18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
2 lata temu w hameryce odbyła sie impreza "noc strachu".
Pośród wielu atrakcji których można było spotkać były dojebane domy strachu. W niektórych momentach szło sie obsrać, ale efekty mieli na najwyższym poziomie. Normalnie gratka dla sadoli bo chyba każdy chciałby przejść się po takim budynku

Ogólnie hamerykańce mają zajebiście co do takich atrakcji a w Europie co jak co ale tak dobrze nie ma.

Troche kasy, czasu i można zwiedzać do porzygu




Ogólnie parka jeździ sobie po kraju w poszukiwaniu takich atrakcji i mają tego więcej.
Zgłoś
Avatar
Arcane 2013-08-26, 13:33 21
Dlaczego jakoś nigdy nie widziałem w owych domach "strachu" niczego fajnego?
Co strasznego jest w tym, że wchodzisz sobie do jakiejś kupy mając świadomość, że to wszystko fake, tu mi zaraz wyleci jakiś pan z kosą, tamta pani z kolei jęknie jak pojebana, a w dodatku bez przerwy słychać wesołe krzyki milionów ludzi z zewnątrz co już dobitnie psuje i tak chujowy według mnie efekt. Takie rzeczy powinny być ulokowane w takich miejscach gdzie widz nie miałby pojęcia, że zaraz faktycznie może zesrać się w gacie. W sławniejszych parkach rozrywki takich jak chociażby włoska mirabilandia, którą dane mi było niedawno odwiedzić miejsca jest mnóstwo, więc dlaczego by po zmroku nie wypuścić poprzebieranych ludzi w jakieś przypadkowe krzaki, których nikt by o nic nie podejrzewał? Wszystko było by tańsze w organizacji, a efekt raczej lepszy...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-08-26, 15:25
nieno faktycznie dzikie tlumy i wrzaski zabijaja przyjemnosc z odwiedzin takiego miejsca

byl ktos w polskim muzeum horroru w wojnowicach?
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-08-27, 2:51 2
Z Chorzowskiego "Pałacu Strachów" wyjechałem posikany ze śmiechu. Może w 1963 roku, kiedy go otwarli, to straszyło ludzi... ale teraz to atrakcja dobra na depresję - rogal i łzy ze śmiechu murowane! No i z wózeczka można wypaść podczas jazdy
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2013-08-27, 2:54 17
Jak dla mnie to wnetrze typowego domu w Radomiu
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2013-08-27, 4:09
Tak samo jak Arcane.
Jak można się bać w miejscu gdzie wiesz że będą wyskakiwać na ciebie przebrani goście?
Nawet jakby się nakręcić to by się nie dało
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-08-27, 4:19
Hostel bardzo fajny, jest klimacik. Jedyne co przeszkadza to to, że wygląda jakby był zakaz zatrzymywania, cały czas trzeba iść.
Zgłoś
Avatar
t................m 2013-08-27, 6:45 1
Straszne to jak Paranormal Activity...
Zgłoś
Avatar
suomi1987 2013-08-27, 7:49 1
Dużo fajniejszą atrakcją wydaje mi się np. Amsterdam Dungeon. To taki bardziej profesjonalnie zrobiony dom strachów. Częściowo jest strasznie, częściowo zabawnie.
W każdym razie trwa to półtorej godziny i aktorzy są naprawdę świetni. Spektakl przeciąga przez 500 lat mrocznej historii. Jest się sądzonym przez inkwizycję, sprzedanym na statek, a nawet umiera się na plagi.
Ja akurat byłam w tym w Amsterdamie, ale mają to jeszcze w Londynie, Hamburgu, Berlinie i paru miastach w Anglii. Naprawdę polecam!
Zgłoś
Avatar
dmesg 2013-08-27, 8:48 2
Jakbym tam pracował, to bym dziewczyny za tyłki i cycki obłapiał, nie mógłbym się powstrzymać
Ciekawe kiedy by mnie wyrzucili z roboty...
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2013-08-27, 8:59
Byłem w domu strachów w Boltonie, przestraszyłem się tam raz - gdy przeciskałem się przez wiszące na hakach mięso (pomieszczenie stylizowane na rzeźnię), gościu, który wcześniej niegroźnie straszył w klatce, nagle zaczął mnie gonić, dzierżąc w łapie pręt. Mimo świadomości, że nic nie może mi się tam stać, pompa o mało co mi nie siadła
Zgłoś
Avatar
wdiko 2013-08-27, 10:20
O kuffa jest moc
Zgłoś
Avatar
marcinc53 2013-08-27, 10:31 6
E tam. Jak dla mnie bieda bo słaby "scerariusz" tego wszystkiego. Tańszym kosztem można zrobić coś dużo straszniejszego. Ja bym jebnął coś takiego, że wchodzisz do ciemnej kaplicy, a tam w trumnie leży mała dziewczynka i jej matka ją opłakuje. Bez żadnego wypierdalania ludzi z kosami czy piłami co 2 m. I bym do tego wziął trojaczcki tych dziewczynek. I chodziło by się po tej sceneri i one by nas prześladowały. Wyobraźcie sobie, że wchodzicie do pustego ciemnego pomieszczenia oświetlonego tylko na środku, a w tym świetle stoi ta zmarła dziewczynka z grobową miną i misiem w ręce.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-08-27, 11:12
ja natomiast zajebałbym się jakimś dobrym jointem i poszedłbym zobaczyć jak bym na to reagował. Bo na trzeźwo to chujnia nie zabawa
Zgłoś
Avatar
bedzio 2013-08-27, 11:23
I tak nie przebiję to nocnej wędrówki po piwnicach starych opuszczonych budowli Polecam w szczecinie magazyny marynarki wojennej na skolwinie pójdziesz tam nocą i gwarantuje pełne gacie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie