18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Witam.
Mam już 50tkę na karku.Obserwuję waszą stronkę od dawna ale niedawno:) się zarejestrowałem.Prośba do wstawiających.Nie opisujcie z góry co będzie na filmiku to raz.Po drugie "teraz do modów" wydzielcie filmiki ogólno dostępne na całą Unię żeby jebane pedalstwo widziało co czrnuchy i śniadzi robią w Europie..Osobno dla hamburożerców.Dodam że wszystkim znajomym z zza granicy już wysyłam adres Sadola.No i niech "smrole trzymają pyski jak należy,jakby to powiedział Kumotr Szyszkownik.Większość komentarzy poprostu THE BEST.Już myślę o pieluchuo majtasach.A Skoro nasze pochwy mogą to dlaczego nie ja?Jescze raz pzdrawiam i dużo wódy na weekend.Wóda napewno jak zmywarka życie ci niszczy ale wóda KOCHA CIĘ DO KOŃCA.A teraz w drogę!!!! Kto jescze ma się.
Zgłoś
Avatar
Dziobal123 2024-06-23, 1:12 5
Oj u kolegi to wóda ostro się lała dziś 😁😁😁
Zgłoś
Avatar
gemafej435 2024-06-23, 1:23 3
Piłeś - nie pisz
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-06-23, 4:18
Moderatorzy już się wzięli za robotę i zastosują się do twoich zaleceń. 😂
Zgłoś