18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
🔥 Nowe sposoby na napastników.... - teraz popularne
Dowcip o D.Tusk w TVN
Tristan88 • 2012-04-30, 22:57
Za ten dowcip redaktor Sekielski wyleciał z telewizji TVNu.
Podobno ma się teraz pojawić w TVP

Kto krytykuje rząd ten traci robotę.

Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-05-01, 21:34
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Mizantrop 2012-05-01, 22:02 1
Tristan88 napisał/a:



W przeciwieństwie do innych mi zależy na mojej Ojczyźnie. Zależy mi tylko na tym aby dostać w Polsce dobrą pracę, aby moje dzieci mogły normalnie i bezpiecznie żyć w tym kraju. Wieść spokojne i bezpieczne życie. A przez ten rząd zarabiam niecałe 1500 zł brutto zapierdalam jak się da bo mam rodzinę, A jestem magistrem inżynierem geodezji. Ledwo mi starcza na opłacenie rachunków i mieszkania.



Warny się sypią no ale powiem Ci to spokojnie w miarę więc może nie dostanę bana.

Naprawdę uważasz, że wstawiając takie rzeczy zmienisz coś w tym kraju? Myślisz, że Tusk czy Kaczyński decydując się na wprowadzenie jakiegoś prawa czy chuj wie czego przegląda sadola, oneta, wp i inne portale społecznościowe? Robią tak, żeby IM było lepiej, a nie NAM i nawet 100mln Twoich tematów z wylanymi żalami jakie to rządy PO są chujowe nic nie zmienią i albo się z tym pogodzisz albo musisz zmienić kraj. Z Twoim wykształceniem dostaniesz pracę wszędzie, w Niemczech inż. geodezji dostają olbrzymią kasę przy budowie domów czy dróg więc idź tam poszukaj, pół roku lekcji zawodowego języka i żyjesz jak król razem z rodziną.
Polska była cudownym krajem, jest cudownym krajem tylko ma mały problem. Pojebany naród, który co 4 lata wybiera PO i PiS, PiS zrobi gówno w kraju to ludzie nagle uwierzą w pierdolenie Tuska o kraju mlekiem i miodem płynącym i wybiorą jego. On puknie kraj w czoko to wybiorą PiS. Głupim narodem łatwiej sterować, dlatego robią to co robią.

Ps. Panie moderatorze, czy obraziłem jakiegoś użytkownika?
Zgłoś
Avatar
Tristan88 2012-05-01, 23:07
@up masz rację. Piwo dla Ciebie. Ale Liczę po cichu na jakiś zryw narodowy. Dzięki któremu do władzy dojdzie osoba której zależy na Polsce i będzie działać w imieniu swoich obywateli a nie obcych mocarstw.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-05-02, 1:04
Jak byłem mały to bałem się Zulu Guli.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-02, 6:07
dwakilo napisał/a:

Jak byłem mały to bałem się Zulu Guli.



Teraz się kogoś boisz?
Zgłoś
Avatar
alipiccolo 2012-05-02, 9:49
Tak tak magister inzynier... i 1500brutto chyba na ukrainie. czlowieku cos ty cpal
Zgłoś