18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Dowcip o D.Tusk w TVN
Tristan88 • 2012-04-30, 22:57
Za ten dowcip redaktor Sekielski wyleciał z telewizji TVNu.
Podobno ma się teraz pojawić w TVP

Kto krytykuje rząd ten traci robotę.

Zgłoś
Avatar
markop4321 2012-04-30, 23:42 6
a co tutaj robi zulugula??

Zgłoś
Avatar
Tristan88 2012-04-30, 23:55 1
"W demokracji ci, którzy kontrolują media a tym samym umysły wyborców mają władzę o jakiej nie śnili królowie ani dyktatorzy." - David Lane
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-05-01, 1:10 69
Tristan88 napisał/a:

Za ten dowcip redaktor Sekielski wyleciał z telewizji TVNu.
Podobno ma się teraz pojawić w TVP

Kto krytykuje rząd ten traci robotę.



Chuj, ze ow program jest sprzed roku, jak nie sprzed dwoch lat, a grubcio wypierdolil z tvnu jakis miesiac temu, bo go tvp podkupilo tak jak i Tadle.

Wkurwiajace jest to, ze taki tuman jeden z drugim mongolskim na serwisie typowo rozrywkowym pierdola swoje polityczne smuty. Idz pobiegaj z mlodziezowka partii, ktora ci odpowiada i przestan wkurwiac ludzi dookola. I nie, nie siorbie propagandy tvnu. Wkurwia mnie po prostu, ze w miejscu, w ktore zagladam by sie zrelaksowac taki chuj jak ty wkurwia mnie polityka, ktorej mam powyzej chuja w ciagu dnia.

Do modow: dzieki z gory za ostrzezenie. <3
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-05-01, 1:56 5
@Еремей_ирония, nie zesraj się przypadkiem.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-05-01, 8:29 4
Еремей_ирония napisał/a:



Chuj, ze ow program jest sprzed roku, jak nie sprzed dwoch lat, a grubcio wypierdolil z tvnu jakis miesiac temu, bo go tvp podkupilo tak jak i Tadle.

Wkurwiajace jest to, ze taki tuman jeden z drugim mongolskim na serwisie typowo rozrywkowym pierdola swoje polityczne smuty. Idz pobiegaj z mlodziezowka parti.... <3



faktycznie ciutek pan spięty jak na początek weekendu. no chyba, że stres przed jutrzejszym walnym wiecu partyjnym.
ps.
po awatarze można stwierdzić, że wcale od polityki tu nie uciekasz.
Zgłoś
Avatar
zulugula 2012-05-01, 8:34 6
Odpierdolcie się ode mnie .
Zgłoś
Avatar
u................x 2012-05-01, 9:47
zulugula napisał/a:

Odpierdolcie się ode mnie .



eguehegue
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-05-01, 10:53
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
tom1700 2012-05-01, 12:15
astas - czil bo zaraz jakis mało inteligentny, nadpobudliwy mod żeby polepszyć swoje statystki da Ci warna Chuj z tym że masz racje - napisałeś "wypierdalaj", a oni są za tępi żeby czytać całą wypowiedź.

Co do filmu - aż mnie dziwi że takie coś poszło w TVN.
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2012-05-01, 12:52 1
Jak ja kocham nagonkę na TVN mimo iż tam jeżdżą po rządzie jak po łysej kobyle, na równi z Kaczyńskim. Już nie wiem kto bardziej tępy, ktoś kto ogląda telewizję (ogólnie telewizję) bezmyślnie, czy ktoś kto robi nagonkę na media. Wracajcie do TVP tam telewizja wcale nie jest upolityczniona, ani trochę.
Zgłoś
Avatar
Tristan88 2012-05-01, 16:38 1
astas napisał/a:

#Tristan88
Wszystkie twoje 15 tematów jest o podtekście politycznym. Wypierdalaj z tym, kolega Еремей_ирония dobrze mówi. To jest portal ROZRYWKOWY, nie mam zamiaru wchodzić tutaj żeby odpocząć od tej jebanej telewizji i widzieć to samo co tam



W przeciwieństwie do innych mi zależy na mojej Ojczyźnie. Zależy mi tylko na tym aby dostać w Polsce dobrą pracę, aby moje dzieci mogły normalnie i bezpiecznie żyć w tym kraju. Wieść spokojne i bezpieczne życie. A przez ten rząd zarabiam niecałe 1500 zł brutto zapierdalam jak się da bo mam rodzinę, A jestem magistrem inżynierem geodezji. Ledwo mi starcza na opłacenie rachunków i mieszkania.
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-05-01, 17:15
Dobra ide kartofle sadzić.
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-05-01, 17:22 1
Tristan88 napisał/a:



W przeciwieństwie do innych mi zależy na mojej Ojczyźnie. Zależy mi tylko na tym aby dostać w Polsce dobrą pracę, aby moje dzieci mogły normalnie i bezpiecznie żyć w tym kraju. Wieść spokojne i bezpieczne życie. A przez ten rząd zarabiam niecałe 1500 zł brutto zapierdalam jak się da bo mam rodzinę, A jestem magistrem inżynierem geodezji. Ledwo mi starcza na opłacenie rachunków i mieszkania.



Skoro taki z ciebie wielki patriota to idz na salon24/mypis/gdziekolwiek sie tam jeszcze zbieracie. A swoje zale o chujowej robocie wylewaj na samosi.
Zgłoś
Avatar
S................z 2012-05-01, 20:04 3
Tristan88 napisał/a:

A jestem magistrem inżynierem geodezji. Ledwo mi starcza na opłacenie rachunków i mieszkania.



Przykre, naprawdę przykre. Gdybym jeszcze mógł, to oddałbym Ci 1% z PITu...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie