18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Żandarmeria wojskowa z São Paulo dostała cynk, że pięciu młodzieńców stojących na chodniku należy do grupy przestępczej Comando Vermelho (czerwone komando, więcej o nich na hardzie). Po przybyciu na miejsce wskazane przez informatora, piątka młodzieńców zaczęła przysięgać, że są grupą zawodowych tancerzy. Policjanci kazali im to udowodnić



Owszem, zalatuje pedalstwem, ale który z was by nie zatańczył z kolegą, byle tylko nie trafić do brazylijskiego więzienia?
Zgłoś
Avatar
woytasw 2018-04-28, 21:12 27
Krótko - zabili ich?
Zgłoś
Avatar
phrontch 2018-04-28, 21:26
odpowiedzi by trzeba poszukać na hardzie
Zgłoś
Avatar
remi1982 2018-04-28, 21:55 4
Szkoda, że to nie Rio. Wtedy BOPE pokazaliby im jak sie tańczy.
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2018-04-28, 22:13 14
Lamus z ulicy chce dołączyć do gangu

- chciałbym wstąpić do waszego gangu, kogo odjebać?

- ?! Odjebać? Zabić potrafi każdy, pokaż jak się ruszasz cwaniaczku.

Kurwa koniec.

PS. Smiechłem nawet.
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-04-28, 22:49 1
Fajnie im to wyszło,ale muszą popracować jeszcze nad przykrywką
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-04-28, 23:31
Brazylia to smutny kraj. Chcąc się rozweselić idziesz do cyrku. Pani maluje Ci klauna na poliku, a w drodze powrotnej do domu zostajesz zastrzelony przez BOPE. To zwyczajnie chore miejsce ...
Zgłoś
Avatar
borelli 2018-04-29, 0:26
Skoro "więcej na hardzie" to znaczy, że ich zajebali?
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2018-04-29, 0:46 2
na hardzie są ze względu na podkład muzyczny
Zgłoś
Avatar
zerknijwlewo 2018-04-29, 1:47
kurwa! oglądnąłem to do końca z myślą, że któregoś odjebią - nic takiego się nie stało. czuję się jak pedał, choć mam dziecko w drodze.
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-04-29, 2:14 3
zerknijwlewo napisał/a:

kurwa! oglądnąłem to do końca z myślą, że któregoś odjebią - nic takiego się nie stało. czuję się jak pedał, choć mam dziecko w drodze.



A co jak to nie jest Twoje dziecko? Może zerknij w lewo ?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-04-29, 8:50 1
Przekonali mnie. Ładnie tańczą.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2018-04-29, 9:19
A co to kurwa do chuja? Jakies zasady sie zmienily? Zrodla juz nie podajemy? Jak dla mnie to ten filmik mogles sciagnac z jakies strony o tanczacych gejach. Brak zrodla to
Zgłoś
Avatar
Insaner 2018-04-29, 13:03
Dzisiaj napisał/a:

A co to kurwa do chuja? Jakies zasady sie zmienily? Zrodla juz nie podajemy? Jak dla mnie to ten filmik mogles sciagnac z jakies strony o tanczacych gejach. Brak zrodla to



Bo i pewnie ściągnął. Wartość IQ przeciętnego użytkownika na tym portalu zbliża się tej z forum onetu...
Policja zatrzymała parę osób, które nagle zaczęły wykonywać jakiś układ taneczny? A kroków to co, policjanci ich nauczyli?...
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-04-29, 14:15
Kraj w którym możesz trafić do pudła za spotkanie z kumplami na ulicy... jakie to szczęście, że urodziłem się w Europie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie