18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dominikanie i Kapucyni
Swirussss • 2014-03-25, 13:51
- Drogie dzieci, czy wiecie skąd się wzięła nazwa “Dominikanie“?

- Od księży którzy wyjeżdżali na Dominikanie aby molestować dzieci?

- Nie... To może wiecie skąd się wzięła nazwa “Kapucyni“?

- Od księży którzy mogli o takim wyjeździe tylko pomarzyć?
Zgłoś
Avatar
Browarowy-Potwór 2014-03-25, 15:02 6
Idąc dalej Filipini, od księży jeżdżących ruchać na Filipiny.
Bazylianie, pochodzą od tych, co mieli paskudne laski.
Bracia Szkolni, chodzili na podryw do podstawówki.
Kombonianie, od księży, co robili sobie orgie z opiekunami do dzieci.
Pijarzy i Oblaci, od tych co molestowali po pijaku.
Rogacjoniści od tych, co p tym jak ich żona zdradziła poszli do seminarium.
Werbiści wywodzą się od gadających a gówno robiących.
Poprzednicy Ojców pocieszycieli, pewnie "pocieszali" dzieci, których rodzice się rozwiedli.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-03-25, 15:09 9
W moim życiu nie miałem dużo wspólnego z kościołem (nikt mnie nie zmuszał do chodzenia na msze w niedziele i może dlatego nie pluję tak na kościół jak ci, którym msza kojarzy się z oderwaniem od komputera), ale jakbym miał wymienić dwa zakony, z których poznałem mądrych, dobrych i ciężko pracujących (charytatywnie) księży to wymieniłbym właśnie dominikanów i kapucynów.
Z przesłania, które płynie z mediów wynika, że co najmniej 2/3 księży to pedofile, a tak z 1/10 to już tacy hardkorowcy, którzy trzymają noworodki na smyczy. Żyję w dużym mieście i nigdy nie widziałem ani nie słyszałem od moich znajomych o księdzu pedofilu. Jak ktoś zna takiego księdza, tzn. widział go na własne oczy gdzieś w swojej parafii, a nie tylko w tv albo gazecie, to niech napisze w komentarzu. Żeby nie było nieporozumień, oczywiście uważam że za pedofilie powinno się karać śmiercią, ja tylko podważam tą całą nagonkę, której kawał u góry jest częścią.
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-03-25, 15:42 6
Ptoon, nagonka na księży i kościół to dobry temat zastępczy i pożywka dla "postępowców", którzy trzepią się do takich afer, a jak okazuje się, że jakieś dziecko było gwałcone w swoim domu, to mają to w dupie. Dziś walka z kościołem zaczyna przypominać powoli to co było za PRLu.
Zgłoś