18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Koozak 2011-07-28, 2:35 53
0.00% wilgotności
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-07-28, 15:33 3
dzieki naszym inteligentnym wyborcom glosujacym na bande czworga i ja bede musial spierolic z polskiego na niemieckie
Zgłoś
Avatar
piotrov 2011-07-28, 16:44
- Jak się nazywa kawał przez ciebie opowiedziany?
- Suchar...
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2011-07-28, 17:18
@up
Twój żarcik dorównuje temu autorstwa BongMana
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-07-28, 21:23 1
Zostawiajac na chwile na boku dyskusje czy kawal jest suchy czy nie, jeszcze dzisiaj rano mial dwa pozytywne komentarze. Obydwa zostaly wyjebane przez moda, ktory jak widac uwaza on ze kawal jest jednak sucharem.

Czy jednak na tym do kurwy nedzy ma polegac moderowanie forum ?!?! Na wypierdalaniu komentow niezgodnych z "odczuciami" moderatorow ?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-07-28, 21:34 4
dr_dex napisał/a:

Zostawiajac na chwile na boku dyskusje czy kawal jest suchy czy nie, jeszcze dzisiaj rano mial dwa pozytywne komentarze. Obydwa zostaly wyjebane przez moda, ktory jak widac uwaza on ze kawal jest jednak sucharem.

Czy jednak na tym do kurwy nedzy ma polegac moderowanie forum ?!?! Na wypierdalaniu komentow niezgodnych z "odczuciami" moderatorow ?



Od dłuższego czasu na forum nie pojawił się żaden temat z dowcipem, w którym nie znalazł by się komentarz związany z sucharem lub Strasburgerem.
To po prostu stało się już nudne, oklepane i wkurwiające. To jest wystarczający powód aby takie durne komentarze usuwać.
Nie podoba się to nie stawiaj piwa i tyle. Jak już nie potrafisz się opanować i musisz coś napisać to napisz coś sensownego.

sadistic.pl/co-wkurwia-moderatora-vt58628,15.htm658244
sadistic.pl/co-wkurwia-moderatora-vt58628.htm479022
Zgłoś
Avatar
piotrov 2011-07-29, 0:57
Magik2501, miał taki być
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-07-29, 17:48
angel napisał/a:



Od dłuższego czasu na forum nie pojawił się żaden temat z dowcipem, w którym nie znalazł by się komentarz związany z sucharem lub Strasburgerem.
To po prostu stało się już nudne, oklepane i wkurwiające. To jest wystarczający powód aby takie durne komentarze usuwać.
Nie podoba się to nie stawiaj piwa i tyle. Jak już nie potrafisz się opanować i musisz coś napisać to napisz coś sensownego.



chyba nie skumales o co mi chodzi lub pojebales posty: komentarze o ktorych pisalem wczesniej a ktore zostaly wyjebane przez moda nie byly w stylu "co za suchar" a wrecz przeciwnie. Swoja droga nawet jesli 90% komentow do kawalow pojawiajacych sie na sadolu jest w stylu "co za suchar" to w czym problem ? Jest to jakos zakazane regulaminem ?
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-07-29, 17:53 1
dr_dex napisał/a:

Swoja droga nawet jesli 90% komentow do kawalow pojawiajacych sie na sadolu jest w stylu "co za suchar" to w czym problem ?



Oczywiście, wkurwia to nas.
Zgłoś
Avatar
EasyMedia 2011-07-29, 21:00
nie wiem co wy robiliście na historii, zajebisty kawał
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-07-29, 21:10 1
Cytat:

chyba nie skumales o co mi chodzi lub pojebales posty: komentarze o ktorych pisalem wczesniej a ktore zostaly wyjebane przez moda nie byly w stylu "co za suchar" a wrecz przeciwnie



wręcz przeciwnie powiadasz?

ostatni skasowany:
Cytat:

post: kozdek
Suche jak tynk na ścianach


kolejny:
Cytat:

post: Nygus
Ten dowcip jest tak suchy jak dzieci w Auschwitz...



szukać dalej?
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-08-11, 15:41
ta jak to ma 79 piw to ja za ten powinienem dostać 300

Jak się nazywa morderca żon?
żonkil...
Zgłoś