18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Dość ciekawa sytuacja
Dopek • 2013-09-13, 17:58
Przybliżę Wam sytuację z dziś z Zielonej Góry, którą wraz z koleżanką (użytkowniczką Sadola, tutaj ją pozdrawiam) mieliśmy okazję zobaczyć. Nie jest to może sadystyczna, ale dość radosna sytuacja mimo iż miała miejsce u nas. Przechodząc koło ronda PCK (wjazd na rondo od strony al. Wojska Polskiego. Dodam, że rondo jest w czasie przebudowy i powinno jeździć się tam na suwak) zaczęły dochodzić nas dziwne krzyki. Na początku myśleliśmy, że to jakiś wielbiciel głośnej muzyki przy otwartych oknach raczy swoją muzyką innych użytkowników dróg i chodników, lecz jak się okazało zastał nas widok podobny do sytuacji pamiętanych z filmików z Rosji z udziałem... Rosjanina. Dość dużej postury obywatel Rosji (naprawdę skurwiel był duży) opierdala dwóch typków w Audi w swoim ojczystym języku. Po filmikach z Rosji wiemy, że samo opierdalanie przecież nie wchodzi w grę, tak było i tutaj, Rosjanin nie mogąc otworzyć drzwi użytkownikom Audi postanowił dość mocno walić w jej boczne szyby, niestety nie rozbijając ich . Kiedy już dał upust swoim nerwom i wsiadł do swojego auta, oba samochody ruszyły dalej. Wtedy można było zobaczyć to co prawdziwego Polaka naprawdę cieszy Rosjanin okazał się Rosjaninem, a nie np. Ukraińcem, a pasażerowie Audi okazali się Niemcami Co może być bardziej pociesznego niż kłótnia (lecz niestety nie bijatyka) dwóch narodów za którymi nie przepadamy? Niestety jak 22 czerwca 1941 roku "kłótnia" między "sojusznikami" znów odbyła się na naszym terenie.
Zgłoś
Avatar
Roxann 2013-09-13, 18:01 1
Nie wiem, czy warto chwalić się, że znasz użytkowniczkę tego portalu. Jeszcze Cię wezmą za geja, albo coś gorszego
a tak właściwie to pics or didnt happen
Zgłoś
Avatar
trzy2jeden 2013-09-13, 18:17
trzeba było zdjecia zrobić albo dokument nagrać
Zgłoś
Avatar
~zsakuł 2013-09-13, 19:11 11
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2013-09-13, 20:34
Ja myślę, że jak by nie widział, że to niemcy to by nie wyskoczył... Wiadomo, naraża się na srogi wpierdol nie u siebie. A tak i jeden i drugi nie u siebie. Ot co.

Swoją drogą. Zjadł bym schabowego z kartoflami... tak mnie naszło ah.
Zgłoś
Avatar
wasted 2013-09-14, 3:18 1
kurwa a moje tematy to zawsze wypierdalane są do sucharów,

jedna rada, wrzucajcie tematy po 24 gdy moderatorzy już śpią,
Zgłoś
Avatar
skunisław 2013-09-14, 3:35
Dopek napisał/a:

Przybliżę Wam sytuację z dziś z Zielonej Góry, którą wraz z koleżanką ...



fake.
Zgłoś
Avatar
wnh 2013-09-14, 4:04 1
Nine nine nine !

Sowjetische partisanen und banditen !

Zgłoś
Avatar
KuKuKa 2013-09-14, 4:11
" i wtedy się obudziłem .. "
Zgłoś
Avatar
Charles_Manson 2013-09-14, 5:57 2
Roxann napisał/a:

a tak właściwie to pics or didnt happen



To samo się tyczy ciebie

Zgłoś
Avatar
zonk 2013-09-14, 9:34
Niemcy, dobre sobie. Zwykłe polaczki na niemieckich blachach. Który normalny Niemiec przyjechałby teraz do tej dziury.
Zgłoś
Avatar
powyłamywany 2013-09-14, 10:13
szkoda, ze nie rozjebal tego pedałdi
Zgłoś
Avatar
fiodor_zolw 2013-09-14, 11:09
Cytat:

Dodam, że rondo jest w czasie przebudowy i powinno jeździć się tam na suwak

No troche poleciałeś, na suwak to się jeździło na początku, nawet były znaki. TERAZ ZNAK jest zasloniety
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-09-14, 11:41
Cytat:

Przechodząc koło ronda PCK... (...) ...zaczęły dochodzić nas dziwne krzyki.



Fajnie macie w tej Zielonej Górze. Krzyki łażą koło rond, Ruscy biją Niemców.
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2013-09-14, 15:42
pewnie pokłosie nieudanego startu w Festiwalu Piosenki Rosyjskiej.
Zgłoś