18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dorosła
Gingerhead • 2014-01-30, 16:11
Sytuacja prawdziwa, w dodatku przytrafiła się mnie.

Godzina poranna, mniej więcej około 8:45. Idę zamyślona, z papierosem w ustach i przechodzę obok gimbazy, bo innej drogi nie ma. Przed bramą stoi stadko jakichś młodych gazel, wtem jedna podbija do mnie, na oko miała nie więcej niż 14 lat, mimo iż usilnie próbowała to ukryć pod warstwą tapety jaką miała na twarzy.
Wywiązał się między nami taki dialog: [J]a, [G]azela

[G]: Ej ty, daj mi fajke
[J]: Nie dam. Poza tym nie przypominam sobie żebyśmy przechodziły na ty
[G]: No daj, nie bądź sęp
[J]: Już mówiłam, nie dam ci. Poza tym nie mam zamiaru częstować dzieci papierosami.
[G]: Sama, kurwa, jesteś dzieckiem szmato! Jestem bardziej dorosła niż ty, kurwo!
[J]: Hahaha, czemu uważasz, że jesteś bardziej dorosła, dziecinko?
[G]: Bo ty, kurwa, prawie nie masz makijażu!

Po tym zdaniu padła jeszcze wiązanka przekleństw, ale ze względu na przeżyty szok nie byłam w stanie przyswoić więcej jej słów.
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2014-01-30, 16:26 86
W normalnych czasach, za zwrot "Ej ty, daj mi fajke" dostała by po mordzie od KAŻDEGO dorosłego. Niestety, dzisiaj już nie wolno uderzyć, bo rani się uczucia i godność DZIECKA. pozostaje kurwa tylko prosić gówniarzerię o wybaczenie.

W szkole zamiast angielskiego mogłem uczyć się ruskiego, tam przynajmniej społeczeństwo jest normalne...
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2014-01-30, 16:32 30
Hrodgar napisał/a:

Niestety, dzisiaj już nie wolno uderzyć, bo rani się uczucia i godność DZIECKA.


To "dziecko" zapewne miało w gębie więcej kutasów niż Ty i ja frytek Co do bicia - upokorzenie takiej lampucery na oczach jej koleżanek daje o wiele lepszy efekt niż strzał w pysk.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-01-30, 16:49 251
@ Hrodar, w normalnych czasach żadna szanująca się kobieta nie szła by po ulicy ze szlugiem w ryju.
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2014-01-30, 17:07 81
[G]: Ale jej dojebałam... pomyślała

Edit: a tak przy okazji... Welonka Pokaż cycki!
Zgłoś
Avatar
hudziel 2014-01-30, 17:10 6
Kto jeszcze jest za bezstresowym wychowaniem ?
Zgłoś
Avatar
Majesty 2014-01-30, 17:14 2
Ja się bardziej martwię co nas czeka gdy będziemy w wieku naszych rodziców/dziadków a takim kurwiszonom małym (bez dyscypliny) z biegiem lat nie przybędzie oleju w wypacykowanych głowach.
Zgłoś
Avatar
c................r 2014-01-30, 17:18 3
@UP
No, trzeba będzie spierdalać do innego kraju.
Zgłoś
Avatar
Butter 2014-01-30, 18:10
Ciekawe które to gimnazjum w DG, chociaż to i tak bez znaczenia. Wszędzie tego gówniarstwa i jeszcze do tego zaczyna się rozmnażać...

W gimnazjum siostry (gdy jeszcze do niego uczęszczała) koleżanka dźgnęła jakiegoś kolesia nożem w ramie, bo powiedział do niej coś głupiego i było to ładnych kilka lat temu, a teraz co oni odpierdalają nawet nie chce wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
qbswwa 2014-01-30, 18:14
Pokaż lepiej cycki. Mogą już być bez makijażu.
Zgłoś
Avatar
j4bolbp 2014-01-30, 18:14 13
no właśnie Welonka, w celu weryfikacji Twojej dojrzałości pokaż cycki
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2014-01-30, 18:17 17
Smutas ja pierdole, a co teraz szanująca kobieta MOŻE robić? Siedzieć w kuchni i gotować obiad, ogrzać kapciuszki i kupić tobie browara?
Zgłoś
Avatar
Diiii 2014-01-30, 18:19 39
Nie wiem czemu, ale od palącej kobiety od razu mnie odrzuca.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2014-01-30, 18:19
Majesty napisał/a:


Ja się bardziej martwię co nas czeka gdy będziemy w wieku naszych rodziców/dziadków a takim kurwiszonom małym (bez dyscypliny) z biegiem lat nie przybędzie oleju w wypacykowanych głowach.



My zapewne nie dożyjemy takiego pięknego wieku jak nasi dziadkowie. Może i lepiej.
Zgłoś
Avatar
Zero_Cool_ 2014-01-30, 18:21 22
1. Palenie jest przeznaczone tylko dla mężczyzn.
2. Dlaczego wyszłaś z kuchni?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie