno na SOR jak i na oddziale) i przebywał ze starymi ludźmi (takimi w chuj starymi z zaawansowaną demencją na maxa) to nieraz miałem ochotę zajebać takiej starej kurwie jednej albo drugiej jak darły pizdę przez 20h na dobę nie dając innym spokoju swoim jęczeniem, darciem ryja, wzywaniem kurwa zmyślonych przyjaciół w postaci jezusa i maryuji najświętszej panienki oraz innymi rzeczami.

Pielęgniarki tak samo miały dość. Ludzie na oddziale również i często krzyczeli nawet aby pizdę zamknęła jedna czy druga bo kurwa się wytrzymać nie daje.

Nie pochwalam tego co na filmie ale rozumiem. Tyle powiem.
Zgłoś
Avatar
~McSadol 2023-02-25, 12:07 3
Ten chiński masaż jest zajebisty ...
Zgłoś
Avatar
Fiksat 2023-02-25, 12:07 3
Właśnie dlatego służba zdrowia powinna być w Polsce całkowicie prywatna. Jak oglądam rehabilitację stawu biodrowego na NFZ to mi niedobrze, na co ida nasze podatki?

Prywatnie to zupelnie inaczej wyglada, baba za dlugie przerwy robi i generalnie za słabo kopie.

Prywatnie by dziadka we dwojke skopali i po dwoch godzinach zabiegu by sam spierdalal ze szpitala chocby oknem
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-02-25, 12:07 6
VeIture napisał/a:

nieraz miałem ochotę zajebać takiej starej kurwie jednej albo drugiej jak darły pizdę przez 20h na dobę nie dając innym spokoju swoim jęczeniem, darciem ryja, wzywaniem kurwa zmyślonych przyjaciół w postaci jezusa i maryuji najświętszej panienki oraz innymi rzeczami.



Zgłoś
Avatar
Megatrans666 2023-02-25, 12:32 9
dom zajebiście spokojnej starości

Zgłoś
Avatar
Janko 2023-02-25, 12:47
Kurwa ciekawe te chińskie masaże miłosne
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2023-02-25, 13:15 5
... i prawą nóżkę na niego kładzie, ruszaj się, ruszaj się Ty stary dziadzie.
Zgłoś
Avatar
Aciaa 2023-02-25, 13:19 5
Dlatego nigdy nikogo z mojej rodziny nie oddam pod taką opiekę. Ja rozumiem że można mieć dość ale jeśli masz dość zmień kurwa pracę
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-02-25, 14:27 19
Aciaa napisał/a:

Dlatego nigdy nikogo z mojej rodziny nie oddam pod taką opiekę. Ja rozumiem że można mieć dość ale jeśli masz dość zmień kurwa pracę



Zgadzam się, też nigdy nie oddam nikogo z rodziny pod opiekę w Chinach.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-02-25, 15:15 13
VeIture napisał/a:

Jako ktoś kto był długo w szpitalu (zarówno na SOR jak i na oddziale) i przebywał ze starymi ludźmi (takimi w chuj starymi z zaawansowaną demencją na maxa) to nieraz miałem ochotę zajebać takiej starej kurwie jednej albo drugiej jak darły pizdę przez 20h na dobę nie dając innym spokoju swoim jęczeniem, darciem ryja, wzywaniem kurwa zmyślonych przyjaciół w postaci jezusa i maryuji najświętszej panienki oraz innymi rzeczami.
Pielęgniarki tak samo miały dość. Ludzie na oddziale również i często krzyczeli nawet aby pizdę zamknęła jedna czy druga bo kurwa się wytrzymać nie daje.
Nie pochwalam tego co na filmie ale rozumiem. Tyle powiem.

Wystarczy, zrobić poszczególne oddziały, ale to zbyt skomplikowane. Więc wrzucają wszystkich do jednego wora (odzdziału). My pewnie też tak skończymy, na łóżku kopani w dupę.
Zgłoś
Avatar
tomaszf1990 2023-02-25, 15:48 17
Mój ojciec był raz w szpitalu w Rzeszowie na lwowskiej, i taki dziadziuś z demencją darł ryja bez przerwy i nie dał spać innym pacjentom. Mój ojciec powiedział mu, że jak nie zamknie mordy, to wypierdoli go przez okno razem z łóżkiem. Tak właśnie wyleczył dziadka, bo do rana był spokój.
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2023-02-25, 17:05 2
Mam nadzieję, że sam wyląduję w takim. Atrakcji nigdy za wiele
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2023-02-25, 17:37 3
Kurwa, wysportowana ta locha. Nie jestem pewien czy sam bym tak wysoko nogę podniósł
Zgłoś