18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
~Conscribo 2010-06-19, 0:05 12
a my się z podobnych filmików amerykanów śmiejemy..
Zgłoś
Avatar
a................s 2010-06-19, 1:10
Noż kurwa. I powiedzcie mi, że edukacja w Polsce jest na wysokim poziomie.
Zgłoś
Avatar
guess who? 2010-06-19, 1:58
och slodki jezu...
Zgłoś
Avatar
Verano 2010-06-19, 7:22 5
...to kto kurwa wybrał Kaczyńskiego....nikt go nie lubi ale prezydentem został. Teraz tak samo z Komorowskim będzie :/...jedyny słuszny kandydat i antidotum dla tego kraju to Janusz Korwin....koniec kropka
Zgłoś
Avatar
grassy86 2010-06-19, 12:26 5
Cytat:

Noż kurwa. I powiedzcie mi, że edukacja w Polsce jest na wysokim poziomie.


jak dla mnie to jest na dość dobrym ale zawsze mogłoby być lepiej ale to nie w edukacji problem tylko w mediach ogłupiających do cna. "kwach znów pijany", "j.ka. na spacerze ze swoim kotem", "wałęsa kupuje masło w bierdonce" itd. itp. a kurwa mądry polak czyta pierdoły zamiast czytać coś ynteligentnego i potem są takie filmiki. Choć kto wie może łazili tydzień za ludźmi zanim zmontowali 3 minutowy zbiór debili. się kurwa rozpisałam .
Zgłoś
Avatar
kami-chan 2010-06-20, 3:23 2
przy ostatnim kolesiu na cwierc sekundy zatlila sie we mnie nadzieja... to stalo sie potem bylo okrutne
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2010-06-20, 5:07
Kandydatów na prezydenta ocenia się obecnie bardziej pod kątem umiejętności doboru krawata do garnituru, niż programu politycznego (nawiasem, w dokumencie "Władcy marionetek" Sekielskiego pada słuszne skądinąd stwierdzenie, że zdecydowana większość wyborców nie zna programów swoich kandydatów).

Verano napisał/a:

...to kto kurwa wybrał Kaczyńskiego....nikt go nie lubi ale prezydentem został. Teraz tak samo z Komorowskim będzie :/...jedyny słuszny kandydat i antidotum dla tego kraju to Janusz Korwin....koniec kropka



A ni chuja! Nie chcę, aby prezydentem Polski był ktoś, kto jest za jeszcze większym włażeniem w dupę amerykutasom (odsyłam do wypowiedzi pana JKM na temat jego wizji polskiej polityki zagranicznej w kontekście bezpieczeństwa narodowego).
Nie nawołując jednocześnie do głosowania na kogokolwiek innego, nie łamię ową wypowiedzią ciszy wyborczej, więc jeśli ktoś chciałby mi to zarzucić - wara!
Zgłoś
Avatar
Cypisek_ 2010-06-20, 9:20
kami-chan napisał/a:

przy ostatnim kolesiu na cwierc sekundy zatlila sie we mnie nadzieja... to stalo sie potem bylo okrutne


On na Polaka nie za bardzo wyglądał.
Czyli wychodzi na to, że imigranci wiedzą więcej?
Zgłoś
Avatar
MatiLodz 2010-06-20, 11:08
jakie to miasto ze tyle debilow tam?? w Łodzi tak nie ma
Zgłoś
Avatar
damiosa 2010-06-20, 11:12
Korwin Mikke i Olechowski na prezydenta
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-06-20, 11:27 2
damiosa napisał/a:

Korwin Mikke i Olechowski na prezydenta



Nie mamy nawet jednego i jest lepiej niż było ostatnio, a teraz chcesz dwóch?
Zgłoś
Avatar
damiosa 2010-06-20, 11:36
Gdybyś się domyślił to byś się domyślił swoim domyślunkiem że chodzi mi o to aby prezydentem został Korwin ">>>>>>> tadam!! ALBO!! <<<<<<<<< Olechowski
Zgłoś
Avatar
johnny 2010-06-20, 11:58
@up i tak nie głosujesz więc po co ten spam?
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-06-20, 12:05
Ostatnia wypowiedź mówi sama za siebie. Nic dodać, nic ująć!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie