18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Dorosła
Gingerhead • 2014-01-30, 16:11
Sytuacja prawdziwa, w dodatku przytrafiła się mnie.

Godzina poranna, mniej więcej około 8:45. Idę zamyślona, z papierosem w ustach i przechodzę obok gimbazy, bo innej drogi nie ma. Przed bramą stoi stadko jakichś młodych gazel, wtem jedna podbija do mnie, na oko miała nie więcej niż 14 lat, mimo iż usilnie próbowała to ukryć pod warstwą tapety jaką miała na twarzy.
Wywiązał się między nami taki dialog: [J]a, [G]azela

[G]: Ej ty, daj mi fajke
[J]: Nie dam. Poza tym nie przypominam sobie żebyśmy przechodziły na ty
[G]: No daj, nie bądź sęp
[J]: Już mówiłam, nie dam ci. Poza tym nie mam zamiaru częstować dzieci papierosami.
[G]: Sama, kurwa, jesteś dzieckiem szmato! Jestem bardziej dorosła niż ty, kurwo!
[J]: Hahaha, czemu uważasz, że jesteś bardziej dorosła, dziecinko?
[G]: Bo ty, kurwa, prawie nie masz makijażu!

Po tym zdaniu padła jeszcze wiązanka przekleństw, ale ze względu na przeżyty szok nie byłam w stanie przyswoić więcej jej słów.
Zgłoś
Avatar
Fedor 2014-01-30, 18:22 4
Welonka napisał/a:

[G]: No daj, nie bądź sęp

Ona żuli fajka i według niej to Ty jesteś sępem ?
Po za tym, czego Ty się spodziewasz po dzisiejszej młodzieży wychowanej na rozpieszczaniu przez rodziców
Zgłoś
Avatar
Belthezer 2014-01-30, 18:25
Piekielni na sadolu. Heh
Zgłoś
Avatar
danoneek 2014-01-30, 18:26 11
'@ Hrodar, w normalnych czasach żadna szanująca się kobieta nie szła by po ulicy ze szlugiem w ryju. '

Czy to jest trolling, czy już głupota?
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-01-30, 18:27 5
Też ostatnio widziałem stado 13-14 letnich (jak dla mnie mogli mieć nawet po 11 lat, nie umiem rozróżniać wieku dzieci) gimbaziarzy i każdy z e-szlugiem w mordzie. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Szlugi i alkohol w tak młodym wieku, kiedy organizm się jeszcze rozwija spowodują, że szybciej wymrą. Poza tym rynek pracy będzie mniej konkurencyjny, skoro będą na niego wchodzić coraz to głupsze pokolenia.
Zgłoś
Avatar
Roman393 2014-01-30, 18:31 1
Cycki or it didn't happen
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2014-01-30, 18:32 12
tak wyglądał by mój dialog:
- Ej ty, daj mi fajke
- Spierdalaj !
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2014-01-30, 18:39 23
Jakoś kurwa nie darzę zbytnią sympatią ludzi, którzy palą. Wyobrażam sobie zawsze pożółkłe zęby, okopconą twarz, śmierdzące fajką włosy i ogólny wszechobecny smród tego palącego się gówna.

Może mi ktoś palący wytłumaczyć, co takiego jest w fajkach, że je pali? Rozumiem w wieku nastu lat - chęć zaimponowania kolegom, pogoń za dorosłością, ale później? Do tej pory nie usłyszałem jakiegoś racjonalnego argumentu, a pytałem wielu ludzi, wiele razy.

Nie lepiej wydać 10 zł np. na paczkę kondomów??? Macie w ten sposób dużo więcej zabawy
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2014-01-30, 18:48
idzie rak nieborak. Rak płuc.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2014-01-30, 18:48 9
Ciekawe jakby taka "14" zapytała przechodzącego chłopa, a nie laskę - Ej Ty daj fajkę. To ilu chłopów na 100 zapytanych wyciągnęłoby swoją faję xD
Facet by wiedział jak zgasić popierdoloną gimbazotapetomopa.
Zgłoś
Avatar
Maślak 2014-01-30, 18:54 6
@ luxik1988
Racjonalny argument którego poszukujesz to UZALEŻNIENIE. Za dzieciaka spróbujesz z tego czy innego powodu i później nie możesz przestać.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2014-01-30, 18:55 1
Luxik1988 ja tam palę, bo lubię, sprawia mi to przyjemność. Chyba wystarczający argument? Już pomijając fakt że jestem uzależniony oczywiście, nie wypieram się, ale gdybym nie lubił to bym nie palił. Wiem że to niezdrowo, wiem że czuć ode mnie dymem i części osób to przeszkadza, ale lubię i chuj. Od kawy też żółkną zęby. Jak się ich nie myje.
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-01-30, 18:57
te z gimbazy to za szluga gałe opierdalajo
Zgłoś
Avatar
Małolata 2014-01-30, 18:58 1
hudziel napisał/a:

Kto jeszcze jest za bezstresowym wychowaniem ?


Bezstresowe wychowanie, to NIE JEST to samo, co brak wychowania!

Smutas napisał/a:

@ Hrodar, w normalnych czasach żadna szanująca się kobieta nie szła by po ulicy ze szlugiem w ryju.


Sick_Stick napisał/a:

Smutas ja pierdole, a co teraz szanująca kobieta MOŻE robić? Siedzieć w kuchni i gotować obiad, ogrzać kapciuszki i kupić tobie browara?


danoneek napisał/a:

'@ Hrodar, w normalnych czasach żadna szanująca się kobieta nie szła by po ulicy ze szlugiem w ryju. '

Czy to jest trolling, czy już głupota?



No jakby na to wszystko nie patrzeć, to moja mama, w czasach kiedy jeszcze paliła, NIGDY nie szła ulicą paląc, tylko zawsze stawała gdzieś na ten czas. Swoją drogą, koleżanka moja (mówię o jednej, bo jakoś odkąd skończyłam gimnazjum, nie mam wśród znajomych wiele palących koleżanek) też od kilku lat nie pali idąc, tylko przystaje gdzieś. To coś w tym chyba jest.

Zero_Cool_ napisał/a:


2. Dlaczego wyszłaś z kuchni?


Może szła po zakupy?

luxik1988 napisał/a:

Może mi ktoś palący wytłumaczyć, co takiego jest w fajkach, że je pali? Rozumiem w wieku nastu lat - chęć zaimponowania kolegom, pogoń za dorosłością, ale później? Do tej pory nie usłyszałem jakiegoś racjonalnego argumentu, a pytałem wielu ludzi, wiele razy.


Zaczynają palić w wieku głupoty, a potem nałóg zostaje.
Choć co ciekawe, moja mama zaczęła palić (podobno) jak już była pełnoletnia i gdyby nie kwestie finansowe, to paliłaby do dziś, bo jej to sprawiało przyjemność. Jeszcze i kilka miesięcy po rzuceniu i z dwa lata po tym zapytana o te tematy odpowiadała, że ona chętnie dalej by paliła.
Zgłoś
Avatar
marcinek9417 2014-01-30, 19:06 12
Długo mamy jeszcze czekać na zdjęcie cycków ?
Zgłoś
Avatar
F................6 2014-01-30, 19:07 13
Smutas napisał/a:

@ Hrodar, w normalnych czasach żadna szanująca się kobieta nie szła by po ulicy ze szlugiem w ryju.



W normalnych czasach nikt nie określiłby kobiecej twarzy mianem " ryja ", hipokryto.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie