18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
mateuszsick 2024-10-11, 8:33 21
Chyba jakieś ostatnie ostrzeżenie 🙂
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-10-11, 8:39 4
mateuszsick napisał/a:

Chyba jakieś ostatnie ostrzeżenie 🙂



Albo tak albo to jakiś zjeb co dostał klamkę do łapy i bawił się nią. Jeśli drugie, to ta proca ma więcej pestek w magazynku niż ten pojeb IQ

[ Dodano: 2024-10-11, 08:40 ]
(nie wygląda na jakiegoś fachowca sicario)
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-10-11, 10:14 5
TrzeciaPyraNaTaczce napisał/a:

Albo tak albo to jakiś zjeb co dostał klamkę do łapy i bawił się nią. Jeśli drugie, to ta proca ma więcej pestek w magazynku niż ten pojeb IQ
(nie wygląda na jakiegoś fachowca sicario)



Klamkę, pestki... Jprdl... Pistolet i naboje jak już.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-10-11, 10:38 5
AlbertoNihilo napisał/a:

Klamkę, pestki... Jprdl... Pistolet i naboje jak już.



Nie znasz slangu gangsterów z sadola? "proca" hahaha
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-10-11, 11:13 1
Pablohasan85 napisał/a:

Nie znasz slangu gangsterów z sadola? "proca" hahaha



Odezwały się dwie pizdy rurkowe co ani w wojsku nie były ani nie potrafią odróżnić glocka od beretty i teraz będą się teraz przepychać która mądrzejsza a obie tępe jak but...
Zgłoś
Avatar
VladolfPutler 2024-10-11, 11:14 5
AlbertoNihilo napisał/a:

Klamkę, pestki... Jprdl... Pistolet i naboje jak już.



Daruj kidosowi bo na podwórku tak nazywają te swoje pukawki zrobione z gwintów od butelek i baloników na nich założonych, żeby strzelać do siebie pestkami z winogrona które im mamusia kupiła
Zgłoś
Avatar
Pimpekkurła 2024-10-11, 11:16 3
Pablohasan85 napisał/a:

Nie znasz slangu gangsterów z sadola? "proca" hahaha



Na kij bejsbola-wykałaczką! Maczeta-obcinarka do paznokci! Nóż-kucharek! Wyjście na pole-wyjście na spacerniak! Czy przez oglądanie czarnych? Czy lansowanie się na kryminał?
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-10-11, 11:17 1
VladolfPutler napisał/a:

Daruj kidosowi bo na podwórku tak nazywają te swoje pukawki zrobione z gwintów od butelek i baloników na nich założonych, żeby strzelać do siebie pestkami z winogrona które im mamusia kupiła



Ty przez całe życie nie widziałeś tyle razy broni ile ja z niej strzelałem więc daruj sobie dzieciaczku, a jak jest inaczej to możesz na strzelnicy udowodnić
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-10-11, 11:21 4
TrzeciaPyraNaTaczce napisał/a:

Odezwały się dwie pizdy rurkowe co ani w wojsku nie były ani nie potrafią odróżnić glocka od beretty i teraz będą się teraz przepychać która mądrzejsza a obie tępe jak but...



w pizde to se wsadzasz te klami, proce i pestki niedorozwoju jebany. Jak bylem w wojsku to na gowno papu mowiles zasrancu.

[ Dodano 2024-10-11, 11:22 ]
TrzeciaPyraNaTaczce napisał/a:

Ty przez całe życie nie widziałeś tyle razy broni ile ja z niej strzelałem więc daruj sobie dzieciaczku, a jak jest inaczej to możesz na strzelnicy udowodnić



strzelałeś. chyba z ucha
Zgłoś
Avatar
MatlusAS 2024-10-11, 13:32 4
No i pytanie: Czy lepiej dostać łopatką między kule ? 🤔 Czy kulą między łopatki 🤔😂
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2024-10-11, 17:14
Zawsze mógł dostać między oczy, więc niech się cieszy że tylko w nogę.
Zgłoś
Avatar
Jacson 2024-10-11, 21:56 1
TrzeciaPyraNaTaczce napisał/a:

Odezwały się dwie pizdy rurkowe co ani w wojsku nie były ani nie potrafią odróżnić glocka od beretty i teraz będą się teraz przepychać która mądrzejsza a obie tępe jak but...



Wiesz ile w domu mam klamek? A pestki wysrywam po arbuzie. Zjeb
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-10-12, 10:37 1
to na pewno nie był on.

Zgłoś