18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
Carlos 2010-06-20, 12:07
Jasiek na prezydenta!
Zgłoś
Avatar
Mr Bean 2010-06-20, 12:14
Conscribo napisał/a:

a my się z podobnych filmików amerykanów śmiejemy..


Jest różnica między podchwytliwym pytaniem, a zwyczajnym (Państwo na literę U). Nadal będę się śmiał z hamburgerów, a teraz jeszcze z ciebie, że nie widzisz różnicy.
Zgłoś
Avatar
morinho 2010-06-20, 12:56
Ludzie to idioci, wszędzie na całym świecie.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-06-20, 14:38
damiosa napisał/a:

Gdybyś się domyślił to byś się domyślił swoim domyślunkiem że chodzi mi o to aby prezydentem został Korwin ">>>>>>> tadam!! ALBO!! <<<<<<<<< Olechowski



Widzę że pojęcie sarkazmu i ironii jest Ci obce...
Zgłoś
Avatar
D................r 2010-06-20, 14:44
To chyba Sosnowiec xD
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-06-20, 15:36
A może po prostu przestaniecie pierdolić wreszcie o tej polityce i o tym, kto jest najbardziej zajebisty z kandydatów? To jest , cholera , wasza sprawa , na kogo będziecie głosować. Inni mają to gdzieś. Proszę , skończcie z tym pedalskim , politycznym bełkotem.
Zgłoś
Avatar
VeQe 2010-06-20, 17:33
@up
Nie wiedziałem ze rozmawianie o polityce jest pedalskie. Od dzis bede gadał tylko o Justinie Biebierze. Oczywiscie zeby nie wyjść na pedała
Zgłoś
Avatar
W 2010-06-22, 15:03 1
Mr Bean napisał/a:


Jest różnica między podchwytliwym pytaniem, a zwyczajnym (Państwo na literę U). Nadal będę się śmiał z hamburgerów, a teraz jeszcze z ciebie, że nie widzisz różnicy.



grzeszysz śmiejąc się z bliźnich mój drogi. oj nieładnie, nieładnie, bozia będzie smutna, że owieczka odwraca się od stada

@moderacja, możecie to usunąć, zwarnować czy cokolwiek. no po prostu denerwuje mnie ten człowiek
Zgłoś
Avatar
VeQe 2010-06-23, 11:37
W napisał/a:

grzeszysz śmiejąc się z bliźnich mój drogi. oj nieładnie, nieładnie, bozia będzie smutna, że owieczka odwraca się od stada



Mnie też Mr Bean wkurwia tym religijnym bełkotem w innych postach
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-06-23, 11:38
catacoomber napisał/a:



Mnie też Mr Bean wkurwia tym religijnym bełkotem w innych postach


Już się nie posrajcie. Zobacz, że Mr Bean ma dożywotni zakaz pisania.
Zgłoś
Avatar
VeQe 2010-06-23, 12:15
Jednak pkt 4.5 Zasad tworzenia nowych wątków oraz pisania komentarzy wg regulaminu. Działa
Zgłoś