18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
dowcip o zakonnicach
capone1 • 2011-05-16, 14:39
Siedzi sobie 10 zakonnic pod kościołem i rozmawiają.
- Siostra zakonna mówi: kurcze pojechałabym do Watykanu, pozwiedzała, pomodliła się za papieża
-inna siostra: no ja też, ale za co jak tu w kościele to my prawie nic nie zarabiamy
-siostra zakonna: wiecie co kupie gazetę i poszukam jakiejś pracy, gdzie będziemy mogły na boku dorobić
Nazajutrz kupiła gazetę i po porannych koronkach siedzi i czyta wraz z resztą zakonnic:
1 ogłoszenie praca na budowie, mówi nie mało płacą a napracować się trzeba gorzej niż w klasztorze
2 ogłoszenie praca w biedronce na kasie, mówi nie bo nie dość że mało płacą to jeszcze trzeba kupę pieniędzy na pieluchy wydawać
3 ogłoszenie praca w burdelu, myśli dobra kasa, łatwa robota, czemu nie w końcu robimy to w szczytnym celu. Zadzwoniła pod podany numer i umówiła się na rozmowę.
Wieczorem wraz z resztą zakonnic przyszły wszystkie pod wskazany adres. Siostra zakonna wchodzi pierwsza, pewnym krokiem i widzi dziwki stoją na korytarzu bo akurat miały przerwę na kawę i ploteczki.
siostra zakonna: no dziwki przyszłam tu do pracy i macie przejebane
jedna z dziwek: niby dlaczego?
siostra zakonna: bo jestem dziewicą i przyprowadziłam koleżanki
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-05-16, 17:03 7
Zakonnicami zostają zazwyczaj brzydkie, grube i zakompleksione panny tak więc dużego brania by nie miały.
Zgłoś
Avatar
mefisto25 2011-05-16, 17:13 8
@BongMan Złodziejami są zazwyczaj Polacy, nierobami Czarni, żebrakami Cyganie... Wszyscy Rosjanie piją, a każdy Chińczyk pracuje za łyżkę ryżu.

A ja się pytam gdzie dalsza część kawału?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-05-16, 17:59 5
Nosz kurwa, napisałem "zazwyczaj" żeby nie generalizować a i tak się ktoś musiał przypierdolić.
Zgłoś
Avatar
capone1 2011-05-16, 18:01
wczoraj na kacu to wymyslilem, mialem lekka wene (niby) jhak znow usie wprowadze w pdoobny stan to mysle, ze bedzie dalsza czesc:)
Zgłoś
Avatar
marna 2011-05-16, 18:41 2
BongMan napisał/a:

Zakonnicami zostają zazwyczaj brzydkie, grube i zakompleksione panny tak więc dużego brania by nie miały.



czasem to jednak powołanie decyduje.
Zgłoś
Avatar
c................s 2011-05-16, 19:08
Kiedyś w autobusie, widziałem młodziutką zakonnice i była piękna, poważnie.
Nawet w tym debilnym czepku wyglądała super.
Figury ocenić nie mogłem, bo wiecie te ichnie szaty to, kurwa porażka, ale gruba nie była.

P.S.

Capone weź, kurwa rysować zacznij czy jak, bo wymyślanie kawałów za chuj Ci nie wychodzi... .
Zgłoś
Avatar
capone1 2011-05-16, 21:48
rysowac tez nie umiem:P ale wiesz zawsze moge sprobowac:) moje motto to jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedzial czy potrafisz:D
Zgłoś
Avatar
tomsson 2011-05-19, 22:22
Data urodzenia: 01 Maj 1988

Co sie z tym światem dzieje. Juz sie nie przypierdalam, pewnie mnie to nie smieszy bo jestem gburem.
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2011-05-20, 0:42
Przestań pić lepiej jak wena na takie suchary ci przychodzi na kacu.
Zgłoś
Avatar
beephe 2011-05-20, 9:39
@ capone01
super jesteś. Kochałbym Cię.
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2011-05-20, 10:06 1
Dla mnie samo myślenie o zakonnicach i ich skamieniałej błonie to niezawodny środek antykoncepcyjny (właściwie to antypotencyjny). Ale są gusta i guściki.
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-05-20, 13:12
weż i wsadź dla dzieiwcy, myślicie że to takie zajebiste ?
Zgłoś
Avatar
capone1 2011-05-20, 17:11
jak jestescie takie kozaczki u uwazacie ze suchar to sami wymyslcie cos wlasnego:) ale fajna dyskuja rozgorzala na temat zakonnic:d Uechtacz widze ciebie interesuja tylko kobiety, w ktore uderzylo jzu 100 gosci przynajmniej i podnieca cie stukanie po stadzie napalonych samcow, pzodro dla ciebie:0 wczoraj jak szedlem rpzez miasto widzialem taka kose zakonnice, ze byscie padli, wiec kawal po glebszym zastanowieniu uznaje za nienajgorszy xD beephe love you too <3
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2011-05-21, 3:03
no i ?? co było dalej ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie