18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
Avatar
Pastel 2013-03-13, 4:08
Jaki "Double Kill" jak tylko jednego (chyba) buta widze. Jak już to "maybe half kill".
Zgłoś
Avatar
Gien 2013-03-13, 5:13 19
Baba za kierownicą...
Zgłoś
Avatar
revar 2013-03-13, 5:25 1
Nasunęły się dwa słowa po obejrzeniu tego filmiku, a mianowicie "głupia pizda"
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-03-13, 8:28
Na chuj lezom pod koła jak trąbił ?
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-03-13, 21:01 1
ewidetnie widac ze bus stoi i zaslania widok kierowcy....oczywiscie piesi nawet nie spojrzeli bo kurwa przeciez "jak jedno autko stoi na dwupasmowce to ten drugi na milion % tez sie zatrzyma..." i jeb kurwa! i nie takiego chodzenia na pasach!
kurwa dzisiaj tez zjezdzam z miniwiaduktu gdzie zaraz sa pasy dla pieszych i oczywiscie debil biegnie na chodniku ze sluchawkami i kaputrem, nawet sie nie obejrzał jebany a obserwowalem go caly czas i czekal czy sie spojrzy i nic...przebieg przez pasy i zadowolony. Szkoda ze nie mozna tak dogonic kogos wziac pałą złamać mu nogi i powiedziec "tak będziesz miec nogi po wypadku samochodwym dlatego ze nie spojrzales lewo-prawo-lewo "
jak nie mialem prawka to tez bylem cwaniak i przed autami na chama na ulice i sruu niekiedy nawet nie patrzylem na boki zeby byc fajny. Teraz jak mam prawko wiem jakim bylem wkurwiajacy, o Jezu! teraz to jak ide na pasy i widze ze auto ma duza predkosc ale daloby rade sie zatrzymac to nie wchodze na ulice zeby mógł sobie spokojnie przejechac bo mnie wkurwia jak sie rozpedzam i zaraz przez debili musze chamowac! 300ml benzyny w dupe !
Zgłoś
Avatar
soulkai 2013-03-13, 21:05
Oszukujesz, tylko jeden padł
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-03-13, 21:14
Nieważne ilu padło,ale coś się niedobrego z tym krajem dzieje,ile osób wyszło pomóc,szok.Może jeszcze kilka lat i będą sobie pierwszeństwa ustępować.
Zgłoś
Avatar
normale 2013-03-13, 21:59
@NieWiemZeWiem
wszystko fajnie ale to wina kierowcy. Masz prawko a nie wiesz jaka jest kara za taki manewr kiedy jeden kierowca zatrzymał się przed przejściem, a Ty zapierdalasz? Fakt ze się nie obejrzeli, ale to kierowca będzie miał przejebane.
Zgłoś
Avatar
raatos 2013-03-13, 22:18
piwo za opis
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-03-14, 4:39
Rasija krasiwyj kraj. Sieriozno. Paka.
Zgłoś
Avatar
Choinix 2013-03-14, 7:17
Pomijając całą sytuację patrzcie na tego fiuta, który najpierw podchodzi do drzwi ojebać idiotę za kierownicą, zamiast od razu podbiec do debili leżących na ziemi.
Zgłoś
Avatar
Astarot 2013-03-14, 13:52
Bila napisał/a:

Nieważne ilu padło,ale coś się niedobrego z tym krajem dzieje,ile osób wyszło pomóc,szok.Może jeszcze kilka lat i będą sobie pierwszeństwa ustępować.



Ponadto kierowca wydał z siebie jakiś dźwięk przerażenia, a nie jak zazwyczaj pada jakiś prostacki wulg w tym prymitywnym języku.
Zgłoś