18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Dowcip o PO
Tryton • 2013-06-08, 15:18
Życzenia Polaków na kolejną kadencję PO.

-Tylko zdrowia, bo resztę będziemy musieli ukraść aby przeżyć....

Okradać będą tych co sobie radzą, bo są zaradni, a nie są pasożytami ;(
Zgłoś
Avatar
Z.G.O.N 2013-06-08, 23:41 10
Ciekawe jaki kit będą cisnąć na spotach przedwyborczych
Zgłoś
Avatar
Karzeł94 2013-06-09, 0:14 3
Komu ty chcesz kraść w Polsce?
Zgłoś
Avatar
r................h 2013-06-09, 3:01 1
Dowcip.

Życzenia Polaków po kolejnej półkadencji PiS.

-Kurwa i po jakiego chuja te dwa lata?
Zgłoś
Avatar
qmakk 2013-06-09, 4:56 6
I tak wygra PO albo PIS i tak bedzie hujowo i tak bedziemy narzekac.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-06-09, 11:04 3
qmakk napisał/a:

I tak wygra PO albo PIS i tak bedzie hujowo i tak bedziemy narzekac.



Strach pomyśleć, co by było gdybyśmy nie mieli na co narzekać. To jest wpisane w nasze narodowe DNA, moglibyśmy utracić tożsamość
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-06-09, 11:06
kurwa ludzie czy to pis czy po to i tak samo będzie.to sa kolesie ze sobą chleją te same kurwy ruchają na baletach i po co się napinacie lepiej jechać na grilla jak ja to zachwile zrobie pierdolne sobie kilka browarków i mam wywalone na polityków .
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2013-06-09, 11:06 1
PO - panowie odejdźcie
Zgłoś
Avatar
Simon2020 2013-06-09, 11:12 2
wyjebalem do niemiec i klade na to chuj.. nie chcecie upierdolic im glow to mordy w kubel.. nawet ciapaki z turcji zrobili ostatnio u siebie rozpierdol.. kurwa co z wami
Zgłoś
Avatar
Zaraxis 2013-06-09, 11:49
@Simon2020 - Najpierw piszesz, że wyjechałeś do niemiec i pierdolisz, że mają zamknąć mordy? Ty jesteś jeszcze gorszy bo wyjebałeś do wroga a i też nie chciałeś im ujebać głów tylko wybrałeś ucieczkę, tchórzu.
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-06-09, 12:24 1
Simon2020
Wyjazd do Niemiec? Wspaniała inwestycja na przyszłość!
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-06-09, 13:54
Mimo iż każdy wie,że Kaczyński nic nie zrobił dla Polski i że jest to człowiek chory umysłowo to i tak wygra następne wybory. Jednak szkoła chuja daje. Bo społeczeństwo debilne...
Zgłoś
Avatar
merh 2013-06-09, 17:48
pierdole.zainwestuje w naklejki i oblepie wszystkie ryje z po,pisu,sld i innych kutafonów ze słupów. Jebne na naklejce gębe Korwina,albo innego prawicowca i huj. chodzi mi o podejscie do spraw społecznych. Niech wreszcie odetną socjal pijakom,cyganom i innym nierobom. Nie moge patrzeć jak sie kurwy prowadzają co roku z nowym bachorem,na ktorego kasa płynie wyłącznie z budzetu państwa.Mnie nie stać,to sobie bachora nie robie. Prawo powinno być tak skonstruowane,ze jesli bierzesz socjala,to nie masz prawa ubiegać sie o niego,po urodzeniu kolejnej mordy do wyzywienia,skoro nie masz nawet dla siebie.Do tego powinni zaostryć cło na towary,ktore spokojnie sami jesteśmy w stanie wyprodukować w podobnych kosztach.W szczegolnosci plony rolne. co za huj importuje zboże,buraki cukrowe czy truskawki do kraju,gdzie tego jest na pęczki.Jeb podateczkiem!Czy nie mozemy jako obywatele stworzyć konstytucji opartej na sprawdzonych wzorcach?Dla przykładu ile pierdolenia i straty hajsu jest w wydziale komunikacji.Zamiast przypisać tablice do własciciela i mieć z głowy,to kurwa jakieś probne,huje muje,300zł itd. Jest wiele krajow,gdzie potrafili ten problem roziwazać i jak ktos tam sprawy załatwia,to z przyjemnoscią.
Do tego wszedobylskie promowanie gejostwa i multikultury,ktora prowadzi do kolejnych wojen a'la wojny krzyżackie. I tego jestem pewien,że kolejna wojna bedzie na tle religijnym.I bedzie krwawa.

Wkurwiłem sie na samą myśl,że po znowu bedzie liczyło głosy. Nie potrzebuje maści.
Zgłoś
Avatar
AdiX 2013-06-09, 17:52 1
Za PISu wskaźniki gospodarcze, to były kurwa CUDA, w porównaniu do tych, od ekipy kaszuba. Pamiętaj ciemny narodzie: "to wina kryzysu".
Zgłoś