18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
edmund 2019-11-22, 7:02 33
będąc młodym bym pomyślał ,,ale to romantyczne,,
teraz myślę ,, kolejna kurwa księżniczka i pojeb,,
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-11-22, 7:54 1
Niezły z niego pantoflarz
Zgłoś
Avatar
c................i 2019-11-22, 8:49 7
On jej białe odśnieży , a potem ona mu białe wyssie hah! No już wie jak stara na loda namówić! Odkrył ten magiczny sposób.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2019-11-22, 12:42 3
ile to człowiek musi się na płaszczyć żeby sobie potem móc dupnąć
Zgłoś
Avatar
Touch_Of_Madness 2019-11-22, 13:13 4
niemamskarpet. napisał/a:

ile to człowiek musi się na płaszczyć żeby sobie potem móc dupnąć



współczuje ci
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2019-11-22, 13:48 16
Nie widzę w tym nic śmiesznego- facet ma szacunek dla tej kobiety. Zgrozą byłoby, gdyby ją ciągnął za włosy po tym śniegu...
Zgłoś
Avatar
SirKotek 2019-11-22, 19:03
Bociany w zimie?
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-11-22, 19:03 4
Salieri16000 napisał/a:

Nie widzę w tym nic śmiesznego- facet ma szacunek dla tej kobiety. Zgrozą byłoby, gdyby ją ciągnął za włosy po tym śniegu...



fajnie, tylko że takie nie mają szacunku dla faceta
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2019-11-22, 19:22 4
edmund napisał/a:

fajnie, tylko że takie nie mają szacunku dla faceta



"Takie", to znaczy "jakie"? A tak w ogóle, to znasz ją, żeby ją oceniać? Myślę, że gdyby im nie było razem dobrze, to nie byłby tak pięknego zachowania, ze strony tego mężczyzny. I jeszcze jedno pytanie: myślisz, że te bite i poniżane szanują swoich "rycerzy"? Szacunek przez strach i ból? Nie tędy droga! Wtedy to nie jest szacunek- to jest podporządkowanie/zniewolenie, a z takich zachowań nie ma nic dobrego, bo albo pan zakatuje panią, albo pani- po którymś z kolei wpierdol- nie wytrzyma i sięgnie po nóż i wyeliminuje swojego oprawcę, albo skończy sama ze sobą, bo dłużej nie będzie w stanie znosić bólu fizycznego i upokorzeń jakie towarzyszą znęcaniu się...
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-11-22, 20:55 1
Salieri16000 napisał/a:

"Takie", to znaczy "jakie"? A tak w ogóle, to znasz ją, żeby ją oceniać? Myślę, że gdyby im nie było razem dobrze, to nie byłby tak pięknego zachowania, ze strony tego mężczyzny. I jeszcze jedno pytanie: myślisz, że te bite i poniżane szanują swoich "rycerzy"? Szacunek przez strach i ból? Nie tędy droga! Wtedy to nie jest szacunek- to jest podporządkowanie/zniewolenie, a z takich zachowań nie ma nic dobrego, bo albo pan zakatuje panią, albo pani- po którymś z kolei wpierdol- nie wytrzyma i sięgnie po nóż i wyeliminuje swojego oprawcę, albo skończy sama ze sobą, bo dłużej nie będzie w stanie znosić bólu fizycznego i upokorzeń jakie towarzyszą znęcaniu się...



Chyba, że to suka lubi
Zgłoś
Avatar
elda1987 2019-11-22, 21:10 2
Wydaje mi się, że gdyby mój dziadek dalej żył a babcia by zima ubrała takie trzewiki, to jakby mógł, to by ją na rękach na drugą stronę ulicy przeniósł. Także na swój sposób było to całkiem romantyczne, chociaż zakładanie takich bucikow w taki śnieg
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2019-11-22, 21:52
elda1987 napisał/a:

Wydaje mi się, że gdyby mój dziadek dalej żył a babcia by zima ubrała takie trzewiki, to jakby mógł, to by ją na rękach na drugą stronę ulicy przeniósł. Także na swój sposób było to całkiem romantyczne, chociaż zakładanie takich bucikow w taki śnieg



W co ona ubierała te trzewiki? Małe szaliczki i rękawiczki na obcasik? Czy może chciałeś napisać, że założyła?
Zgłoś
Avatar
gackowaty 2019-11-22, 22:02
możesz to możesz, kobieta doceni i wieczorem jej dupa jest twoja
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-11-23, 6:34
Salieri16000 napisał/a:

"Takie", to znaczy "jakie"? A tak w ogóle, to znasz ją, żeby ją oceniać? Myślę, że gdyby im nie było razem dobrze, to nie byłby tak pięknego zachowania, ze strony tego mężczyzny. I jeszcze jedno pytanie: myślisz, że te bite i poniżane szanują swoich "rycerzy"? Szacunek przez strach i ból? Nie tędy droga! Wtedy to nie jest szacunek- to jest podporządkowanie/zniewolenie, a z takich zachowań nie ma nic dobrego, bo albo pan zakatuje panią, albo pani- po którymś z kolei wpierdol- nie wytrzyma i sięgnie po nóż i wyeliminuje swojego oprawcę, albo skończy sama ze sobą, bo dłużej nie będzie w stanie znosić bólu fizycznego i upokorzeń jakie towarzyszą znęcaniu się...



chyba mnie mnie zrozumiałeś, już o fantazji która cię ponosi nie wspomnę

elda1987 napisał/a:

Wydaje mi się, że gdyby mój dziadek dalej żył a babcia by zima ubrała takie trzewiki, to jakby mógł, to by ją na rękach na drugą stronę ulicy przeniósł. Także na swój sposób było to całkiem romantyczne, chociaż zakładanie takich bucikow w taki śnieg



za twojego dziadka czasów, nie było feministek, ale
to był inny świat

chili-chili napisał/a:

On jej białe odśnieży , a potem ona mu białe wyssie hah! No już wie jak stara na loda namówić! Odkrył ten magiczny sposób.



i to jest właśnie typowa kobieta- interesowna, coś za coś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie