18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
hardowski 2023-10-19, 1:11
Pośmiertnie zmienili mu nazwisko Donald Passednow
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-10-19, 5:18 2
Wygląda jakby ten z prawej przez przypadek pociągnął za spust, a dalej już poszło...
On sięgnął po broń czy coś?

A, już wiem...

nhregister.com/news/article/wallingford-police-shooting-north-airline-...
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2023-10-19, 11:06 2
Chore to jest - oglądając te wszystkie filmy '..bo nie żyje' stwierdzam że przynajmniej połowa białych z narzędziem innym niż broń przeżyła by konfrontację z mundurowymi w usa gdyby mundurowi zastosowali inne środki (przy czarnych to oczywiście zawsze wina czarnego).

Przypadek powyżej - zamiast do gościa strzelać można było się wycofać - gość wtedy stanowił zagrożenie dla samego siebie.
Potem można mu pół domu zdemolować flashbangiem albo pociągnąć do niego z tazera.

Ja rozumiem fanów tuzinkowych rozwiązań na tym forum no ale wiecie - z białym trzeba jednak trochę jak z człowiekiem...
Zgłoś
Avatar
Dako0o 2023-10-19, 11:10 1
Umarł we własnym łóżku
Zgłoś
Avatar
barman32 2023-10-19, 11:17 2
lacrimal napisał/a:

Chore to jest - oglądając te wszystkie filmy '..bo nie żyje' stwierdzam że przynajmniej połowa białych z narzędziem innym niż broń przeżyła by konfrontację z mundurowymi w usa gdyby mundurowi zastosowali inne środki (przy czarnych to oczywiście zawsze wina czarnego).
Przypadek powyżej - zamiast do gościa strzelać można było się wycofać - gość wtedy stanowił zagrożenie dla samego siebie.
Potem można mu pół domu zdemolować flashbangiem albo pociągnąć do niego z tazera.
Ja rozumiem fanów tuzinkowych rozwiązań na tym forum no ale wiecie - z białym trzeba jednak trochę jak z człowiekiem...



Mordercom w mundurach bez różnicy kogo zabijają. Ważne żeby zabić i napompować swoje chore ego.

Władza nad drugim człowiekiem nie jest potrzebna emocjom typu miłość, troska, współczucie itp. Władzą zaś można zaspokoić nienawiść, zazdrość, chciwość, gniew, wstręt. Mundurowymi, czyli systemowymi mordercami targają głównie takie emocje, a system tworzy im warunki do zabijania, bo mu na tym zależy.
Zgłoś
Avatar
tanhayi 2023-10-19, 12:03 3
barman32 napisał/a:

Mordercom w mundurach bez różnicy kogo zabijają. Ważne żeby zabić i napompować swoje chore ego.
Władza nad drugim człowiekiem nie jest potrzebna emocjom typu miłość, troska, współczucie itp. Władzą zaś można zaspokoić nienawiść, zazdrość, chciwość, gniew, wstręt. Mundurowymi, czyli systemowymi mordercami targają głównie takie emocje, a system tworzy im warunki do zabijania, bo mu na tym zależy.



Ale pierdolisz...

Tak, wstępują do policji bo chcą zabijać. A Ty walisz konia bo nie chcesz w ciąże zajść ze sobą. Takie kurwa rozumowanie.

Jak ktoś nie potrafi wykonać najprostszego polecenia to cóż....
Zgłoś
Avatar
antidotum4 2023-10-19, 12:13 1
tanhayi napisał/a:

A Ty walisz konia bo nie chcesz w ciąże zajść ze sobą. Takie kurwa rozumowanie



Szampan za rozumowanie!

I jeszcze jeden wniosek, co do barmana (barmana 32). Od walenia konia i ciągłego nalewania piwa nieuniknione jest przeciążenie ręki.
Zgłoś
Avatar
barman32 2023-10-19, 13:22 2
tanhayi napisał/a:

Ale pierdolisz...
Tak, wstępują do policji bo chcą zabijać. A Ty walisz konia bo nie chcesz w ciąże zajść ze sobą. Takie kurwa rozumowanie.
Jak ktoś nie potrafi wykonać najprostszego polecenia to cóż....



Idź powiedz to Friedrichowi Augustowi von Hayekowi i Noamowi Chomskiemu, bo to ich wymysły, których przytaczam. Ale żeby nie było - rozumiem oburzenie, bo ciężko musi być usłyszeć o sobie coś takiego. Mało kto mi tu przyklaśnie, bo sadistic to portal dla sadystów - czyli gromkiej większości psów. W końcu bycie popychadłem trzeba jakoś rozładować.
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2023-10-19, 20:52
lacrimal napisał/a:

pociągnąć do niego z tazera.



Na świecie mamy tylu ludzi i serio chcesz żeby z jakiś zwalonym typem co ma psychiczne problemy się latami chrzanić obciążając służbę zdrowia?
Gościu sam na siebie wyrok podpisał. Tak jest taniej i szybciej. Jak wierzy w reinkarnacje czy inne gówno to dostanie sobie drugie ciało i elo. Zaczyna od nowa.
Śmierć nie musi oznaczać końca
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2023-10-20, 9:16
Fajna muzyczka do umierania
Zgłoś