18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
pohenix 2012-07-21, 1:50 200
dobrze tak tepej kurwie jak sie nie zachowuje jak kobieta to nie ma co jej traktowac jak kobiete
Zgłoś
Avatar
K_T 2012-07-21, 1:55 243
i zrozum tu logikę baby, napierdala, macha tymi łapami, jakby mu strzała wyjebała to by była kupa śmiechu, a jak by go w jaja jebnęła to by się posikały z radości, chłop nie wytrzymał, wyjebał jej to nagle szok, co on kurwa robi, jak tam można damę uderzyć.... i to on jest w tym momencie chamem i damskim bokserem...
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-07-21, 2:02 108
Chcą równouprawnienia a nawet kutasa nie mają...
Prawdziwe damy tylko na Sadolu
Zgłoś
Avatar
CopRobo 2012-07-21, 2:09 103
Szmata leży - piwo.
Zgłoś
Avatar
PingwinPorywacz 2012-07-21, 2:20 71
A wiecie co mnie najbardziej wkurwia ? leje go szmata to się cieszą , wyjebał jej to we 3-4 lecą
Tak powinno być..Jeżeli Kobieto stajesz do walki licz że też możesz dostać w łeb
Poł Poł Poł
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-07-21, 2:46 70
Leci piwo.
Kobiety szanuję, uważam że przemoc wobec kobiet to bestialstwo i mąż bijący żonę po pijaku która nie ma nawet jak się bronić to straszne skurwysyństwo.

Ale to jest sytuacja, jak facet zostaje zaatakowany przez kobietę, najpierw ucieka, potem się broni, a jak już nic nie daje rady to daje jej raz w ryj. I bardzo dobrze zrobił, co to kurwa ma być, nie rzuca się z pięściami na większego i silniejszego. On nie bił jej, tylko się obronił. I to poprzedził jeszcze innymi nieagresywnymi ruchami, ostrzeżeniami. A to, że się zleciało więcej, to mam nadzieję że dał radę wszystkim pojebanym babom dać po razie po ryju
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2012-07-21, 2:58 1
no wlasnie preddy , kobieta bez kutasa to nie kobieta
Zgłoś
Avatar
evon 2012-07-21, 4:09
smieja sie ze laska bije faceta a jak on ja uderzy to juz o kurwa gwalciciel. ja rozumiem ze kobiet sie nie powinno byc ale toz to jakies bydle a nie kobieta.
Zgłoś
Avatar
abrams90 2012-07-21, 8:39
Jeżeli to prawda to dla kolesia piwko, jeżeli fejk jak 80% filmów z niewiadomych źródeł, to pewnie autorzy patrzą i cieszą ryje jak nabijamy im się oglądalność... i bądź tu człeniu świadom
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-07-21, 8:49 1
Ale od razu wszystkie wystartowały, że co kobietę bije. Przecież chciałyśmy równouprawnienia.
Zgłoś
Avatar
szczepan1234 2012-07-21, 9:01
Wyobraź sobie, że to ty jesteś facetem z filmu i jebnąłeś lasce. Podleci trzech 2 metrowych koxów i jak się wytłumaczysz ? Że ona zaczęła ? Przejebane z tymi babami..
Zgłoś
Avatar
maskowaty 2012-07-21, 9:36 4
Jak on mógł zajebać kobiecie? co za świnia!

żartuję oczywiście, dobrze tak suce. za prawy prosty masz piwko
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-07-21, 10:12 2
Miałem kiedys podobną sytuacje, z tym że było ich dwie, staliśmy autem w środku pola i były dwie panny i jeden facet. Koleś latał jak czołg i napierdalał wszystkich, a laski darły jape że je gwałcą i rzucały się notorycznie z pięściami. Jak ją wyjebałem na ziemie i pare razy kopnąłem to mnie później jedna z drugą pizdą próbowały sądem straszyć : ) Dlatego wychodzę z założenia, że jak ona startuje do Ciebie z łapami to znaczy że chce się napierdalać. Jeśli normalne argumenty nie docierają trzeba jej zajebać bo nie zrozumie. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach jak małoaty łązą w tych dresach i zachowuja się jak faceci. Obrzydlistwo! A dla ziomeczka piwko i jeszcze powinien zgarnąć te wszystkie co się tak darły kurwiszony jedne. Łape miał wielką, więc jakby machnął jak cepem to zgasił by je wszystkie.
Zgłoś
Avatar
Kuchar2013 2012-07-21, 10:40 3
Mnie też to wkurwia szmaty leją facetów, a to jak już uderzy dziewczyne to wielkie halo. Sram na to, sam kiedyś miałem sytuacje podobną, bo kurwa mnie zdradziła to ją osrałem i znalazłem tą jedyną Jak mnie zobaczyła na mieście, to z pazurskami do mnie kurwa cały podrapany i jeszcze mi limo nabiła, straszyła jakimiś ziomkami, to się wkurwiłem i jej wyjebałem to od razu przysiad i niech spierdala suka. Dla ziomeczka oczywiście piwko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie