18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kaelem 2013-04-06, 18:25 8
zawsze props dla takich filmów, kiedyś w końcu ruszę dupę
Zgłoś
Avatar
Donor 2013-04-06, 21:07 7
Filmów motywacyjnych w necie jest od groma. Wszystko sprowadza sie do jednego: 'Rusz Kurwa Dupe'. Ale to raczej nie jest dla tych którzy nic nie robią, tylko dla tych którzy zaczęli, ale sie podłamują. Lenia nic nie zmieni. chyba że sam zdecyduje się zmienić. O ironio te filmy nie są kierowane tylko dla sportowców, ale też dla ludzi pasjonujących sie innymi dziedzinami życia. Więc kurwa ruszać dupy i robić coś ze swoim życiem, bo życie ma sie tylko jedno! P.S. dla Jana Łuki zawsze piwo. Na nim się wzoruje. Według mnie to zapomniany bohater. Chciałbym w jego wieku targać chociaż połowe tego co on.
Zgłoś
Avatar
Szw3dzik 2013-04-06, 21:19 1
Za Lindsay zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
pawelps 2013-04-06, 21:53
zna ktoś tytuł podkładu muzycznego do tego filmiku? z góry dzięki
Zgłoś
Avatar
mover2 2013-04-06, 21:59 1
@pawelps

gramatik- day of so called glory
Zgłoś
Avatar
Akkarin15 2013-04-06, 22:05
Kolega Donor ma rację. Czy zasady z siłowni, nie przekładają się na inne rzeczy? Ćwicz systematycznie, tak samo z nauką, ucz się systematycznie, a osiągniesz wszystko czego pragniesz. A co do ćwiczeń, to są Ci, którzy ćwiczą, bo to ich pasja, są również tacy, którzy trenują dla wyglądu, no i Ci, którzy dostaną wpierdol w gimnazjum i zaczynają ćwiczyć, jak ja.
Zgłoś
Avatar
N................n 2013-04-06, 22:38
Lubie gościa ale pale i pije. To on niema SIŁY RZUCIĆ SIŁOWNI, TO ON NIE MA SIŁY RZUCIĆ BIAŁKA ROZRABIANEGO Z WODĄ LUB MLEKIEM, NIE MA SIŁY NAPIĆ SIĘ Z KOLEGAMI PIWA W WEEKEND (nie mowie o wódzie) Żyj jak chcesz ale nie zrażaj mnie do siebie narzucając swój styl życia. Nie wiem nie jestem lekarzem ale te białka, srałka i inne co bierzesz wydaje mi się być bardziej szkodliwe niż papierosy.

Znam palaczy w wieku 80lat. Żadnego koksa powyżej 50 nie widziałem....
Zgłoś
Avatar
small90 2013-04-06, 22:40 2
@up jebnij się w łeb
Zgłoś
Avatar
SadystycznyRoman 2013-04-06, 23:05
Browar za Lindsey.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-04-06, 23:19 1
Neonon, z całym szacunkiem, ale zabrzmiałeś jak jakiś nieudacznik życiowy ;D
Zgłoś
Avatar
Kvinto 2013-04-06, 23:20
Dobre

Ide się uczyć języka C, bo ostatnio coś przestałem
W sumie mi się przypommniało jak to obejrzałem
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-04-06, 23:35
Pompowanie bicepsa, łaaaaał! Ale hardcore!

Crossfit kurwa!

Tak, wiem.
Zawsze coś
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-04-06, 23:41
Lindsey Stirling fajna dupeczka, wezmę sobie do serca koksa rady i wreszcie do niej zagadam
Zgłoś
Avatar
pauauek 2013-04-07, 14:34
Mi się wydaje, że to nie kwestia rzucenia np. palenia. Tylko kwestia pieniędzy, bo skoro nie będzie mnie stać dajmy na odżywki to nie osiągnę nic. Niestety żyjemy w takich czasach, że ten zamalowany papierek z nadrukowanym nominałem przekreśla większość marzeń i ambicji, a wręcz dołuje i kusi do alkoholu i innych używek- bo się dołujemy poprzez brak samorealizacji. Tak ciężka praca, sam ćwiczę na siłowni, ale biednych ludzi nawet nie stać na karnet na siłownie... Więc nie mogą się realizować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie