18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
WhyDuck1 2024-07-02, 13:32 37
i bardzo kurwa dobrze że będzie prezydentem. Jak widzę tęczową barwę w profilu autora to juz widze płacz i zgrzytanie zębami że do władzy dochodzą ludzie przy których pierdolone gejowskie spędy będą ukrócane, tak samo jak ukrócenie kakańca małpiarni... Make Normality Great Again!
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-02, 13:41 7
Propaganda.
To nie pierwszy i nie ostatni prezydent Usa, który sprowadza sobie dziwki i ma krew na rękach.
Dlaczego nie oskarżyli Clintona i Obamę? Obama wywołał i opłacił "Majdan" na Ukrainie 2014...
Lobby pedofilskie w Usa tak niszczą niewygodnych. Następny prezydent Usa będzie pedofilem .
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2024-07-02, 14:43 9
Wysrywy lewaków. Boli ich, że niezależny biznesmen ma wpływ na politykę i że USA nie będą mogli harcować jak popadnie po świecie i rozpierdalać państwa.

Najstraszniejsze jest to, że sobie poruchał, że jego książka miała ghost writera, że nielegalnie zatrudniał Polaków, że płacił za mało podatków. Przynamniej nie jest pedałem, jak ten tęczowy Koroluk.
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-07-02, 16:30 2
Veni_Vidi napisał/a:

Propaganda.
To nie pierwszy i nie ostatni prezydent Usa, który sprowadza sobie dziwki i ma krew na rękach.
Dlaczego nie oskarżyli Clintona i Obamę? Obama wywołał i opłacił "Majdan" na Ukrainie 2014...
Lobby pedofilskie w Usa tak niszczą niewygodnych. Następny prezydent Usa będzie pedofilem .



Jaka propaganda, skoro w filmie przedstawiane są fakty?
Dziwki i krew na rękach to tylko wierzchołek góry lodowej u tego degenerata. Trump to zwyczajny głąb który dorobił się na kasie ojca i oszukiwaniu kontrahentów.
Obejrzałeś do końca?

Jeśli ktoś po obejrzeniu tego filmu nadal uważa, że Trump to dobry prezydent, to albo nie zrozumiał o czym mówią fakty, albo nie chce dopuścić do siebie tych faktów i woli żyć w alternatywnym świecie…
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-02, 16:56 5
Aaltonen napisał/a:

Jaka propaganda, skoro w filmie przedstawiane są fakty?
Dziwki i krew na rękach to tylko wierzchołek góry lodowej u tego degenerata. Trump to zwyczajny głąb który dorobił się na kasie ojca i oszukiwaniu kontrahentów.
Obejrzałeś do końca?
Jeśli ktoś po obejrzeniu tego filmu nadal uważa, że Trump to dobry prezydent, to albo nie zrozumiał o czym mówią fakty, albo nie chce dopuścić do siebie tych faktów i woli żyć w alternatywnym świecie…



Ale ja wcale tego nie neguje. Chce tylko wiedzieć dlaczego Clinton, Obama, Bush nie zostali postawieni w stan oskarżenia tak jak Trump? Popełnili te same przestępstwa jako prezydenci i się do nich przyznali publicznie ale nie zostali skazani...
Skoro winnych jest więcej a oskarżony tylko jeden, to jak nazwiesz takie działanie?
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-02, 18:30 3
Ja jebie... idiota opisał to jako krótka biografia a film ma godzinę i 41min po czym pierdoli same jakieś wysrywy pokroju pudelka.

Jak typ wstawia informacje pobrane z gazety wyborczej to już mi sie nie chce oglądać. Oburzenie bo pracowali u niego nielegalnie obcokrajowcy. W sumie teraz mają lepiej, nie pracują bo liczą na zasiłki. 🤣 do tego zjeżdża sie do nich połowa świata, a murzyny rozpierdalają zachodnie wybrzeże od środka. Jak wygrał ostatnie wybory manekin to od razu zapowiadałem że gdzieś wyjebie wojna na swiecie, bo znowu u władzy jest banda z biznesu militarnego. Pomyliłem sie o pół roku z wybuchem wojny. Ale przyznaje że nie przewidziałem izraelskiego biznesu niech sobie głupi wybiorą manekina znowu to biznes sie rozkręci na wojnie o Tajwan.

Przypominam że ten socjopata jako jedyny był w stanie ogarnąć relacje z KRLD. Tak nienawidzi Polaków że ogarnął temat wiz gdzie kazdy poprzednik obiecywał i robił w chuja aby tylko zebrac kilka głosów więcej.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-02, 19:12 1
Aaltonen napisał/a:

Jaka propaganda, skoro w filmie przedstawiane są fakty?
Dziwki i krew na rękach to tylko wierzchołek góry lodowej u tego degenerata. Trump to zwyczajny głąb który dorobił się na kasie ojca i oszukiwaniu kontrahentów.
Obejrzałeś do końca?
Jeśli ktoś po obejrzeniu tego filmu nadal uważa, że Trump to dobry prezydent, to albo nie zrozumiał o czym mówią fakty, albo nie chce dopuścić do siebie tych faktów i woli żyć w alternatywnym świecie…



Ćwoki nie wiedzą, że wraz z nadejściem Trumpa rozpocznie się kolejna wojna światowa, mimo tego co pierdoli
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-07-02, 19:45 1
@WhyDuck1: tam to jest w ogóle kabaret.z jednej strony golas Trump z drugiej creepy sleepy joe.to że Clinton Bush Obama nie bekneli za to co odjebali to jest chichot losu.Ameryka od dekad wpierdala się w nie swoje sprawy a tym razem trafili na przeciwnika parafrazując futbol który nogi nie odstawił.
Absolutnie nie bronie ruskich bo Rosja to stan umysłu ale jakby ruscy w Meksyku zaczęli stawiać bazy wojskowe i finansować przewrót to byłoby ok?
Ja mam utopijne poglądy niestety ale fajnie byłoby zobaczyć jak się Ci na górze napierdalają bo przez konflikty zbrojne najwięcej tracą cywile.jak zwykle.
Lista Clintona ktoś jeszcze pamięta? He he p9lecam obejrzeć Civil War.juz niedługo w realu.cale sCzescie ze mieszkam w Polsce.niby z kartonu ale jednak jedyny kraj na swiecie który nie padł ofiarą terroryzmu biorąc pod uwagę Nasz udział w rozpierdalaniu trzeciego swiata

[ Dodano: 2024-07-02, 19:47 ]
CzerstWybut napisał/a:

Ja jebie... idiota opisał to jako krótka biografia a film ma godzinę i 41min po czym pierdoli same jakieś wysrywy pokroju pudelka.
Jak typ wstawia informacje pobrane z gazety wyborczej to już mi sie nie chce oglądać. Oburzenie bo pracowali u niego nielegalnie obcokrajowcy. W sumie teraz mają lepiej, nie pracują bo liczą na zasiłki. 🤣 do tego zjeżdża sie do nich połowa świata, a murzyny rozpierdalają zachodnie wybrzeże od środka. Jak wygrał ostatnie wybory manekin to od razu zapowiadałem że gdzieś wyjebie wojna na swiecie, bo znowu u władzy jest banda z biznesu militarnego. Pomyliłem sie o pół roku z wybuchem wojny. Ale przyznaje że nie przewidziałem izraelskiego biznesu niech sobie głupi wybiorą manekina znowu to biznes sie rozkręci na wojnie o Tajwan.
Przypominam że ten socjopata jako jedyny był w stanie ogarnąć relacje z KRLD. Tak nienawidzi Polaków że ogarnął temat wiz gdzie kazdy poprzednik obiecywał i robił w chuja aby tylko zebrac kilka głosów więcej.



Pełna zgoda. Jak to leciało Nancy Pelosi w ciągu jednej nocy dzięki akcjom lockhead Martin wzbogaciła się o kilkadziesiąt milionów dolarów.tqm się w Chameryce nic nie zmieni.wild Wild West qrfa
Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-02, 20:02 1
Nie wiem który gorszy z dójki Biden-Trump, ale jeśli Bidena zastąpi zlewaczały Newsom (gubernator Kalifornii, który doprowadził ten stan na skraj zapaści) to będę kibicować Trumpwi, a Koroluk znany jest z opowiadania różnych bajek.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-07-02, 21:37 2
Gość od wyborczej znowu w akcji.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-03, 6:45 4
Lewackie spierdoliny.
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-07-03, 12:07 3
Aaltonen napisał/a:

Jaka propaganda, skoro w filmie przedstawiane są fakty?
Dziwki i krew na rękach to tylko wierzchołek góry lodowej u tego degenerata. Trump to zwyczajny głąb który dorobił się na kasie ojca i oszukiwaniu kontrahentów.
Obejrzałeś do końca?
Jeśli ktoś po obejrzeniu tego filmu nadal uważa, że Trump to dobry prezydent, to albo nie zrozumiał o czym mówią fakty, albo nie chce dopuścić do siebie tych faktów i woli żyć w alternatywnym świecie…



Skończ się kompromitować ofiaro lewackiej medialnej propagandy
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-07-04, 9:33
To jest maskara co ludziom w TV wymawiają o ameryce, gołąbek pokoju ukrainie pomaga, przecież oni tą wojne wywołali, przyparli rosje do muru robiąc kolorowe rewolucje jak w innych krajach
Zgłoś
Avatar
Aaltonen Wczoraj 11:24
marianer7 napisał/a:

To jest maskara co ludziom w TV wymawiają o ameryce, gołąbek pokoju ukrainie pomaga, przecież oni tą wojne wywołali, przyparli rosje do muru robiąc kolorowe rewolucje jak w innych krajach



Myślałem, że nic tak głupiego tu nie przeczytam, a jednak. Putinowski troll przypierdolił nawet na sadola. Jakim trzeba być cymbałem, żeby wybielić ruskiego bandziora, bo zakładam, że kopiejek za ten gównowpis nie wziąłeś…

[ Dodano: 2024-07-05, 11:29 ]
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Skończ się kompromitować ofiaro lewackiej medialnej propagandy



Koroluk poniewiera w swoich filmach prawackich przygłupów. Przychodzi mu to z łatwością, bo wystarczy przedstawić fakty.
Ja nie jestem, ani lewakiem, ani prawakiem, ale medialną propagandę bez żadnych argumentów widzę raczej po prawej stronie, bo akurat filmy Koroluka są bardzo merytoryczne.
Zgłoś