18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Asuritta 2020-08-07, 8:11 40
Jak małpy ... skacze na rurke jak małpy po drzewie , machaja dupami jak małpy by je ktoś wydymał , atakują jak małpy w stadzie na 1 ofiare, kradną jak małpa małpie ...

moze brakującym ogniewem jest murzyn miedzy małpą a człowiekiem ? tylko poprawność polityczna zabrania tego oznajmić ...
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval5 2020-08-07, 9:40 1
Jej dupa też jest wielka...
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-08-07, 9:42 2
Jak czarna tak głupia
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-08-07, 9:43 2
Skóra w kolorze gówna nie jest przypadkowa. Ta małpka jest głupia właśnie jak gówno.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-07, 10:32
Pierdolicie ja bym taką czekoladkę wydymał
Zgłoś
Avatar
C................0 2020-08-07, 11:00 8
Pralpunkt napisał/a:

Pierdolicie ja bym taką czekoladkę wydymał



A potem w szpitalu lekarz Ci powie że złapałeś tyle chorób wenerycznych że baza programu Avast nie może się zaktualizować.
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2020-08-07, 11:57 7
Zgłoś
Avatar
martinkane 2020-08-07, 13:31 1
sprytny małpiszon.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2020-08-07, 19:13
więcej radości dałaby jej tylko opona na łańcuchach
Zgłoś
Avatar
genokiller14 2020-08-08, 8:23
Asuritta napisał/a:

Jak małpy ... skacze na rurke jak małpy po drzewie , machaja dupami jak małpy by je ktoś wydymał , atakują jak małpy w stadzie na 1 ofiare, kradną jak małpa małpie ...
moze brakującym ogniewem jest murzyn miedzy małpą a człowiekiem ? tylko poprawność polityczna zabrania tego oznajmić ...



O kurwa ale mi zrobiłeś rozkminę xD Najśmieszniejsze jest to że chyba masz racje. W końcu nasi przodkowie też kiedyś mieszkali w lepiankach z gówna itp. ale w końcu postęp poszedł do przodu i jakoś się rozwinęliśmy. Tysiące lat cywilizacji i nauki robi swoje (tak samo kultury Azjatyckie). A czarnuchy to tak jak by ledwo z szałasów z gówna wyszli i nagle się od nich wymaga honoru, szacunku czy uczciwości kiedy my mieliśmy tysiące lat by się tego nauczyć a oni ledwo co weszli w ten świat normalnego człowieka. To tak jak by wyjąć z jakiejś puszczy amazońskiej jakiegoś dzikusa, ubrać go, dać iphona, sportowy samochód i wymagać od niego by potrafił się zachować jak normalny człowiek xD

To wychodzi na to że najlepiej by ich było dozbroić, wytłuką się sami a niedobitki do zoo, rezerwatów czy innego muzeum jako ten brakujący element w ewolucji
Zgłoś